Využívate vernostné programy?

daska_tesco
5. mar 2014

Poznáte vernostnú kartičku Tesco Clubcard? Získate ju na počkanie v každej Tesco predajni. Jej výhodou je, že za každé minuté euro v Tescu dostanete 1 bod na svoje Clubcard konto. Každé tri mesiace sa vám body premenia na centy a dostanete obálku do schránky s peňažnými poukážkami na ľubovoľný nákup v Tescu. Ak nakúpite cez službu Tesco Potraviny domov, získate až dvojnásobný počet Clubcard bodov. Máte aj vy skúsenosti s Clubcard? Opäť odmeníme zajtra ráno tri z vás za vaše príspevky vlhčenými utierkami značky Tesco Loves baby. 🙂 Teším sa na vaše názory.

daska_tesco
autor
5. mar 2014

Ďakujem, milé mamičky, za všetky vaše dnešné príspevky. Stretneme sa opäť zajtra ráno 🙂

beja6
5. mar 2014

je to uzasne, vzdy sa tesim na korunky naviac a na kuponiky nasich oblubenych potravin, ci ineho tovaru 🙂

jeanettka
5. mar 2014

vcera ma potesila v schranke modra obalka a v nej 25,50 eur na nakup v kuponoch, to fakt potesi

schnauzee
5. mar 2014

ano, karticku pouzivame, zbierae body a tesime sa z poukazok... ale zaujimalo by ma, preco nie je mozne si na club card kartu kupit vyhodne vyrobky cez dovoz domov, napriklad teraz su v akcii pre drzitelov club card plienky tesco loves baby, ale ked si chcem objednat tovar cez internet a dat doviezt, tam ukazuje sumu plnu, resp. v zlave, ale nie tej pre clenov karticky, pritom kartu zaregistrovanu mam. Chcela by som vyuzit takyto nakup, ale neoplati sa mi dat vyssiu sumu za plienky, to si radsej kupim ine inde.

daska_tesco
autor
6. mar 2014

@schnauzee ceny v službe Tesco Potraviny domov sú uvedené bez zľavy pre členov Clubcard,pretože nie každý má Clubcard. Pokiaľ ste však pri registrácii zadali číslo Clubcard, zľava bude automaticky odpočítaná pri dovození tovaru. Okrem toho, pri nákupe cez Tesco Potraviny domov získavate dvojnásobný počet bodov Clubcard. Príjemné nákupy!

daska_tesco
autor
6. mar 2014

Milé mamičky, ďakujeme za vaše príspevky. Ako som sľúbila - dnes ráno som vybrala tri z vás, ktoré získajú vlhčené utierky Tesco loves baby: @jeanettka, @zabka88, @diabambulka. 🙂 Výherkyne, prosím pošlite mi vaše kontaktné údaje do správy 🙂

schnauzee
6. mar 2014

@daska_tesco dakujem za onfo, tak si to objednam domov 🙂

barborritta
6. mar 2014

🙂

daska_tesco
autor
6. mar 2014

Mamičky, ďakujem za vaše príspevky, stretneme sa opäť zajtra od rána na Fóre. Pekný večer! 🙂

kynoloska
6. mar 2014

Kedze pravidelne nakupujeme cez potraviny domov, chcela som si tiez objednat tuto karticku ale zistila som, ze sa to da len osobne na predajni 😒 . preco nieje mozne karticku objednat napr. aj cez internet vramci potraviny domov? Kedze si nakup objednavame domov, tak sa dostaneme do predajne tak raz za pol roka.

poisonblu
7. mar 2014

Kartu clubcard vyuzivame, ale sme sklamani z toho, ze uz nedostavame kupony na % zlavy , iba konkretnu sumu...tie % sa dali pouzit na viac ks, co bolo velmi vyhodne...

