Zbierajú vaše detičky niečo?

mata_tesco
7. apr 2014

V minulosti sme zbierali céčka alebo servítky, čo dnes zbierajú vaše detičky? Jedu z vás za príspevok odmením v stredu 9.4.2014 troma balíčkami Disney kartičiek a ovsenou kašou. 🙂

ajino
8. apr 2014

zbierame autíčka, figúrky z kinderka, CD s pesničkami pre deti, plyšové hračky

mata_tesco
autor
8. apr 2014

Krásny večer, mamičky, stretneme sa opäť zajtra 🙂

fialkaa
8. apr 2014

našťastie nezbierajú nič. akurát doma zhhromažďujeme lego duplo, a už aj lego city, v poodstate aj z toho môže byť časom niečo ako zbierka.

yanni
8. apr 2014

Hihi dobra otazka. Nas majmladsi zbiera zbiera po vonku vselijake papecky, palicky, konare...a nebodaj len jeden vyhodim 😀 😕 😅 😨 🙄

natalii6
8. apr 2014

pred par rokmi kym som nemala deti by ma ani vo sne nenapadlo ze budem nieco zbierat (myslim si ze ani ako dieta som nic nezbierala) a teraz zbierame toho haba dej uz ani neviem cim sme zacali 😀 ladnicku mame celu omagnetkovanu z jogurtov ,potom ja zbieram postavicky z kinderiek,mame domino,vyskomer,dinosaurov ,rekordy a samozrejme ze teraz zbierame karticky disney aj ked zo zaciatku som ich neplanovala zbierat som ich davala kamoske ale nakoniec sme sa(alebo som sa) rozhodla ze ideme do toho a ako vsetko aj karticky zbierame dvojmo lebo by bola bitka ako hrom 😀 a nasi chlapci si radi listuju v tych knizkach a moj muz sa chyta za hlavu ze co to zase zbierame 😀

zuzkaleng
9. apr 2014

Mi sme zbierali domino kocky smolkovia ,magnetky, a teraz zbierate tesco kartycky ,

zuzkaleng
9. apr 2014

Ja som ako dieta zbierala kinder vajca,magnetky ked som dospelatak som zbierala rozne veci s vyletou , ako boli listky, keramika, magnetka pohladnica , podpivne podlozky, pohare, poldecaky, a teraz ked mam deticky zbierame magnetky, domina, karticky , pohladnice

mata_tesco
autor
9. apr 2014

Mamičky, ďakujem za vaše milé príspevky. Odmenu tri balíčky Disney kartičiek a ovsenú kašu pošlem: @polarka1
Výherkyňa, prosím, pošli mi adresu do IP. Prajem ešte krásny deň a ak zbierate s detičkami Disney kartičky,výmenná burza prebieha v plnom prúde tu: https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-tesco-hravo-a-zdravo/vymenna-burza-tesco-disney-karticky/

ajino
9. apr 2014

a nielen deti zbierajú, ale aj rodičia a určite nie som sama, keď často nakupujem kinder vajíčka, aby som mala nejakú sériu postavičiek, napr. naposledy to boli Šmolkovia, teraz zbierame v Tescu kartičky, a zbierali sme v Tescu dominá so Šmolkami, a podarilo sa mi nazbierať 3 plné kufríky

mata_tesco
autor
9. apr 2014

@ajino Myslím, že v každom z nás, i keď dospejeme, je kúsok dieťaťa. Mnohí dospelí zbierajú autíčka, modely, dokonca som videla dospelých chlapov ako si kupovali Lego robotov a s veľkou pýchou sa chválili, že si doplnia svoju zbierku 😀

nikolka003
9. apr 2014

@ajino ahoj a mate dajake kartičky aj na vymenu?

dendy1
9. apr 2014

@mata_tesco moja zbiera momentálne všetky kamienky, paličky a úplne najviac momentálne kvetinky pre maminku. Už je síce bundička aj špinavá od púpavy, ale je to z LÁSKY pre maminku ♡. 🙂

mata_tesco
autor
9. apr 2014

@dendy1 To je asi ten najkrajší dôkaz lásky !

