icon

Skúsenosti s veľkosťou spodného dielu plaviek Astratex

avatar
vanilka_n
15. jún 2026

Ahojte, nenasla som hľadáčikom, iba podprsenky. Ma niekto reálne skúsenosti so spodnym dielom plaviek /prádla u značky Astratex? Vychádzam na rozhraní. Inak nosim L spodne prádlo s rezervou, tu som podľa ich mier dala xl, ale neviem. Nohavice mavam 42. Su menšie, ci väčšie? Objednávam plavky.

anonym_de6bb6
15. jún 2026

urcite vezmi XL spodok, ja v reale nosim vrch M, spodok L a XL od Astratexu je ltt, na tangach dokonca aj male

avatar
vanilka_n
autor
15. jún 2026
@anonym_de6bb6

urcite vezmi XL spodok, ja v reale nosim vrch M, spodok L a XL od Astratexu je ltt, na tangach dokonca aj male

@anonym_de6bb6 ďakujem ti krásne

anonym_f3e94f
15. jún 2026

@vanilka_n čo sa týka plaviek, tak ja mám práveže opačnú skúsenosť oproti komentáru vyššie. Plavky sú dosť elastické a už 2x som musela meniť za menšie.
Nosím bežne č. 42 a plavky spodný diel som musela meniť za č. 40. Tie mi sadli.

avatar
vanilka_n
autor
15. jún 2026
@anonym_f3e94f

@vanilka_n čo sa týka plaviek, tak ja mám práveže opačnú skúsenosť oproti komentáru vyššie. Plavky sú dosť elastické a už 2x som musela meniť za menšie.
Nosím bežne č. 42 a plavky spodný diel som musela meniť za č. 40. Tie mi sadli.

@anonym_f3e94f no oni sú číslovane L alebo XL. Nosim L. XL som ešte v ničom nemala, ale teda asi záleží aky strih, uvidíme co príde, asi doobjednam aj L 🙈

anonym_900e31
15. jún 2026

Zeny, ale realne, aka znacka??? Ta "ich", naozaj Astratex alebo ine znacky? Lebo tam maju viacej znaciek. Toto "milujem", ked napisete, ze z Astratexu mi sedia podprsenky, tak neviem, co si mysliet, lebo tam mate napr. co ma ako prve napadlo, Lormar, Gaia, Triola,...kedysi mali aj vela Ava, Gorsenia, a takisto plavky a kazda znacka ma svoje velkosti...🤔

avatar
vanilka_n
autor
15. jún 2026
@anonym_900e31

Zeny, ale realne, aka znacka??? Ta "ich", naozaj Astratex alebo ine znacky? Lebo tam maju viacej znaciek. Toto "milujem", ked napisete, ze z Astratexu mi sedia podprsenky, tak neviem, co si mysliet, lebo tam mate napr. co ma ako prve napadlo, Lormar, Gaia, Triola,...kedysi mali aj vela Ava, Gorsenia, a takisto plavky a kazda znacka ma svoje velkosti...🤔

@anonym_900e31 toto su konkrétne plavky Astratex

avatar
vanilka_n
autor
18. jún 2026

Ahojte, len dávam vedieť svoju skúsenosť, možno sa niekomu do budúcna zijde. Objednala som,prišli, sedia fajn. Plavky značky Astratex. Objednala som F košík presne podľa ich merania (aj podprsenku nosim F), sedi perfektne. Spodný diel som mala na rozhraní L a XL, po tehu mam brucho a nejakú nadváhu, ale som spokojná, nemusím ani meniť, takze za mna super