Aké máte skúsenosti s kuriérmi?

daska_tesco
4. mar 2014

Aké máte skúsenosti s kuriérmi a vodičmi, ktorí vám vozia tovar? Sú milí? Vyzerajú spoľahlivo? Ako sa vám páčia vodiči služby dovozu potravín k dverám bytu - Tesco Potraviny domov? Tri z vás odmeníme zajtra ráno vlhčenými obrúskami Tesco loves baby ☺

stary_ujco
4. mar 2014

Kurieri? Firma od firmy je to ine a casto rozporuplne.
Niektori sa ozvu rovno od vchodu a cuduju sa, ze nie je nikto o jedenastej doobeda doma.
Niektori sa ozvu hned rano, dohodnu si zraz na desiatu a pridu o pol druhej. Alebo o osmej, lebo vraj mali nakoniec cestu okolo...
V telefone sa niektori nevedia ani predstavit, zato maju plnu hubu reci a vyzaduju, nech si pre tovar pridem k autu, ktore odparkovali o 200 metrov dalej. Ini su zas mili a vynesu az do bytu, popraju pekny den a idu si dalej za svojou robotou.
Na firmu k nam jazdi jeden truhlik, co donesie zasielku, poriesime papiere, buchne za sebou dverami a o 2 minuty zvoni zas, lebo zisti, ze ma k nam este baliky od ineho odosielatela...
Osobne nemam predsudky a nerobim si iluzie o plate poslickov, no nejaky vyber by mal byt a reprezentacia firmy je tiez dolezita. Vypadane zuby, trojdnove strniska, prepite alkoholicke nosy. Stretol som uz aj potetovaneho mastneho rockera, ktoreho stretnut o desiatej vecer na ulici tak sa otocim a idem radsej oklukou. Firma (obchod, eshop,..) vynalozi obrovske prostriedky na to, aby zakaznikovi tovar predala, ale po zaplateni uz "katuje kosty" a snazi sa to riesit co najlacnejsie. Ale dobry zakaznik je verny zakaznik a aj kurierska sluzba sa spaja s obchodnikom, od ktoreho mi tovar pride.
Dalsiu vec co neznasam, ked kurier pride, vystupi z auta s cigaretou a popri tom ako mi vydava zasielku, tak mi huli do ksichtu a ja to musim dychat, lebo stojim vedla neho a preberam tovar. Firmu reprezentuje aj auto. Nemusi prist na Mercedese, aj Dacia je dobre auto. Ale nech sa mu po pristrojovej doske nevalaju prazdne kelimky od redbullu a v priestore na zasielky nema pozostatky po vcerajsom rozvoze cementu, ktorymi si doma zasvinim koberce, ked polozim krabicu na zem.
Kurier ma poznat svoj rajon. Nie je mozne, aby som kurierovi, co ma na starosti jedno sidlisko, musel vysvetlovat, kde je dana adresa, ktora tam je uz 30 rokov. Najme v dnesnej dobe navigacii. Takyto clovek nemoze ani efektivne roznasat zasielky, ked nevie co kde je.
Neznasam mikroskopicke okienka na podpis prevzatia tovaru. Mam dlhe meno a pisem velkymi pismenami.

fuska
4. mar 2014

Ja mam s kuriermi iba pozitivne skusenosti. Bez slova mi doniesli tovar na stvrte bez vytahu. Vyuzila som zatial postoveho kuriera, DPD, UPC, GLS. Ale suhlasim, ze zavisi od konkretneho kuriera.

lucica
4. mar 2014

Pán čo mi priniesol nákup bol veľmi milý, dokonca dal malému synovi aj džúsik naviac 🙂 Maximálna spokojnosť. DOkonca akceptujú všetky podmienky dopravy, ktoré uvediem v poznámke. Sú milí, prispôsobiví, super.

skatarina
4. mar 2014

Ja som si objednala este len 3x,ale bola som veeelmi spokojna.Doniesol mi to az do domu.Velmi mily,ochotny.Velmi chvalim 😉

makimakimaki
4. mar 2014

vzdy spokojnost, mili, ustretovi, ochotni pani to vzdy boli 😉

majik66
4. mar 2014

Mam velmi dobre skusenosti s kuriermi.Su to mily pani,ochotni a ustretovi.Tovar nam dovezu az do bytu.Nemam ziadnu negativnu skusenost,co je len velke plus🙂Spokojnost na nasen strane ;)

