Čo u vás rozhoduje pri výbere práčky?

samsung_silvia
9. máj 2012

Samozrejme každý chce vyvážený pomer: dobrý výkon za rozumnú cenu. Pre niekoho dobrý výkon znamená, že v práčke vyperie naraz veľa oblečenia, pre iného, že je tichá, a pre ďalšieho ekologickosť práčky.
Čo si vy ceníte najviac na svojej práčke?

irriss
14. máj 2012

@samsung_silvia

- trabant je vyhledavanym atraktivnim doplnkem pri prohlidce mesta Berlin..videla jsem nekolik dokumentarnich poradu..

- neco jako Konsky povoz pro turisty na Staromestskem namesti v Praze..nebo dvoupatrovy vyhlidkovy autobus v Londyne😉

Jinak nekdo tomu rika "comfort" nekdo zbytecnost... 😉

Ja mam zkusenosti s elektronikou v aute a rikam si svate Alfa Romeo 33, ktere mne 13 let NIKDY neopustilo na cestach po Evrope, tahlo i 4.000 km v kuse..
Ted? modlim se at dojedu a mam uz pri vyjezdu z domu pripravenou pohotovostni servisni kartu vzdy pred sebou na "palube" 😔

luy
15. máj 2012

Ja potrebujem práčku čo spotrebuje najmenšie možné množstvo vody, energie i času. 🙂 🙂 🙂 .Mám rada rýchly 15 minútový program.

katarinabobal
19. jún 2012

dobry den zpojli sme pracku ale mame ten problem ze neberie vodu do pracky inak sa kruti to ze nebere vodu si neviem vysvetlit. voda je zapojena pustena a nic??

ichbinich
19. jún 2012

@katarinabobal:
Ak je voda pustena, mozno je prilis slaby tlak.
Otoc ten kohutik na doraz, ze ho uplne otvoris, nie iba trosku.
Alebo je mozne, ze mas tzv. aquastop ventil a tvoja pracka tiez uz vbudovany. Potom ten aquastop ventil z tocky mozes dat dolu.
Ale takyto pripad by mal byt popisany aj v navode, pripadne zavolaj na servisnu linku vyrobcovi.
Vsetko dobre, nech ti podari ju spojazdnit 😉