Využívate vernostné programy?

daska_tesco
5. mar 2014

Poznáte vernostnú kartičku Tesco Clubcard? Získate ju na počkanie v každej Tesco predajni. Jej výhodou je, že za každé minuté euro v Tescu dostanete 1 bod na svoje Clubcard konto. Každé tri mesiace sa vám body premenia na centy a dostanete obálku do schránky s peňažnými poukážkami na ľubovoľný nákup v Tescu. Ak nakúpite cez službu Tesco Potraviny domov, získate až dvojnásobný počet Clubcard bodov. Máte aj vy skúsenosti s Clubcard? Opäť odmeníme zajtra ráno tri z vás za vaše príspevky vlhčenými utierkami značky Tesco Loves baby. 🙂 Teším sa na vaše názory.

anuskaaprazko
5. mar 2014

clubcard mam, pouzivam, je to skvele akurat mi prislo vyuctovanie a v nom poukazky na 11.50, no potesi 🙂 dakujem

anuskaaprazko
5. mar 2014

teda pardon 10.50 🙂

zabka1000
5. mar 2014

áno, využívam, prišla aj poukážka na evríčka 🙂

bikam
5. mar 2014

Jasne vyuzivame a poukazky potom pouzijeme na nakup "niecoho pekneho na seba" 🙂

bianca
5. mar 2014

clubcard karticku ma u nas kazdy clen rodiny a premenene bodiky na eurače poctivo odkladame na televizor.Skoda ze v nasom meste nemame rozvoz domov lebo obzvlast teraz ked som uvaznena s malou doma by sa hodilo keby mi niekto doviezol nakup domov.

pexinka
5. mar 2014

Kartičku máme všetci členovia domácnosti a používame ju vždy pri nákupe 🙂 potešia kupóniky a nejaká tá zlavička za nazbierané bodiky 🙂

lucik194
5. mar 2014

karticku maju moji rodicia 🙂 ale nam dali tu "malu" na kluce, akuratne je skoda ze som ju musela oblepit lepiacou paskou lebo sa cislo zacalo suchat o kluce a za chvilku by ho nebolo vidiet..... sami mame tesco daleko a tak radsej vyuzivame tesco dodavku domov..... takze jaskaaaaaa vyuzivame 🙂

suesanqa
5. mar 2014

Moji rodičia majú kartičku...a ja mám na kľúčoch 🙂

martina646
5. mar 2014

Karticku vyuzivam odkedy ju Tesco zaviedlo a po prvom vyuctovani som si rovno vybavila kreditnu kartu Clubcard a tu si neviem vynachvalit. Bodiky sa zbieraju velmi rychlo, aj za nakupy v inych obchodoch a v kuponoch mi pravidelne chodi 20-30€. Cely mesiac nakupujem a platim kartou a potom to raz za mesiac zaplatim v banke, Ziadne uroky, ziadne poplatky. Napriek tomu, ze ulozenie tovaru v Tesco mi nie uplne vyhovje a ani letaky nam nechodia tak pravidelne a radsej nakupujem v inom retazci, aj tak chodim do Tesca casto prave kvoli tomu, ze ma ako zakaznika odmenuje a ja si to vazim.

katuliacik
5. mar 2014

mam od samotneho zaciatku, ja som kartickovy maniak 🙂

monicm
5. mar 2014

samozrejme že hej,ved som tam takmer denne 🙂

stanislavao
5. mar 2014

ja mam tiez kartu club card. obcas - obcas pridu nejake kupony, ktore ale su nanic, lebo su na nich vyrobky, ktore vobec nepouzivam. a je tam len zlava 1-2e na nakup. pouzitelnost je velmi kratka. ja s tymto vernostnym programom nie som spokojna.

