Kedy najradšej chodíte na nákupy a prečo?

daska_tesco
19. nov 2014

Nakupujete radšej doobeda, alebo podvečer? V bežný pracovný deň, alebo cez víkend? Poraďte, kedy je ideálne robiť veľký nákup pre rodinu? 🙂
Vedeli ste, že pracovníci donáškovej služby Tesco Potraviny domov, ktorí chystajú pre vás tovar, začínajú už od 6.00 hod. ráno, aby pre vás vybrali ten najčerstvejší a najkvalitnejší tovar?

Najlepšiu odpoveď odmeníme 20 € poukážkou na nákup cez Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Okrem toho, tri z vás za názory dostanú vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby 🙂 Súťažiť môžete do zajtra 20.11.2014 do 9.00 hod.

irenaliza
19. nov 2014

Od pondelka do piatka ja ranný rituál už mám,
dcérky oblečiem a následne do auta dám.
Dve najstaršie do školy odveziem,
tretiu v škôlke s plačom nechávam a pri okne jej ešte zamávam.
S najmladšou dcérkou do auta nastúpime a na nákupy
ísť musíme.
Najmladšia spokojne vo vajíčku spinká,
do košíka ju tíško dám a následne do Tesca kráčam.
Medzi regálmi si to vychutnávam, nikto mi do uší nehovorí,
tovar očiam mojim lahodí.
V košíku hneď ovocie,zeleninka,, šunka a čerstvé rožky končia.
Rozmýšľam čo ešte? A už viem, nejaké sladkostíčky pri moje detičky a manžela tiež,
čokoládky on zbožňuje.
Ešte pri hračkách a oblečení sa zastavím, aha krásne balerínky, šup
s nimi do našej nákupnej zbierky.
Pri pokladni všetko zaplatím a do auta následne naložím.
Dcérka už budí sa, nevadí, rovno domov ponáhľam sa.
A v sobotu veľký nákup čaká nás, ide všetci-dcérky, manžel a ja.
košík vo švíkoch praská, ale medzi deťmi nálada je úžasná.
Pri východe z TESCA dcérky svoje obľúbené žemle chrúmu a ja úsmev na tvári mám,
som rada, že ich všetky mám.
Nakupovanie s deťmi je Ťažšie, ale zábavnejšie, pri nakupovaní
niekedy známych stretneme a pár slov spolu skecneme.
Týždeň prešiel ako voda, už zas pondelok a škola volá. AHOJ!!! 🙂 🙂 🙂 .

denisa87
19. nov 2014

Cítala som iba nadpis,a ja po výplate 😀 😀 😀

daska_tesco
autor
19. nov 2014

@irenaliza super verše ! Ďakujeme 🙂

sonetta
19. nov 2014

male nakupy si robim najradsej doobeda a denne. velke podla toho, kedy je muz ochotny odviezt ma do obchodu. Ale celkovo nemam rada nakupovanie v poobednajsich hodinach, ked je najvacsi naval a este hned rano ako zacne nova akcia.
ked sme este nemali malu, chodievali sme na nakupy vecer okolo 22hej. vtedy je tam taky klud. kedysi som pracovala v Tescu a niekolkokrat som tam videla nakupovat manzelsky par s asi 3 rocnymi dvojickami okolo 2-3. v noci. 😕 😕 😕 asi chlapci nemohli spat. 😉

lalus
19. nov 2014

veľakrát idem sama večer, keď už sú deti v posteli. aj nakúpim, aj je to pre mňa relax, že sa môžem kdesi prejsť sama bez toho, aby som mala oči na stopkách na všetky svetové strany, kde a čo tí moji dvaja zase robia 😅

daska_tesco
autor
19. nov 2014

@lalus Maminka ako chameleon 🙂 a večerny nákup bez detí ako relax - myslím že s týmto pomenovaním a názorom súhlasí vacsina mamiciek 🙂

daska_tesco
autor
19. nov 2014

@sonetta wow ... no nákup s dvojičkami o tretej v noci - to už je silná káva. 😕 možno sa len vracali z nejakej dovolenky a využili, že je Tesco otvorené nonstop. Prázdna chladnička ... 😀

sonetta
19. nov 2014

@daska_tesco praveze som v tom case ich nevidela iba jedenkrat. ti chlapci boli hore a vozili ich v tych autickach -nakup.vozikoch 😕

barbiezienka
19. nov 2014

Najradsej chodim na nakupy na trh a hlavne rano. Je tam vsetko cerstve a super atmosfera. Pokial ide o nakupne centra, tak chodim v pondelky, lebo tam je uplne prazdno po vikende 🙂 skuste to baby. je to overene 🙂))

