Čo všetko nakupujete cez internet a prečo?

daska_tesco
3. mar 2014

Objednávate si čokoľvek pre domácnosť aj cez internet? Aké máte skúsenosti? Objednali by ste si cez web aj dovoz čerstvých potravín? Tri z vás za názory a skúsenosti odmeníme vlhčenými utierkami pre deti Tesco Loves baby ☺

tajka1986
3. mar 2014

ja si cez internet objednávam okrem potravín všetko, plienky, hračky, elektroniku, oblečenie, drogériu, šperky, potreby pre psa, proste je to pohodlné, doručia mi to priamo domov, nemusím sa ťahať s nákupmi a hlavne ak objednávam raz začas je toho tovaru pomerne dosť za vyššiu sumu a dovoz mám zadarmo, takže vlastne ma to nestojí ani nič navyše. Potraviny sa bohužial zatial objednávať v mojom okolí nedajú, ale keď to bude možné, určite túto možnosť využijem 🙂 Čas ,ktorý ušetrím venujem zmysluplnejším veciam 😀 Zatiaľ mám s nákupmi cez internet len pozitívne skúsenosti 😎

sife
3. mar 2014

@daska_tesco hned by som prijala tuto moznost, keby sa dalo. Usetri to cas a nemusim sa "tahat" s taskami a malym dietatom po obchode 😉

rora
3. mar 2014

cez internet zvyknem objednavat oblecenie a obuv pre dceru,obcas kozmetiku,hracky... nákupy potravin cez internet by som uvitala,lebo niekedy fakt nemam chut ani silu ist kupit napr.karton mlieka alebo balik mineralok, tak to kupujem po jednom u nas v malych potravinach.... Urcite by som uvitala objednanie a dovoz aj cerstvych potravin,obzvlast ked uz budem pracovat a budem sa ponahlat z prace z mesta ku nam domov mimo mesto kde ma dcera skolku, a potom sa mi uz nebude chciet ist spat do mesta kde je tesco,alebo proste vacsie potraviny kde kupim vsetko na jednom mieste.

dafiatko
3. mar 2014

uz dva krat som vyuzila sluzbu Tesco potraviny domov a som maximalne spokojna🙂jednak mi to usetri kopec penazi,pretoze nakupujem len to,co ozaj potrebujem,a jednak mi to setri cas a namahu🙂a soferi su vzdy taki mily😀

mimla
3. mar 2014

Cez internet objednávam hlavne knihy. Niekedy, ale zriedkavo iné druhy tovaru. Dôvod, prečo objednávam cez internet je nedostatok tohoto druhu tovaru v mojom okolí. Niektoré veci som si objednávala, pretože sa mi nechcelo ísť už do tretej lekárne, do druhého knihkupectva, aby som zistila, že to čo hľadám nemajú. Objednávania potravín cez internet sa trošku bojím, mám potrebu tovar pred nákupom vidieť, ovoňať a skontrolovať.Nakupujem skôr základné potraviny, nie polotovary a preto si chcem vybrať pekný chlieb, dobré zemiaky, voňavé jablká. Rozhodujem sa na mieste, podľa čuchu, aj podľa zraku. Niekedy objednám drogériu, ako je prací prášok, šampón, aviváž, čistiace prostriedky, pretože tam je tovar stále rovnaký a je jedno či si balenie prášku kúpim v obchode, alebo cez internet.

silvinuska6
3. mar 2014

Ja cez internet objednávam hlavne oblečenie kebyže bývam v inom meste a mám možnosť nakupovať potraviny drogériu a podobne určite by som to využila šetrí to veľa času a aj keď si to človek neuvedomuje tak aj peňazí 😀 ale zasa na druhej strane rada si zájdem do mesta na nákup síce nakúpim kopu vecí čo ani nepotrebujem ale tak každý sa rád čas od času poteší 😀

marosko256
3. mar 2014

Z internetu kupujeme knihy, parfemy, oblecenie pre babatko, elektroniku a ine veci. Potraviny by sme nekupili nikdy, pretoze takemuto sposobu neverime. A skor uprednostnime mensi obchod a trh s domacou kvalitou, nez s polskymi potravinami. A ceny nie su tak vyrazne ako pri inych tovaroch. Dolezita je aj prechadzka a kontakt s ludmi, pretoze za netom uz i tak travime vela casu. Takze Tesco nie, dakujem.