maribell
5. mar 2014

@daska_tesco aj my mame clubcard a chodia nam aj kupony z nazbieranych bodov ..najviac vyuzijeme tie ktore niesu na konkretny vyrobok ale na cely nakup ..pretoze tie kupony na vyrobky su nam na figu pretoze nikdy z toho nic nekupujeme..mohli by ste to robit tak ze kupony na zlavu posielat na vyrobky ktore kupuje dany zakaznik..to sa neda zistit z clubcard ? ..co konkretny clovek nakupuje? ..pretoze my tie kupony vecne hadzeme do kosa 😀

kikuskar5
5. mar 2014

@maribell ja vyuzijem aj tie produktove kupony, lebo vzdy mam take, ktore najviac kupujeme, este nikdy som nemala na kupone nieco, co nekupujeme 🙂 takze som to automaticky brala tak, ze kazdemu posielaju take, ktore najcastejsie nakupuju 🙂

maribell
5. mar 2014

@kikuskar5 mno vidis 😀 a nam posiielaju zasadne take veci co nikdy nekupujeme ..napriklad pasteku majku a dojcensku vodu lucku 😀 ..

daska_tesco
autor
5. mar 2014

@maribell áno, plánujem ponuku kupónov prispôsobiť zákazníkovi na mieru. Ďakujem za pripomienku 🙂

kokorunecka
5. mar 2014

Do Tesca chodíme vždy, keď potrebujeme urobiť väčší nákup alebo sa akurát nachádzame v meste. Pravidelne zbierame body na Clubcard, a potom sa nevieme dočkať, kedy bude vyúčtovanie 😀 Akurát tento mesiac im to nejako trvá.. Napr.moja mama už má poukážky doma a o moju schránku ešte ani pes nezakopol... 😖

@maribell Nám tiež chodia poukážky len na to, čo nakupujeme. 🙂

maribell
5. mar 2014

@kokorunecka tak asi na nasu kartu nakupuje niekto iny kto tie veci kupuje 😀 a potom nam podla toho chodia poukazky ..ale teraz mi tu prisla odpoved ked si vsimnete hore od tesca ze planuju prisposobit ponuku kuponov zakaznikovi na mieru ..cize to je asi iba nahoda

nika1020
5. mar 2014

my sme zákazníkom tesca. využívame Club card samozrejme a dostaneme vždy aj kupóny, ktoré využije pri nákupe. Čo však nevyužijem vždy lebo väčšinou je, že nám tesco zašle asi 8 kupónov na zľavy na mineralku, jedna fľaša, nejake sladkosti, maslo a podobne.. pri otvorení obálky to zaujme, ale keď nakupujeme, tak ma nebaví hľadať práve ten tovar, na ktorý mám kupónik. Uvediem príklad, oklamala som sa, lebo pri pokladni mi povedala predavačka, že tá sačková polievka, na kt. si uplatňujem zľavu, nie je toľko gramová, ako je uvedené na kupone. Samozrejme mávnem rukov a zaplatím ju bez kupónu. Zistili sme že to nebolo prvý krát.nebaví ma to, cítila som sa zavedená...nevšimla som si detail?? ..vyhľadávať presné artikle..hoci to zaujme, v 90% som sa pri pokladni zmýlila s tovarom, tak ako som uviedla, preto si myslím, že ak chce Tesco potešiť, mohol by napísať konkrétne, že na výrobky Viatana zľava 0,10,- Eur, alebo 0,5% na sladkosti opavia a nie na konkrétne artikle. Źaťažujeme ma, potom kupóny stratím, založím, prepadnú alebo ich vyhodím. Okrem tých, na kt. je uvedená cena. zľava 3,- Eur. Mne sa nepáči, že mám zľavu na konkrétny tovar. Ak by to teda malo splniť aj Váš marketingový účel, tak prosím umožnite mi vybrať si z tovaru konkr. výrobcu,teda potrebujem maslo a ked mate akciu na Rajo - tak ja si uz od výrobcu vyberiem to, kt. potrebujem- velke male--- natierkové a pod.
Inak tie kupony na konr. tovar nevyuzijem. využívam tie kde je napisane napr. 15% detský sortiment. A tým je vybavene. Inak na jdny kavenky 0,05 Eur zľava (napr..) ma neláka, hoci ich kupujem, kvoli koponu sa nebudem prehľadavať, Zdržuje to. Toľko môj podnet a skusenosť. želám pekný deň.

