V ktorých mestách by ste uvítali službu Tesco Potraviny domov?

daska_tesco
4. mar 2014

Služba dovozu potravín až k dverám bytu funguje vo vyše 90 miestach na Slovensku – najmä v okolí veľkých miest ako je Bratislava, Trnava, Košice, Prešov či Nitra. Ak chcete vedieť, či dovážame potraviny aj k vám – zadajte svoje PSČ sem: http://www2.itesco.sk/potravinydomov/on-line-ov...
Službu plánujeme rozšíriť postupne do ďalších regiónov. Kde by ste službu chceli vy? Napíšte nám, kde by sme mali službu spustiť a najmä – prečo práve tam? Tri z vás s najpresvedčivejším nápadom odmeníme vlhčenými obrúskami Tesco loves baby o týždeň 11. marca 2014 ☺

cairka
4. mar 2014

Martin. a prečo? No preto, že tu bývam, inde mi to nepomôže 😝

micikatka
4. mar 2014

Lučenec a okolie. bývame totiž 25 km od LC a len cesta tam a späť nám zaberie cca hodinu. čiže keď ideme len na nákup, máme to ako výlet a pol dňa zabitého.

endi82
4. mar 2014

07701, 07901 by mohlo byť, určite by som využila 🙂

maribell
4. mar 2014

@daska_tesco ja si myslim ze v kazdom meste by sa nasiel niekto kto by to vyuzil ..ja osobne sa priznam ze by som to nevyuzila pretoze mam rada nakupy ale osobne poznam slobodne mamicky s viacerymi detmi pre ktore je nakup mimo dedinu nerealny ( jedno dieta v kociku, druhe za ruku a co s velkymi nakupmi? ) a urcite by sluzbu vyuzili 🙂

luci78p
4. mar 2014

určite aj na dedinu, ale to by sa asi navozili 😀 jedna kočka tu písala ze jej priniesli krásne čerstvé ovocie , zeleninu aj pečivo ... super by bol hlavne ten ušetrený čas 😀

marbalulka
4. mar 2014

urcite v banskej bystrici. je to velke mesto. dovazate do 5tich velkych miest a BB by mala byt urcite dalsia
plus je tu aj zvolen

m.i.r.i
4. mar 2014

na dediny celkovo...Kokretne pre nas Detva a okolie..stredne Slovensko mate velmi slabo pokryte .. a dovod? No logicky...odkedy mam dieta, zvykla som si kupovat 90% vsetkeho cez internet...bez auta, bez manzela doma a s obmedzenym casom aj moznostami dopravy do mesta do supermarketu je nakupovanie ovela tazsie ako v meste, kde je obchod pod nosom alebo 2 zastavky MHD..tahat sa s taskami cez pol dediny a potom spojom do mesta atd je ovela tazsie.....dovoz na dediny az domov ma este vacsi vyznam ako v meste do panelaku susediacemu s hypermarketom...( aj ked my sme sluzbu uz vyuzili aj v meste ked napriklad bol syn chory a nemali sme kedy ist do obchodu)

leonela666
4. mar 2014

...tiež som za Lučenec a okolie. Aj keď by vlastne táto služba mohla fungovať celoplošne. Veď v každom meste či dedine sú mamičky s malými či chorými deťmi, a takúto službu by určite uvítali i starší ľudia. Skúsme si predstaviť, že máme napr. starkú, ktorá nevládze behať po obchodoch, a už vôbec nie vláčiť ťažké tašky, my jej z pohodlia domu či z práce cez net objednáme čo potrebuje, a služba doručí doslova pred špajzu a kdekoľvek... no nebolo by to super?

elise
4. mar 2014

určite Piešťany a okolie , piešťany su kupelné mesto, ludia bývaju aj v okolitých dedinkách, kde tesco bus nechodi ja bývam vo veľkom orvišti to je cca 4 km od tesca a veľmi by som uvítala nákup ktorý by mmi doniesli domov vaši pracovníci, uľahčilo by mi to prácu aj život mám syna prváka, manžel pracuje na smenya a dlho do noci tak nestihame chodiť po nákupoch veľmi by nám to pomohlo a určite by to ocenili aj moji niektorí spoluobčania - susedia v dedinke dakujem ak rozšírite tuto službu aj do našej dedinky 🙂