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milá @kynoloska veľmi radi Ti prinesieme formulár na získanie karty Clubcard až domov, aby si si ho mohla v kľude vypísať, avšak z dôvodu ochrany osobných údajov nemôžeme už ďalej disponovať s vyplneným formulárom. Keď ho prinesieš vypísaný na ktorúkoľvek prevádzku, tak Ti Clubcard na mieste vydajú a Tvoj formulár uschovanú do zabezpečenej urny. Ak by si chcela ten formulár, stačí napísať svoju požiadavku do poznámky pri objednávaní a naši vodiči Ti ho prinesú spolu s nákupom 🙂

monhla
7. mar 2014

@daska_tesco Môžem sa spýtať - už mi zostala len jedna malá kartička. Ostatné sa asi stratili - nakupujem často s deťmi a asi nám niekde vypadli ☹ Nedajú sa vybaviť ďalšie. Ale tak aby boli k tej pôvodnej. Vopred vďaka za odpoveď.

mita9
7. mar 2014

mne sa nepaci ze ked chcem vela krat vyuzit daky kupon na zlavu tak sa mi uz neraz stalo ze na pokladni proste nepresiel..a tovar som mala samozrejme spravny. ked som potom isla s tym na informacie tam mi len povedali ze oni s tym nevedia nic spravit......keby to bolo raz tak OK, ale stava sa mi to velmi casto

xarra246
7. mar 2014

@daska_tesco Tento váš vernostný program nevyužívame nakoľko sa nedá vybaviť cez internet. Škoda, že len osobne treba ísť... Možno by bolo fajn keby sa dala vyplnená prihláška odovzdať kuriérovi alebo poslať poštou.

daska_tesco
autor
7. mar 2014

@monhla obráť sa prosím na bezplatnú linku Clubcard 0800 222 333,ktorá je k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 – 20.00 hod. a tam ti presne poradia.

monhla
7. mar 2014

@daska_tesco skúsim

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše príspevky a prajem vám krásny víkend plný relaxu, stretneme sa opäť v pondelok. Pripájam na vyskúšanie aj e-kupón na dovoz tovarov cez službu Tesco Potraviny zdarma. A nezabudnite pri nakupovaní odfotiť aj svoj nákup - môžete sa nahraním fotky najväčšieho Tesco nákupu zapojiť až do 19. marca 2014 do fotosúťaže tu: https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-tesco-potraviny-domov/velka-sutaz-1-chcete-vyhrat-balicek-pre-deti-s-tesco-potraviny-domov-2/

luba28
9. mar 2014

@daska_tesco chcem sa opytat,..ak dostanem vo vyuctovani zlavu napr.0,19 centov na pivo,tak ta zlava je na 1ks,alebo na viac ks????dakujem,..🙂

wladymyra
12. mar 2014

Daska, ja vyuzivam sluzbu Potraviny domov (aj 4x do mesiaca), mam aj Clubcard, akurat, ze kupony z vyuctovania je mozne pouzit iba na nakup v kamennej predajni - preco?? je to pre mna velke sklamanie, tym padom mi je vlastne clubcard nanic, lebo do predajne nechodievam.

daska_tesco
autor
23. mar 2014

Milé mamičky, ďakujem za vaše skvelé zapojenie do fóra Mesiac s Tesco Potraviny domov - službou dovozu potravín a ďalších potrebných vecí pre domácnosť až k dverám bytu: http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/
Dnes končíme, ale získala som od vás počas troch marcových týždňov množstvo pozitívnych ohlasov aj nápadov a tipov na zlepšenie, ktoré postupne zapracujeme. Služba aktuálne funguje vo vyše 90 mestách a obciach Slovenska a čoskoro ju rozšírime do ďalších miest. Ak chcete byť informované medzi prvými, predregistrujte sa tu: http://www2.itesco.sk/potravinydomov/predregist... Prajem vám ešte krásny víkend a pripájam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie služby Tesco Potraviny domov. Ďakujem, ste skvelé! 😉 🙂