Aký máte názor na tieto šaty?
Vadili by mi tie kvety a farby
Ale nepridu vam az moc kvetinove jedna kamoska mi povedala ze su jak na cigansku party
@anonym_autor Každý má iný vkus, ale presne toto čo píšeš mňa napadlo. Také " marginalizované", alebo jak pre babku. Navyše vyzerajú byť umelé ( možno sa mýlim) , ale ak ozaj umelé sú, tak je to pekný humus, toto by som na seba nezavesila
@anonym_autor podľa mňa by si to mala zhodnotiť tak celkovo, nie iba ako šaty samotné, že aký si ty typ. Či také znesies, lebo niektorým jemným typom žien to pristat nemusí. Niektorým sa hodí taká jednoduchšia potlač. Ale šaty samotné sú pekne, presne na ten účel ako popisuješ- von, do mesta. Ak "typovo" znesies, určite si ich kup.
Za mna pekne, tiez nosim podobne kvietkovane
Otras, tie kvety ako stará baba ale keď máš postavu a páčia sa ti obleč si ich
Ja som vysoká, štíhla ale neobliekla by som si ich
Ale nepridu vam az moc kvetinove jedna kamoska mi povedala ze su jak na cigansku party
@anonym_autor presne toto ma napadlo, taký ,,osada štýl,, ani na bežné nosenie ale na príležitosť.
Na kazdodenne nosenie ok ak sa ti pacia, ale nie je to nic extra, dost nuda
A hlavny problem asi ten umelinovy material, hlavne ked bude naozaj teplo
Za mna nie, su mnohe krajsie a elegantnejsie moznosti nez toto
ja také v lete nosím bežne nie len kvietkovane ale hlavne vzdušné,lahké.. myslim takú dlžku takže za mňa určite 👍 ale len ak máš peknú štihlu postavu.Vtedy vyniknú ale tak to snáď netreba ani pripomínať lebo v meste vidím všeličo a na všelikom
@anonym_autor koľko máš rokov? Kam by mali byť určené?
@anonym_autor mne ten vzor príde ako pre 65 plus, celkovo kvety na čiernom podklade nie-nosia to staré tetky, ak kvety tak modernejšia potlač kvetov a na bielom alebo hnedom podklade.
napríklad takéto niečo ak kratšie
https://www.aboutyou.sk/p/vila/saty-vifalia-305...
https://www.aboutyou.sk/p/vero-moda/kose-ove-sa...
Proste svetlý podklad a jednotné kvety maximálne 2 druhy, nie čierny podklad a na ňom 100 odtieňov rôznych krikľavých farieb kvetov


Odhliadnuc od toho, že nemám rada kvetinky, nebrala by som ich kvôli zloženiu. Radšej by som sa poobzerala po nadčasovom ľanovom kúsku.