daska_tesco
autor
19. nov 2014

Pekný večer, mamičky 🙂 Ďakujem za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra 🙂 Posielam vám ešte E-kupón na dovoz zadarmo na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov: www.tesco.sk/potravinydomov

renarenca
20. nov 2014

Urcite najradsej rano ked je dolozene cerstva zelenina a ovocie, pekarenske vyrobky sa pecu priebezne, ale tiez najvacsi vyber je zvacsa hned z rana. Najhorsi cas je cez vikend a okolo 16h, ked ludia koncia v praci a vsade zapchy. Vsetko jevsak individualne, a nakupujeme vtedy ked mame cas a ked treba. Urcite vsak treba byt najedeni, lebo bud clovek nakupy aj to co mu netreba, alebo vela zabudne, lebo sa kvoli hladu ponahla domov. 🙂

gabikas82
20. nov 2014

Najlepší nákup je v noci, keď väčšina spí 🙂 Pamätám si ako sme takto nakupovali na svadbu, s budúcim manželom . Keďže sme toho kupovali viac, a nákupy v tescu sú obmedzené na množstvá (pokladníčka nás vtedy vrátila od pokladne), tak sme sa pri pokladni točili asi 5 krát 😀 Presne o polnoci sa na chvíľu vypli pokladne (vraj nejaká výmena či čo), tak sme ešte museli čakať, bolo to vtedy zaujímavé 😀 Ale keď si predstavím, že by som taký nákup mala robiť cez deň, keď je tam x-násobne viac ľudí tak by som to asi neprežila.....

prasiatko30
20. nov 2014

Najradsej chodim do hypermarketu cez pracovne dni v dopoludnajsich hodinach - z jednoducheho dovodu je tam malo ludi a tovar je doplneny + ryby a ovocie zelenina tiez cerstve

iljanka
20. nov 2014

Ja milujem nakupovanie zavcasu rano, najlepsie v sobotu a nakupim na cely tyzden. Nemusim sa predierat cez davy ludi a mozem to tocit aj viackrat. 🙂 Len skoda, ze v nasom tescu by vychystavaci o siestej rano asi velmi cerstveho ovocia, zeleniny a tak isto sunky, syru nenavyberali. Este sa mi nestalo, aby v takychto rannych hodinach bolo vylozene cerstve ovocie a zelenina a nakrajane salamy a sunky...

zymga
20. nov 2014

mi najradsej chodíme na nakup podvecer,vtedy je menej ludi a aj mi si na klude pozrieme vsetky akcie 🙂 Hoci si vzdy napiseme zozam co potrebujeme vzdy odídeme aj ś tovarom naviac a hlavne s nejakou hrackou 😀

amonda
20. nov 2014

@daska_tesco Ja si sice rodinku nosim este v brusku, ale milujem doobednajsie nakupy...niekedy po 9:00...nie je vela ludi a ja si domov prinasam cerstve potraviny a mozem varit 🙂 No a v sobotu zboznujem ist na nakup skoro rano a nakupit cerstvu zeleninku a pecivo a donesiem mangelovi na ranajky...vsetko chrumka....to iste robila moja babka a moja mamina, ked som bola mala 🙂 len oni nemali Tesco :D

daska_tesco
autor
20. nov 2014

@iljanka Mrzi ma to, ze máš taku skusenost. Naíš mi prosím o ktoré Tesco sa jedná a tvoju pripomienku im hned pošlem. Dakujem.

daska_tesco
autor
20. nov 2014

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše tipy 🙂
Odmenu 20 € poukážku na nákup cez online donáškovú službu Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby pošleme: @klincek
Trom z vás za odpovede pošleme vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby:
@sonetta, @greeny, @amonda
Výherkyne, pošlite nám svoju adresu, mobil a e-mail do IP. 🙂
Všetkým posielam aj E-kupón na dopravu zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov 😉

klincek
20. nov 2014

@daska_tesco dakujem 🙂

iljanka
20. nov 2014
iinuska
20. nov 2014

v doobednajsich hodinach, ked je menej ludi v obchodoch

2231987
20. nov 2014

Najradčej nakupujem večer vtedy neni tlačenica keď sú výpredaj

daska_tesco
autor
20. nov 2014

Pekný večer, mamičky 🙂 Ďakujem za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra 🙂
Posielam vám ešte E-kupón na dovoz zadarmo na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov: www.tesco.sk/potravinydomov

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, dnes týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov končí. Ďakujem vám za všetky komentáre a prajem vám nádherné sviatky v kruhu svojich najbližších! Verím, že aj so službou Tesco Potraviny domov získate viac pohody a času na rodinu v predvianočnom zhone 🙂
Všetkým posielam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Ak u vás služba ešte nefunguje, môžete sa predregistrovať a pošleme vám upozorňovací e-mail, keď službu spustíme vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...
Krásne a veselé!