marbalulka
4. mar 2014

ja si myslim, ze otazka nie je polozena vseobecne o kurieroch, ale o kurieroch zo sluzby Tesco Potraviny domov. v meste, kde zijem, tato sluzba este neexistuje, co je skoda, ale, ked sme na navsteve u rodicov, tam toto funguje a ja som bola vzdy spokojna. kurieri pridu az do domu, su mili atd atd atd. mamicke na materskej to hned zlepsi den, ak vo dverach zbada privetiveho kuriera, ktory nesie nakup priamo domov! 🙂

daska_tesco
autor
4. mar 2014

Milé mamičky, zaujímali nás vaše skúsenosti všeobecne s kuriérmi (aj iných spoločností) a ak máte skúsenosti aj s našimi vodičmi z Tesco Potraviny domov, tak budeme radi, ak nám napíšete aj o nich 🙂 Tešíme sa na vaše názory 🙂

adrianai
4. mar 2014

Ja mám tiež iba dobré skúsenosti s kuriérmi z Tesca - vždy boli milí, ústretoví, dokonca na mňa aj chvíľu počkali, keď som meškala domov z prechádzky 🙂
A vo všeobecnosti sa na kuriérov nemôžem sťažovať, takmer vždy mi prinesú tovar až k dverám do bytu, keď spomeniem deti 😅 a sú v pohode, iba raz sa mi stalo, že som musela kuriéra obchádzať okolo celého činžiaku a ešte ma aj naháňal 😠

daska_tesco
autor
4. mar 2014

Milé mamičky, na dnes sa už s vami lúčim, teším sa na vaše ďalšie príspevky a vidíme sa opäť zajtra ráno 🙂 Pekný večer všetkým 🙂

ataz
4. mar 2014

u nás maximálna spokojnosť 🙂 s tesca sme brali nákup už 5x a vždy usmievavý, milý, ochotný kuriér. ( dovážajú z KE do PO) Zatiaľ velká spokojnosť so všetkými kuriérmi a aj mimo Tesca 🙂 len tí z Tesca zatiaľ vedú 😉

tetapetra
4. mar 2014

max spokojnost zo vsetkymi kuriermi z tesco 😉

delideli
4. mar 2014

Co sa tyka kurierov Tesca- s tymi sme maximalne spokojni, naozaj nemam co vytknut. Objednavame z itesco potraviny pravidelne uz vyse roka a ani raz sa nestalo, ze by sme s nimi spokojni neboli, alebo, ze by bol akykolvek problem. Su vzdy mili, ochotni, prijemni, profesionalni, ak sa obcas stane, ze meskaju, vzdy daju vediet. Jeden z velkych plusov tejto sluzby.
(Co sa tyka inych kurierov - tam mame skusenosti rozne, aj pozitivne (vacsinou), aj negativne (aj ked nastastie len v detailoch- najviac mi ako mamicke asi vadi, ked mi kurier zavola, ze mam ist dole, ze "uz je tu" a potom cakam casto aj 5 minut. No a specialne u kurierov Slovenskej posty mi vadi to, ze niekedy nezavolaju vopred)..)

trpezliva
4. mar 2014

Doteraz sme Nakupili cez itesco asi 10x. Veeeeelmi som spokojna, uz mam ulozeny nakupny zoznam, ktory sem-tam obmienam. Necham si vzdy doniest aj tazsie veci, ako napr.prasky na pranie, granule pre psa /komu by sa chcelo vlacit 15kg bez vytahu 😝 / . S kuriermi som spokojna, donesu mi nakup az do predsiene. a snazila som sa im dat aj "sprepitne', no na moje prekvapenie okrem jedneho nezobral ani jeden pan eura navyse. 🙂 🙂 🙂 toto som zazila len pri tesco kurieroch 😉 .
inac akurat sa chystam na vikend zase nakupit, zislo by sa mi postovne zadarmo aj utierky pre dcerku. 😵 😵 😵

ivetkab.
4. mar 2014

ja si chválim ... aj tovar aj toho milého a pána čo k nám vozí ... 😀 Aj dnes tu bol ... a deťom dal hneď na začiatku cereálie zdarma, takže tešili sa detičky a tešia sa aj mamičky ... 🙂

brnka
4. mar 2014

tiez mam s kuriermi pozitivne skusenosti - teeeeda, okrem tych postovych - vadi mi, ze sa nenamahaju ani zavolat, ze vezu zasielku. Ostatni, vratane tych z Tesca max.spokojnost 🙂

daska_tesco
autor
5. mar 2014

Ďakujem za vaše príspevky - všetky sú zaujímavé, ale vybrala som tri z vás, ktorým pošleme vlhčené obrúsky značky Tesco Loves baby: @ivetkab, @trpezliva, @lucica. Prosím, pošlite mi do správy vaše kontaktné údaje. Aj dnes som pre vás pripravila ďalšie súťaže vo Fóre Tesco Potraviny domov. 🙂

