Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  martina2111
  22. júl 2022    Čítané 109x

  MoliCare Lady

  MoliCare Lady

  Vďaka MK som mala možnosť vyskúšať tieto inkontinenčné vložky. Prišli mi v troch veľkostiach.

   MoliCare Lady pad 0,5 kvapky mi vyhovovali najviac, keďže sú veľmi príbuzné intímkam. Jemné, save a príjemné. 

  MoliCare Lady pad 1 kvapka sú trochu dlhšie a hrubšie, čo mi trochu vadilo, nakoľko aj pri menštruácii nemám rada klasické vložky. Ale využila som ich aj pri začínajúcej menštruácii a bola som spokojná. Inak som ich používala na doma. 

  MoliCare Lady pad 4,5 kvapiek som nevyužila. Pre mňa sú strašne veľké. Škoda, že som ich nemala po pôrode, vtedy by som ich využila určite. Posunula som ich svojej 85- ročnej babke, ktorá sa veľmi tešila. Má svoj vek, takže našli svoje využitie. 

  Celkovo hodnotím MoliCare Lady veľmi pozitívne. Bez nepríjemného zápachu, mäkké, príjemné, absorbcne a antibakteriálne. Určite zostanem pri MoliCare Lady pad 0, 5. Za mňa a babku určite spokojnosť a odporúčame vyskúšať 🙂

  #test_molicare_lady #recenzia #recenzia_molicare_lady26

  martina2111
  12. jún 2022    Čítané 88x

  Spiridea krémpasta

  Veľmi som sa potešila, keď sme dostali možnosť testovať Spiridea krémpastu, keďže náš deväťmesačný syn začal mať v poslednej dobe problém so zapareninami v plienkovej oblasti a hlavne na brušku. Skúšali sme asi všetky krémy, dokonca aj zmeniť plienky. Niekedy sa to trochu zlepšilo a po pár dňoch sa opäť vrátilo. Keďže sa aktívne zapájam do všetkých testovaní, tak sme dostali možnosť vyskúšať niečo nové, o čom som ešte nepočula...

  Spiridea krémpasta, na prvý pohľad krém ako každý iný. Ale... Stačí naozaj gulička ako hrášok a krásne sa rozotrie na potrebné miesta. Má dobrú konzistenciu a rozotieranie. Maťkovi po pár dňoch natierania naozaj pomohla. Navyše, boli sme v nemocnici a tam nás doslova Spiridea zachránila. Maťko dosť veľa po zákroku, a zrejme aj pre nejaký vírus, hnačkoval. Mali sme ozaj šťastie, že nám Modrý koník umožnil testovať Spirideu. Zadoček si v nemocnici veľa vytrpel. 

  Zaujala ma tiež možnosť vyskúšať ju aj na iné oblasti tela. Pod prsiami sa konečne nepotím, a keďže už nám začína byť teplo a o chvíľku vytiahnem šaty, tak jednoznačne vyskúšam na triesla, ktoré sa mi neustále trú a je to ozaj nepríjemné.

  Za mňa je to jednoznačne super krém a využitie má pre celú rodinu. Vrelo odporúčame. 😍

  #skusenosti_spiridea8
  #recenzia #test_spiridea_krempasta