daska_tesco
autor
5. mar 2014

Aby som upresnila informáciu vyššie, už teraz sa snažíme zasielať vám zľavové kupóny podľa vašich obľúbených výrobkov, ale neustále aj naďalej pracujeme na vylepšení tejto ponuky 🙂

nasa.zuzka
5. mar 2014

My chodime najcastejsie do tesca, vyuzivam clubcard,aj kupony, kt. nam domov chodia. a v schranke som nasla zase kupony s 8€ hodnotou.juch 🙂

diabambulka
5. mar 2014

Tesco klub karta je veľmi super, vrátenie peňazí v podobe poukážok, alebo rôzne benefity ako výhodnejší nákup plienok, čokolády...pre držiteľov clubkarticky...vždy sa veľmi tešíme na vyúčtovanie a pozitívne vnímam aj odmeny pre deti v podobe pozornosti za nákup smolkovia kocky, dnes sme dostali disney kartičky a na deň detí sme dostali ochutené mlieko, chvalim.

nika1020
5. mar 2014

@daska_tesco
Ano vsimla som si to.ale sj tak by som chcela vybrat sirsie.ale vdaka aj tak.

klincek
5. mar 2014

clubcard mam, no zda sa mi dost zbytocna. poukazky z vyuctovania sa mi absolutne nehodia, este ani raz som ich nevyuzila-jedine tie penazne, ale to je raz za cas. skor ma tie letaky v schranke otravuju🙂

janamach
5. mar 2014

Tesco Club kartu poznáme celá rodina a využívame ju poctivo pri každom nákupe. Vďaka nej sa nám vrátia nejaké peniažky späť v podobe kupónov, ktoré vždy využijeme pri ďalšom nákupe, sledujeme aj všetky akcie, ktoré práve prebiehajú a môžme využiť.

moniack
5. mar 2014

Aj my mame Tesco Clubcard a cely nakup robime len tam🙂 🙂 🙂
- mimochodom Tesco znacka je uzasna, milujeme cestovinu, ryzu,dzusy .... , inu zn. ani nekupujeme🙂

alexandra33
5. mar 2014

vyuzivam a tesim sa ze je taka moznost od tesca sa zapajat do tohto vernostneho programu 😉
je to podla mna fajn a uzitocne, dakujem vam 😉 a vela uspechova

zabka88
5. mar 2014

club cart využívame a vnímam to ako jeden z benefitov nakupovania u vás, tiež pozitívne vnímam poukážky a hlavne že sa ich snažíte prispôsobiť na mieru zakaznikom, ja som si túto snahu osobne všimla na našich poukážkach 🙂

cherryl
5. mar 2014

nakupujem v tescu casto a kartu mam ja aj muz vzdy pri nakupe , nazbierane body=eura vzdy potesia 😵 ostatne kupony no neviem vacsina skonci v kosi 🤐 je pekne aj tu na MK diskutovat a dozvedat sa od inychz roznych kutov slovenska ake kupony kto dostal a uz zopar x sa potvrdilo ze netreba ako blazon vzdy davat club kartu -tym co menej nakupuju motivujete lepsimi kuponmi povedzme aj 2E na oblecenie a pouzitelnymi-zaujimavejsimi poukazkami 🤐

miku1
5. mar 2014

@daska_tesco Club card využívam, nakupujeme v tescu dosť často. Akurát ma vždy vytočia tie somariny, ktoré dostanem v zľavových poukážkach - večne tam mám sójový suk, salco a podobné hlúposti.....Peňažné poukážky ale potešia.