Pôrodnica Michalovce

vierabodi
15. apr 2022

Ahojte žienky . Zháňam info o michalovskej nemocnici pro care konkrétne o pôrodnici . Rodila tam daaka žienka na sekciu ? Aké máte skúsenosti čo sa týka personálu , starostlivosť , aké sú izby a ceny a podobne plus aké sú teraz opatrenia môže prísť návšteva a osoba pri pôrode ? Ďakujem krásne 😚.

martina2111
18. apr 2022

@vierabodi ja som rodila v septembri, začala som normálne a skončila akutnou sekciou. Poporodna starostlivosť super, izby nové krásne, ja som si mohla vybrať či sama alebo s niekým, lebo bolo miesto. Pokiaľ chces nadštandard a si poistenec dôvery, tak to môžeš mať za polovicu a čo sa týka opatrení, tak to neviem

vierabodi
autor
19. apr 2022

@martina2111 ďakujem krásne tie zľavy viem zisťovala som , ešte by som chcela vedieť mám ísť do predu sa nahlásiť že tam budem rodiť alebo ako to je chcela by som ísť pozrieť tu nemocnicu vraj sa to dá ale neviem ako .

martina2111
19. apr 2022

@vierabodi pokiaľ ideš normálne, tak pôjdeš cez hlavný vchod nie cez urgentný príjem a rovno ideš na prvé poschodie na pôrodnicu. Pokiaľ máš plánovanú sekciu,tak zrejme sa tam musíš objednať. My sme sa boli pozrieť na celé oddelenie, ale ja som chodila na predporodny kurz a bolo to súčasťou kurzu.

vierabodi
autor
20. apr 2022

@martina2111 a ak nebudem na Tom predporodnom kurze sa sa ísť aj tak pozrieť oddelenie ?

martina2111
20. apr 2022

@vierabodi tak to netuším, skús zavolať na recepciu nemocnice, oni ti skôr povedia

nikushik12345
25. apr 2022

@vierabodi kludne zavolaj na porodnicu , oni ti vsetko povedia. Ked ides na sekciu musis ist za primarom a s nim sa dohodnut co a ako a este dohodnut termin . izby pokial viem ti ukazu . Mozes mat osobu pri porode nie pri sekcii. Ja som rodila v Januari navstevy boli zakazane

wiktoriamka
11. okt 2022

@nikushik12345 takze ani otecko nemohol prist pozrieť malicke? Toho sa bojim.tiez mam ist sekciou a boh vie ako to bude s opatreniami v apríli ...

vierabodi
autor
12. okt 2022

@wiktoriamka ja som porodila pred 3 mesiacmi pri pôrode som nemala nikoho nechcela som ale potom chodili normálne na návštevu aj keď boli opatrenia pustili . Mala som ísť sekciou ale už som nestíhala lebo som skoro porodila v aute takže sa mala narodila prirodzene .

wiktoriamka
12. okt 2022

@vierabodi fuuu vazne??? Teraz premyslam,ze si musim dat termin sekcie skôr . Ja mam sekciu mat pre moj chrbat..ty si tiez isto mala z nejakeho dôvodu ..nebolo to pre teba teda tazke? A gratulujem k bábätku ...💗😇