nuklia
4. mar 2014

Poprad a okolie... 🙂

martinka_martinka
4. mar 2014

@daska_tesco dobrý deň, ja by som privítala tesco domov v Prievidzi je to dosť velke mesto ( samozrejme nie tak ako Bratislava ) ale ja som to využívala aj v Bratislave a tu mi to chyba... som na materskej a s malym v kočiku toho vela nenakupim kedže sieťka v kočiku nieje až taka velka... prosím vas chysta sa aj v Trenčianskom kraji ??? a ak ano kedy... fakt by som to uvitala... moj manžel chodi z prace vea krat neskoro večer unavený a potom už nieje cas isť nakupovať a isť nakupovať do nejakej malej predraženej večierky ma už nebaví... 🙂 ďakujem za odpoveď 🙂

daska_tesco
autor
4. mar 2014

Milé mamičky, som rada, že sa na Tesco Potraviny domov tešíte 🙂 Príprava nových lokalít dovozu je v plnom prúde. Ale ak chcete vedieť o nich medzi prvými - predregistrujte sa tu a dáme vám vedieť: http://www2.itesco.sk/potravinydomov/predregist...

tilly24
4. mar 2014

Michalovce a okolie, kedze robit nakup s dvoma malymi detmi, bez auta, a potom vlacit plne tasky autobusom je totalna katastrofa

papuka
4. mar 2014

@daska_tesco ja v ziari nad hronom, kedze byvam tu a rada vyuzivam internetovy obchod 😉

novamamima
4. mar 2014

@daska_tesco
A prečo nie v každom meste kde je Tesco? To by nemal byť problém,som si istá, že to využije viac ľudí, nielen mamičky.

davita
4. mar 2014

no hlavne ze v BA to je uz vyse roka 🙂 my ostatne si svoje nakupy pekne dalej budeme nosit same, lebo ved, ked je to v BA, tak staci ..... ale odpoviem - VŠADE .... uvitali by sme to vsade, aspon tam, kde ste NEUVAZENE umiestnili tesco autobus jazdiaci LEN so soferom .... mohol uz davno rozvazat 🙂 nech sa vam dari, ved dari sa vam z nasich penazi 🙂

daska_tesco
autor
4. mar 2014

Milá @novamamima a davita, veľmi radi by sme túto službu poskytli v každom meste, kde máme predajňu Tesco, ale keďže vám chceme priniesť kvalitnú službu, tak ju rozširujeme postupne, začali sme v októbri 2012 v Bratislave, v júli 2013 sme rozšírili službu o Nitru, Košice, Prešov a široké okolie týchto miest a minulý rok na jeseň sme pridali aj Trnavu, Malacky a okolité obce 🙂 Takže, ako vidíte, na rozširovaní naozaj usilovne pracujeme a tešíme sa, keď prídeme aj do vášho mesta 🙂

ankalv1
4. mar 2014

Levice 🙂

andreyka14
4. mar 2014

cadca

lebo5
4. mar 2014

915 01 Nove Mesto nad Váhom tiež nič? pomohlo by

lubina
4. mar 2014

Liptovsky Mikulas

oslo1
4. mar 2014

Ja byvam v Londyne a jedlo nakupujem od ineho retazoveho obchodu (vasa konkurencia), takze v tomto vam nepomozem.

Co by som ale chcela poradit je, ze ked nemozete po kazdej dedine rozvazat vyrobky, mozno by stalo za to, urobit nejaky rozvrh, tam dat jednotlive dediny a potom by sa po jednotlivych domoch v dedine urobil rozvod jednym autom.
Co ja viem, teraz tresknem: ze Senec - pondelok , stvrtok, Velky Grob, Cataj, Kaplna, etc - utorok, piatok. A takto dalej. Urcite mate na to ludi, co by vam zhotovili program a klienti by boli spokojni. Prajem vela stastia.

bikam
4. mar 2014

Spišská Nová Ves 🙂 Prečo? Lebo v Tescu nakupujem rada, Tesco sa mi páči. 🙂

beruska141
4. mar 2014

Trenčín a okolie. v tescu robime drvivu vacsinu nakupov

magg424
4. mar 2014

Prievidza 🙂 potrebujem Vas 🙂

daska_tesco
autor
4. mar 2014

Milá @oslo1 ďakujeme za Tvoj nápad, zvažujeme všetky možnosti ako sa s rozvozom čo najviac priblížiť k našim zákazníkom 🙂

daska_tesco
autor
4. mar 2014

Milé mamičky, na dnes sa už s vami lúčim, teším sa na vaše ďalšie príspevky opäť zajtra ráno 🙂 Pekný večer všetkým 🙂

zuzanockamt
4. mar 2014

Martin a Dolný Kubín - ale neocakavam, ze sa tak stane 😝

bambulka248
4. mar 2014

Nove zamky a okolie 🙂