Kedy najradšej chodíte na nákupy a prečo?

daska_tesco
19. nov 2014

Nakupujete radšej doobeda, alebo podvečer? V bežný pracovný deň, alebo cez víkend? Poraďte, kedy je ideálne robiť veľký nákup pre rodinu? 🙂
Vedeli ste, že pracovníci donáškovej služby Tesco Potraviny domov, ktorí chystajú pre vás tovar, začínajú už od 6.00 hod. ráno, aby pre vás vybrali ten najčerstvejší a najkvalitnejší tovar?

Najlepšiu odpoveď odmeníme 20 € poukážkou na nákup cez Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Okrem toho, tri z vás za názory dostanú vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby 🙂 Súťažiť môžete do zajtra 20.11.2014 do 9.00 hod.

zuzka38
19. nov 2014

ak nerobim nakupy online, takidealne skoro rano, kym nie je natresk.. vacsinou cez vikend, aby manzel pomohol s detmi, ja mam nakup vtedy ako relax 🙂

nikinkals
19. nov 2014

najradsej skoro rano,aj ked nie vzdy sa to podari si tak rozplanovat 🙂

evulienkaslx
19. nov 2014

kedze nie sme ranni vtaci, tak skor vecer, alebo na obed, vtedy je aj menej ludi, velky nakup robime v piatok alebo sobotu, mensie v tyzdni, podla toho, ako mame cas a co akutne potrebujem 🙂

zutera
19. nov 2014

Kdykoliv bez děti a manžela který mě neustále popohaní 😉

adalmba
19. nov 2014

Ja som v praci do 21.00 potom utekam do tesca, lebo u nas je iba ono otvorene do 22.00. Za co som vdacna, lebo neviem ci by sa mi chcelo stavat o hodinu skor. Chodim aj s manzelom kazdy druhy den. Vecer su aj akcie na salaty, salamy, sunky, natierky aj do 75 perent. Co sa nam zda vyhodne. A nie je vela ludi az tak neskoro cize necakame dlho pri pokladni. 😀

maria1989
19. nov 2014

otázku ste možno mohli rozdeliť: tie, ktoré sú doma s deťmi, a pracujúce matky... 😉

hlupyzajko
19. nov 2014

ja rada nakupujem doobeda,pretože vecer sa casto stava ze v tescu uz nenajdem taky vyber zeleniny a ovocia a pečiva
Doobeda to mame aj ako prechadzku s dcerou

moni244
19. nov 2014

najradšej cez týždeň a doobeda, ale nie v deň začatia akcie, lebo to sa dôchodcovia správajú ako deti v hračkárstve

bandurka1979
19. nov 2014

Najradsej skoro rano lebo je najlepsi vyber všetkeho ako napr zelenina ovocie...

gabca53143
19. nov 2014

Hocikedy len musím ísť sama, bez detí sa najlepšie nakupujte

evula214
19. nov 2014

mne je jedno či ráno či večer, nakupujem hlavne ked mám začo 🙂

aluxka
19. nov 2014

Najradšej chodím nakupovať doobeda cez víkend. Je to výhodnejšie ako keby som mala denno denne chodiť nakupovať do malých potravín a hlavne je to lacnejšie. Najideálnejšie je ísť na začiatku mesieca keď je pred výplatami len s tým treba počítať a peniaze na nákup odložiť. Najlepšie na tom je to, že vtedy sa nakupovanie "páči" aj môjmu mužovi, nefrfle a dokonca mi povie : " Dobre, ty choď do handier 🙂 (tak hovorí oddeleniu s oblečením) nájdeš ma pri autách ( oddelenie kde sú vecičky do auta a šrobováky...) vďakabohu, že to v Tescu majú a nemusí sa pri čakaní na mna nudiť 🙂
Fakt žienky vyskúšajte to 🙂

tosijo
19. nov 2014

Raz za týždeň na veľký nákup do Tesca idem, je to moja šťastná chvíľka, na svoje si prídem 😉.
V sobotu večer najradšej nakupujem, v regáloch sa poctivo prehrabujem 😀 ...
Kúpim všetko čo nám doma treba aj netreba, pri pokladni keď vidím účtenku – jooooj beda 😅 !
Potom v bežný pracovný deň, dokúpim nevyhnutnosti len...
Raz za čas nakúpim cez službu Tesco potraviny domov, nie je nad to, keď vám všetko dovezú až domov 😉

klincek
19. nov 2014

Ja zasadne cez tyzden po praci, vikendy chcem travit inak ako nakupmi 😉 . A pokial je to aspon trochu mozne, tak nechodim v pondelok ani v piatok. Vlastne chodime cela rodina, deti maju program a trochu ich to uci aj vydrzat a spravat na verejnosti (teda aspon dufam - ale musime to stihnut do hodiny, potom uz maju mrle 😅). Robime meganakup raz mesacne. Ostatne mensie nakupy obstara ten, kto ma prave cas, resp. auto (takze vacsinou manzel🙂).