monicm
3. mar 2014

ja osobne by som uvítala možnosť nakúpiť potraviny,resp. drogeriu cez internet.bežne nakupujem hračky,oblečenie a pod. cez internet,ale potraviny nie,nakoľko u nás táto služba nie je

bubelko
3. mar 2014

obejdnavam cez net takmer vsetko - od oblecenia, cez knihy az po potraviny. napr. ked sa vraciame z dovolenky, tak si cez net objednam nakup a nemusim ako prve utekat do obchodu. okrem ineho som zistila, ze usetrim aj peniaze, pretoze nakupim len to, co mam na listku a vyhnem sa takemu "to by sa mi este zislo"... nakupujem cez net hlavne v zime.

simca06022011
3. mar 2014

Ja cakam uz IBA na dovoz potravin domov, objednavam oblecenie, kozmetiku, knihu, biopotraviny trvanlive, niekedy aj drogeriu... objednavala som mlieka, plienky,.... hracky... no VSETKO co sa da. Sama mam eshop, tak viem kolko je to vyhod. ALE zaklad je aby niekto bol doma ked to dorucia, nevyhoda je cakat kym to pride, ale to si uz kazda gazdinka vie zariadit 🙂))) Pre mna je to velka uspora casu aj energie, ved kurier mi to donesie, vynesie.. ziadne behacky a skusacky a to nehovorim o tom, ze v obchdodoch nie vzdy maju vsetko. Mna uz vsetky kurierske spolocnosti poznaju :P Dokonca kurier vie, kde pracujem a ked ma nezozenie doma odnesie to tam, ak ma cestu :P

wendy62
3. mar 2014

My sme raz s muzom vyskusali tesco online nakup a odvtedy asi raz za mesiac robime velky nakup potravin cez internet. Pri detoch si to neviem vynachvalit, nemusim ich nahanat po obchode, v klude si povyberam, a este mi to sexi chlapi donesu az do bytu 😀 Kupujeme aj zeleninu a ovocie, paci sa mi ako to maju spravene, taketo veci su v osobitnych taskach a daju mi to skontrolovat, ak by sa mi nieco nepozdavalo, tak to daju naspat a neplatim. Ale zatial vzdy nam navyberali pekne kusy, aj banany, jablka - nedotlacene, take ako by som si vybrala sama 🙂 V obchode sa mi casto stane, ze ked chcem konkretnu vec, je zrovna vypredana, cez internet sa nam to este nestalo. Este by som ocenila blizsie fotografie vyrobkov, aby sa dali precitat etikety, lebo niekedy si nie som ista, co dana vec obsahuje, tak ju radsej nekupim.
Maso nakupujem cez masodomov.sk, tam je vacsi vyber roznych specifickych druhov masa a nizke ceny. Da sa objednat aj mletie, nakrajanie a pod. Tiez som s tym zatial velmi spokojna, vzdy sme dostali kvalitne, cerstve a pekne kusy, naviac dovoz je od urcitej sumy zadarmo, takze spravim vacsi nakup a potom si zamrazim do zasoby.
Okrem toho nakupujem cez internet aj vselico ine, knihy, elektroniku, detske potreby, hobby a sportove potreby. Netrufam si na oblecenie a obuv, to treba vyskusat. A tiez som este neskusala internetove lekarne, pretoze z lekarne vacsinou potrebujem iba nejaku jednu drobnost a s postovnym by sa mi predrazila.

mita9
3. mar 2014

cez internet nakupujem velmi casto ..od velkych spotrebicov az po potraviny. kedze tesco nakup domov nefunguje v ruzomberku (co dufam, ze sa coskoro zmeni) tak cez internet nakupujem hlavne bezlepkove potraviny kedze mam celiakiu.

