Poraďte, ako na nič nezabudnúť pri nákupoch?

daska_tesco
22. nov 2014

Píšete si zoznam tovaru na papierik alebo do mobilu? Alebo až v obchode zisťujete, čo všetko vám doma chýba? Náš tip - uľahčite si vaše nákupy cez vychytávku na webe služby Tesco Potraviny domov „Vlastné zoznamy“ alebo záložku „Obľúbené“. Ak si vytvoríte nákupný zoznam cez stránku služby Tesco Potraviny domov, môžete si ho uložiť ako Obľúbený. Pri ďalšom nákupe ho stačí len upraviť alebo doplniť tu: www.tesco.sk/potravinydomov

Najlepšiu odpoveď odmeníme 20 € poukážkou na nákup cez Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Okrem toho, tri z vás dostanú vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby 🙂 Súťažiť môžete do zajtra 23.11.2014 do 7.30 hod. 🙂 Držím palce!

hradnapani
22. nov 2014

ja mam zivy zoznam v podobe syna, ten si vsetko pamata az ma to vie naozaj prekvapit, co vsetko mi pripomenie.
Ale inak klasika - papierik - ten fungoval vzdy a aj vzdy bude 😉

zojatx
22. nov 2014

No ja si vacsinou zoznam nerobím a potom kúpim len to čo som nemala 😀

kvetinka15
22. nov 2014

Zoznam píšem na papierik a to nielen sebe ale aj manželovi, nakoľko sa stávalo, že som od neho chcela jedinú vec a aj tú zabudol 🙂 keď zoznam nemám často sa stáva, že miniem omnoho viac peňazí a doma zistím, že 90% vecí sú zbytočnosti alebo potraviny, ktorých máme doma plnú špajzu 🙂 zoznam je super vynález

lienkaxy
22. nov 2014

Väčšinou si zoznam nerobím, no keď idem na nákup s našou 4r. dcérou, tak zabudnem polovicu z toho, čo som plánovala kúpiť, pretože je dosť živá, každého zdraví v obchode a každému sa prihovára a tak ju strážim ako sup a zabudnem čo doma chýba 😒 A tak si stále vravím, že už si začnem všetko zapisovať, len akosi som ešte nezačala 😕
Zoznam si robím len pred Vianocami a Veľkou Nocou, aby mi nechýbali ingrediencie na pečenie koláčikov.

tova
23. nov 2014

ziadne zoznamy nerobim. Idem do potravin ked su deti v skolke alebo vecer ked su s muzom, idem ulicka po ulicke a kupujem co potrebujem casto kupim nieco nove vyskusat co by som v zozname nemala. Nakup mi obycajne trva hodinu. Ked nieco potrebujem nutne 2,3veci, tak to si zapamatam a kupim len tie, zaplatim a som von za 1O minut. Na ziaden telefon by som sa nespoliehala, lebo dojdu baterky, alebo nieco sa pokazi a zoznam nepouzitelny.

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše tipy 🙂
Odmenu 20 € poukážku na nákup cez online donáškovú službu Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby pošleme:
@nufacik6
Trom z vás za odpovede pošleme vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby:
@moni244, @ekinka82, @masinka
Výherkyne, pošlite nám svoju adresu, mobil a e-mail do IP.
Všetkým posielam aj E-kupón na dopravu zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov 🙂

ekinka82
23. nov 2014

dakujem

moni244
23. nov 2014

@daska_tesco ďakujem

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, dnes týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov končí. Ďakujem vám za všetky komentáre a prajem vám nádherné sviatky v kruhu svojich najbližších! Verím, že aj so službou Tesco Potraviny domov získate viac pohody a času na rodinu v predvianočnom zhone 🙂
Všetkým posielam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Ak u vás služba ešte nefunguje, môžete sa predregistrovať a pošleme vám upozorňovací e-mail, keď službu spustíme vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...
Krásne a veselé!

nufacik6
23. nov 2014

Ďakujem,teším sa. 🙂

katuska80
23. nov 2014

ja si spíšem zoznam na papier a klikám podla zoznamu, ale vždy je toho ovela viac ako na zozname 🙂 akcie nepustia 🙂 🙂 🙂