daska_tesco
autor
19. nov 2014

ako pozorujem ... niektore považujete nákup ako psycholiečbu 😀 alebo chviľku, kedy na vas nikto nekričí "mamáááá, mamííííí " 🙂 niekedy aj to pomaha 😉

dobromila1111
19. nov 2014

nam sa najlepsie nakupuje aj s ockom,kedy aspon jeden z nas moze zaujimat maleho a jeden nakupovat,co treba,pre istotu so zoznamom,co treba kupit:D najlepsie asi dobedu. Vecer sa nam neosvedcilo,uz nebyva pecivo,maso..resp. to uz pracovnici obchodov zbalili. :/

cherryl
19. nov 2014

Najradsej nakupujem pred vikendom vo stvrtok podvecer ideme s detmi a tak sa vyhnem sa davom ludi ,nakupujem systematicky podla zoznamu na cely tyzden -to su potraviny Ked ideme do nakupneho centra cez vikend su to nakupy pred radost-darceky,oblecenie posadit sa na nejaku dobrotu s niekym sa stretnut a zabavit

majusqa77
19. nov 2014

kym sme nemali drobca tak v noci 🙂)) teraz - kedy sa podari 🙂

aksulvap
19. nov 2014

ja najradšej nechávam nákupy na manžela, zvykne chodiť cez víkend veľmi skoro ráno, kým sa ostatní zobudia. Keď niečo potrebujem akútne, nakúpim hocikedy, nestretávam sa s nejakými extrémne dlhými radmi, takže v pohode.

ituska
19. nov 2014

Velke nakupy robime cez vikend a to cela rodina , vacsinou sobotu poobede .Manzel cez tyzden chodi velmi neskoro domov, takze keby robil nakupy on cez tyzden,deti by videl uz spiace v posteli . Niekedy robim nakup aj sama cez tyzden doobeda,ked my ma kto postrazit deti,ale to je malokedy, asi by sme mali zacat vyuzivat TEsco eshop -))usetrilo by nam to kopec casu,energie.

lucica
19. nov 2014

Najradšej nakupujem cez víkend, prípadne v pracovné dni popoľudní. K nákupom totiž potrebujem manžela, nakoľko nákup s dvoma malými deťmi je nadľudský výkon a rodinu mám ďaleko, tak nemá kto deti strážiť ☹ Preto som rada, že ste vymysleli aj službu dovoz potravín domov.

daska_tesco
autor
19. nov 2014

Posielam čerstvú fotku ako naši vychystávači vyberajú čerstvé potraviny v obchode ráno o 6.00 hod., aby sme vám mohli doručiť nákup cez Tesco Potraviny domov už k raňajkám 🙂

greeny
19. nov 2014

najradsej doobeda a najedena aby som nevykupila cele potraviny 😀

daska_tesco
autor
19. nov 2014

@greeny Poznám - ísť hladná nakupovať je ako za trest . 😀 vtedy človek nakúuuuupi 😀

mata95
19. nov 2014

kedykoľveeeeeeeeek 😀

fazulka17
19. nov 2014

do obchodu chodíme s dcérkou okolo obeda keď sme von a musím povedať že o takom čase nieje veľa ľudí. A samozrejme tam trávime veľa času keďže tam je kopa hračiek a u nás bol teraz nafúknutý taký malí skákací hrad no koniec hodina dve v tescu 😀 😀 😀

siska53
19. nov 2014

@daska_tesco v zime pocas prechadzky pred navstevou ihriska,v lete po navsteve ihriska cestou domov.

daska_tesco
autor
19. nov 2014

@siska53 Perfektne zmanažované 🙂

izabelkas
19. nov 2014

Najradšej cez víkend cez pravy obed. Staci vstat neskor, cize pre nas je rano a obchod je prazdnejsi. 🙂

matricia
19. nov 2014

Najradsej chodim na nákupy poobede, nikdy nechodim skoro ráno, lebo to sa ja nezobudim, bývam unavená, keďže chodim neskoro spat, páči sa mi nakupovat aj cez vikendy, vacsinou chodím teraz uz sama bez muža nakupovat. A on doma stráži deti. Snazim sa to absolvovat rychlo a jedným vrzom🙂, teda ak idem nieco vybavovať alebo kupovať tým smerom, alebo sa vraciam od lekára, tak behnem aj do Tesca. Byvaju. Tam super zlavy na detské oblecenie a papucky