dejka77
3. mar 2014

Takisto nakupujem cez internet takmer vsetko. Okrem toho, ze nemusim a pri 2 detoch vlastne ani nemam ako ist do konkretneho obchodu, je to velakrat vyhodne aj preto, ze online su zlavy lepsie ako v normalnom obchode.
Co sa tyka potravin kupovanych online, tak to som nevyskusala z dovodu, ze neviem ake by mi dorucili (cerstvost, min.trvanlivost, zrelost, atd.). Ale urcite je to pohodlne a setri to cas.

lejlla
3. mar 2014

ja nakupujem veeelmi casto oblecenie,darceky,hracky aj elektroniku a teraz sa chystam na skolsku tasku pre synceka🙂
potraviny som este neskusala,ale urcite by som sa tomu nebranila...musi to usetrit vela casu a nervov kedze je to z pohodlia domu...

kofoluska
3. mar 2014

Vsetko okrem potravin - tie radsej nakupim osobne. Ale napriklad aj elektroniku ideme najskor pozriet do kamenneho obchodu a potom to hladame na nete za lepsiu cenu.
No myslienka dovozu aj potravin domov sa mi paci, ked by sme mali nejake problemy, ze nemozeme na nakup, urcite by som to vyuzila. Zatial bezne denne nakupy beriem ako spestrenie programu pre nasho zvedaveho sedemmesacneho synceka. 🙂

mamainprogress
3. mar 2014

@daska_tesco dobry den, chcem sa opytat ci tuto uzasnu sluzbu planujete zaviest postupne vo vsetkych Tescach. Som z Novych Zamkov a veru neviem sa dockat kedy by som si mohla tovar objednat domov aj ja ale v nasom Tescu to zatial nejde.

sylvial
3. mar 2014

Tiež nakupujem veľmi veľa vecí, no potraviny som ešte neskúsila. Zatiaľ nemám zlú skúsenosť s nákupmi cez internet.

xarra246
3. mar 2014

@daska_tesco Cez internet kupujeme všetko: potraviny, drogériu, plienky, aj výbavičku pre bábätko som kupovala. Tiež kupujem cez net elektroniku, knihy, hračky, oblečenie, parfémy, hobby potreby, potreby do domácnosti ako koše na prádlo, dekoračné vankúše, potreby na pečenie a pod. Teraz som napríklad kúpila ozdoby na Veľkú Noc. Proste všetko 🙂 Privítala by som keby sa dalo cez donáškovú službu Tesca objednať aj oblečenie. Máte veľmi pekné detské veci a za dobré ceny, len my máme k najbližšiemu Tescu veľmi zlé spojenie.

akynka16
3. mar 2014

Ahoj, kedze som doma s dvomi detmi,nakup cez internet velmi ocenujem,nakupujem vsetko,oblecenie,plienky,drogeriu,topanky,knihy,len tie potraviny zial nie je mozne v nasom meste objednat ☹ a velmi by to pomohlo,urcite aj ludim ktori su chori,imobilni, aj tym co nechcu stravit dve hodiny svojho zivota behanim po obchode a hladanim danej veci,pretoze obchodne retazce radi reorganizuju... a potim aj 15 min.hladate jednu vec ...
Dufam,ze coskoro aj v nasom meste bude mozny dovoz potravin az domou.

jajka68
3. mar 2014

my objednavame cez internet vsetko okrem potravin, bo takuto sluzbu nase tesco neposkytuje 😢 keby poskytovalo, isto by sme to vyuzivali

moni244
3. mar 2014

ja som už asi objednávala všetko, aj potraviny, to som využívala, keď som bola na konci tehu a po pôrode, aj oblečenie, elektroniku, nábytok. Ja rada nakupujem cez net, keď malá spí, si vyberiem čo potrebujem a potom to len preberiem a mám viac času na malú, keďže tu rodinu nemám, takto sa mi to lepšie oplati