daska_tesco
autor
5. mar 2014

@trpezliva Sme velmi radi, že si s nákupom cez Tesco Potraviny domov spokojná a aj s našimi vodičmi 🙂 A mám pre Teba skvelú správu - v našom fotoblogu nájdeš okrem množstva zaujímavých informácií aj E-kupón na dovoz zdarma a 150 Clubcard bodov k tomu 😉 Takže dovoz zdarma sme Ti splnili 🙂 Pekný nákup a deň prajem 🙂

trpezliva
5. mar 2014

@daska_tesco dakujeeeem. Ten kupon hned aj pouzijem.
dufam, ze nam dorucia aj tie rozpravkove karty za kazdy nakup nad 10eur. 🙂
pekny den aj vam.

daska_tesco
autor
5. mar 2014

@trpezliva áno, tieto kartičky Ti privezie aj náš vodič 🙂

trpezliva
7. mar 2014

Doniesol vcera...sice za 90eurovy nakup len 6ks, ale nevadi.

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milá @trpezliva budem rada, ak mi do osobnej správy napíšeš odkiaľ si, resp. e-mail z ktorého si si objednávala a ja prezistím, prečo Ti bolo doručených iba 6 ks... Ďakujem 🙂

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše príspevky a prajem vám krásny víkend plný relaxu, stretneme sa opäť v pondelok. Pripájam na vyskúšanie aj e-kupón na dovoz tovarov cez službu Tesco Potraviny zdarma. A nezabudnite pri nakupovaní odfotiť aj svoj nákup - môžete sa nahraním fotky najväčšieho Tesco nákupu zapojiť až do 19. marca 2014 do fotosúťaže tu: https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-tesco-potraviny-domov/velka-sutaz-1-chcete-vyhrat-balicek-pre-deti-s-tesco-potraviny-domov-2/

daska_tesco
autor
21. mar 2014

@ivetkab. napíš mi prosím tvoje kontaktné údaje do správy, pošlem ti výhru.

ivetkab.
21. mar 2014

@daska_tesco zaslala som ... ďakujem ... 😀 Ešte sa chcem opýtať. Kupón ktorý ste tu uviedla môžem použiť aj keď som si už v Tesca objednávala viacktrát, alebo sa vzťahuje len na prvý nákup s dovozom?

stanislavao
21. mar 2014

ked nepocitam totalne neochotneho a znechutene kuriera slovenskej posty, tak vsetky kurierske spolocnosti s ktorymi som sa stretla boli velmi mili, zlati, ochotni a usmiaty. in time, remax, dhl, ups, atd. kuriera tesco nevyuzivam, ale predavacky - pokladnicky v tescu by sa od tych kurierov mohli vela ucit, ako sa spravat k zakaznikom. lebo tie zeny su na zaplakanie. su za tymi pokladnami za trest a davaju to zakaznikom patricne najavo. cest vynimkam.

daska_tesco
autor
21. mar 2014

@ivetkab. tento kupón môžeš použiť kedykoľvek - teda na akýkoľvek nákup,ale iba jeden krát. Príjemné nakupvanie!

ivetkab.
21. mar 2014

@daska_tesco super, veľmi dobre mi padne. Idem hneď nakupovať, aspoň zajtra budem mať o jednu činnosť menej ... začína mi príjemný večer ... 😀

jankastubka
21. mar 2014

Ja som mala zlu skusenost len raz kurier spolocnosti gls mi nechal uz zaplateny tovar u susedov z uplne ineho poschodia, ktorych som nikdy nestretla. Volal mi uz ked bol pri bytovke, kedze som bola v bazene, nedvihala som. Ked som volala po hodine spat, uz mi oznamil, ze to mam u susedov. Asi to nemyslel zle, vraj on ich pozna, ale podla mna, so zaplatenym tovarom si take nieco nemoze dvolit.
Inak som bola s ostatnymi vzdy spokojna, doniesli mi tovar az hore. Tiez mam najradsej to, ze mi rano zavolaju alebo napisu sms kedy planuju prist, nesedim predsa cely den doma. Ale vraj to zavisi od toho, ci si eshop taku sluzbu zaplatil.

donna11
21. mar 2014

@daska_tesco joj keby som túto správu prečítala skor,raz som uz fotila jeden z nákupov -mali sme celú izbu zapratanu taškami,nevedela som ani kde zacat.nevadí,aj tak som veľmi spokojná s touto službou.