Máte na ľavom prstenníku aj obrúčku?
Mám otázku. Tie čo nosíte na ľavom prstenniku zasnubak. Máte tam rovno aj obrúčky? Alebo obrúčky máte aj s partnerom na pravej ruke? Alebo to neriešite takto? Nemám nič proti. Len ma to zaujíma, v každej krajine to majú inak ..
pravá ruka zásnubný, ľavá obrúčka.
Mam obrucnu aj snubak na jednom prste, mne sa to tak paci a naschval som si vybrala tenucku obrucku, kt sa super hodi k snubaku. Mam ich na lavej ruke.
Mám oba prstene na ľavom prstenníku, avšak dôvod je ten, že obrúčka mi je trochu voľná a snubák ju “drží”….
A vaš manžel kde nosí obručku? 😊
Na lavom mam obidva 😁
Isla som sa pre istotu pozriet na fotky, lebo som z fleku nevedela :D🙈 ale teda manzel nosi obrucku na lavej ruke.
Na lavom prstenniku vsetko, aj manzel obručku.
manžel má obrúčku tiež na ľavej.
Dobre, ďakujem pekne. 😁 aj mne sa to veľmi páči všetko na ľavej. Kto na pravej nemám s tým absolútne problém. ☺️
Ja mam na pravej ruke obrucku, zasnubny na lavej. Tak mi to vyhovuje. Neriesim co by sa malo a co by sa nemalo. Na to som uz dost stara, aby ma to trapilo 😂😂😂🤦🏼
@mane01 no veď jasneeee 😁😁😁 hlavne je , že ste vy spokojná
Obrúčku mám na ľavom prsteníku a zásnubný na prostredníku, keďže pre prsteník mi bol od začiatku veľký.
Ja viem tak ze obrúčka sa na pravú ruku dáva po smrti partnera, aj moje babky to tak robili. Keď som ešte mohla nosiť prstene, obrúčku som mala vždy na ľavom prsteniku
na lavom som nosila zasnubny a teraz tam mam obrucku, zasnubak uz nenosim
nosim obrucku aj snubak na jednom prste ale momentalne na pravej ruke pretoze na lavej sa mi spravil exem a vadili mi tam prstene. predtym som noslila na lavej.
Mala som obe na lavom prstenniku, teraz nosim len obrucku. Teoreticky by sa na lavej mali menej osuchat ak pouzivas viac pravu ruku.
Obe na ľavom prstenníku
nie

Áno ja nosím na ľavom manželský a na pravom snubný . Nevidím v Tom nič hrozného