katarinava
3. mar 2014

Kupujem knihy, detské oblečenie, látky a galantériu, hračky a aj potraviny. Zatial som s nákupom nemala nemala problémy, ušetrilo mi to veľa času a nemalú sumu. A pred 2 týždňami som skúsila aj potraviny. 1. výborne som nakúpila potraviny v akcii, 2. ušetrila som koooopu času hľadaním v regáloch 3. pri dvoch deťoch som si ušetrila nervy pri nákupe. 4. potraviny došli až ku mne do bytu, zabalené, čerstvé, "vynosili sa sami", len som zaplatila. tak aj na budúce 🙂

donna11
3. mar 2014

ja objednavam potraviny a vsetko, co potrebujeme a tesco to ma v ponuke..je to neporovnatelne lepsie ako behat po obchode a hladat..hlavne pri malom je to vzdy o strese a nieco zabudnem, takto si pekne z domu v priebehu dna objednavam a malokedy sa stane, ze na nieco zabudnem..cize pre mna super 🙂 este keby malo rozsirenu ponuku aspon o nejake pyzama a viac detskych veciciek, bolo by super. 🙂

verinka100
3. mar 2014

My objednavame aj potraviny, hlavne bio, co vyjde cez net lacnejsie nez v obchode...plus plienky, hracky, knihy, oblecko, nejaku elektrotechniku, castokrat dame dovoz z Tesca ked sa nam nechce vlacit mineralky a robime velke doplnanie zasob😀

tt247
3. mar 2014

Áno objednávam cez internet takmer všetko, od kníh, oblečenia, obuvi, liekov a najnovšie už aj potraviny. Ušetrí mi to kopu času, ktorý môžem následne využiť zmysluplnejšie. K plusu je aj to, že mi to ušetrí zbytočné vystávanie pri pokladniach, hľadanie parkovacie miesta atď. A cenu, ktorú zaplatím za donášku by som aj tak vrazila do benzínu na opačný koniec mesta. Čiže palec hore 😉

anjelik2509
3. mar 2014

ja cez net objednávam, čo príde...Hračky, darčeky pre rodinu (cd,knihy..), elektroniku, kozmetiku, fotky si tak nechávam vyvolávať, aj oblečenie a obuv som už objednávala. Je to pohodlnejšie, keďže mám dve malé deti a behanie po obchodoch je o hubu 😀 Darčeky pod stromček minulý rok som na kompletku (až na pár kúskov) objednala cez net, keďže som bola v 9 mesiaci tehotenstva 🙂...Potraviny ešte nekupujem cez internet, radšej som, keď si to môžem "pomačkať" vlastnými rukami, ale možno časom príde aj na to 🙂

daska_tesco
autor
3. mar 2014

@mamainprogress ďakujem za otázku - službu postupne rozšírime aj do ďalších regiónov,o ktorých budeme informovať. Kam presne dovážame si môžete overiť podľa PSČ tu: http://www2.itesco.sk/potravinydomov/on-line-ov...

teki1
3. mar 2014

Objednávam cez net často,a aj by som si objednala potraviny,ale malé dedinky na rozhraní dvoch okresných miest máte v pláne asi kedy?Bola by to výborná možnosť zamestnať ľudí v tzv.hladových dolinách,kde treba do mesta cestovať za prácou a na nákupy nezostáva čas ani chuť.A to je iná cena za benzín ako cez polku mesta.

m_ij_ka
3. mar 2014

ja cez net objednávam všetko okrem potravín. Ja som toho názoru , že potraviny chcem vidieť ak ich mám kúpiť. Cez net kupujeme drobnosti do bytu, veci do domácnosti, oblečenie, hračky, aj kočík s postieľkou sme cez net kúpili, manžel veci do auta (filtre, oleje a tak).

ivanka.7
3. mar 2014

Nakupujem cez net skoro vsetko okrem par veci - zeleninu a ovocie beriem vacsinou z miestneho zelovocu, resp. z debnickoveho predaja (ktory sa sice objednava cez internet, ale pre potreby Tesca sa to asi za internetovy nakup neberie 😀), pecivo (miestny stanok s pecivom) a zdrava vyziva (dm-ka, bioobchod - oboje mame na sidlisku).