nikolka003
9. apr 2014

mi sme zbierali do albumu nalepky z cokoladkov ,,animal kingdom,, podarilo sa nam nazbierat 3 cele albumy a dva mame nedozbierane zbierali sme aj domino šmolkov a zbirame aj rozne hračky napr. babiky ,poniky , hračky LP,

lumarque
9. apr 2014

Moji su este mali, aby nieco cielene zbierali, ale uz maju zbierku figuriek zvierat, Lega dupla..a pre malu, ktora ma rada babiky som objavila krasne barbinky Evičky od Simby, ktore ani nie su drahe a pači sa mi, že prestavuju detičky. Mzslim, že je lepsie sa zamerat na niekolko druhov hraciek a dokupovat do " zbierky", aby sa dieliky a saticky dali vzajomne kombinovat.

tinka5
9. apr 2014

Zbiera niekto nalepky futbalistov..

dendy1
9. apr 2014

@mata_tesco Áno je. A poctivo nosím domov do pohárov a váz tie strapaté kytičky s krátkymi stonkami z detskej ručičky. A ja zbieram tesco kartičky - po celom byte 😀

lucik194
9. apr 2014

nakolko mam dve baby tak vsetci cakaju ze to budu opat nejake "dievcenske" veci.... 🙂
ta mensia 20 mesacna zbiera kadial chodi kamene a palicky, uz by sme mohli aj zaklady domu postavat - naposledy si kamene schovala do plienky (aby som ich nenasla) a potom kricala bolí, bolí a ukazovala na zadok 😉 a ta starsia je maniak do piratov takze vsetko mame piratske, nalepky na vani, vesiaciky, flasky - do ktorych strka papiere a kresli do nich mapy 😉

mata_tesco
autor
9. apr 2014

@lucik194 Dievčatá asi pripravujú projekt pirátskeho sídla 😀 Určite to majú dobre premyslené 😀

ajino
9. apr 2014

@nikolka003 ahoj, máme, ale najradšej by som počkala ešte s výmenou, lebo aj dnes som dostala za plienky, aviváž kartičky, takže možno až po akcii budem vymieňať, a ak budem vymieňať, tak určite tu na MK
🙂

mata_tesco
autor
9. apr 2014

Krásny večer, mamičky! Stretneme sa opäť zajtra. Nezabudnite, že sa stále môžete až do 16. apríla 2014 zapojiť do veľkých súťaží o šesť Tesco Disney albumov plných kartičiek tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-tesco-hravo-a-zdravo/velka-maskova-sutaz-1-chcete-vyhrat-plny-disney-album-s-tescom/
a tu: https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-tesco-hravo-a-zdravo/velka-ranajkova-sutaz-2-chcete-vyhrat-plny-disney-album-s-tescom/

poussin
9. apr 2014

nam by sa pacilo ciez nieco na temu Masa a Medved. Malu potesi cokolvek s tymto motivom.. 🙂

mata_tesco
autor
21. apr 2014

Milé mamičky, v mene celého Tesco marketingového tímu Vám ďakujem za vaše otázky, príspevky a nápady počas apríla pridané do fóra Mesiac s Tesco Hravo a zdravo. Boli veľmi inšpiratívne aj kreatívne 😉 Som fakt rada, že sa vám zberateľský program Disney kartičiek tak zapáčil a má tisícky fanúšičiek.
Len pre info - kartičky do albumu môžete zbierať za každý 10 eurový nákup v predajniach Tesco ešte do konca apríla. Ak si chcete kartičky vymeniť s inými mamičkami, môžete vyskúšať niektorú z rozprávkových búrz v predajniach Tesco. Pripájam link na rozpis termínov búrz kartičiek: http://www.rozpravkovetesco.sk/karticky/

Určite ste si všimli, že v balíčku kartičiek je aj kupónik na registráciu vašej základnej školy do špeciálnej súťaže Školmánia: http://www.rozpravkovetesco.sk/skolmania/
Dve školy s najviac zaregistrovanými kódmi celkovo a s najväčším počtom kódov v prepočte na žiaka vyhrajú športový deň a výlet. Školy môžete registrovať až do 7. mája 2014.

Fórum na Modrom koníku Tesco Hravo a zdravo vrátane výmennej burzy, diskusií a Fotoblogu bude dnes večer ukončené. Všetky výhry vám pošleme najneskôr do konca apríla.

Držím Vám palce pri zbieraní kartičiek aj pri vymýšľaní zdravých a hravých receptov pre vašich najbližších. Možno vás inšpirujú niektoré recepty tipy od mamičky Mišky Králikovej: http://www.tesco.sk/hravo-a-zdravo/

Prajem Vám ešte krásne sviatky a pokojný štart do nového týždňa. Verím, že sa vám fórum Tesco Hravo a zdravo páčilo a bolo pre vás aj užitočné 🙂

Ďakujem 🙂
Maťa
Tesco