Nevhodné oblečenie do práce

25. aug 2023

Zdravím žienky chcem počuť váš názor.. Pracujem v jednej firme kde sa vyrábajú farmaceutické pomôcky a pracujem tam ako operátor výroby..Kolegyne a aj z rodiny majú stále problém s tým že chodím oblečená elegantné atď., že či robím v banke keď sa tak obliekam do obyčajnej roboty kde robím za pásom.. Vadí im to ako sa obliekam.. Nevravím že chodím v kostýmoch ale prosté vždy sa mi páčila elegancia a tak celkovo a vždy každý týždeň počujem nejaký koment na môj outfit že už ide ,, Páni pravnička"🙈 atď.. Už niekedy fakt premýšľam o tom že radšej budem chodiť len v legínach v mikine a podobne ako ostatný🤔...Od malička som sa nie pekné obliekala keďže sme na tom finančné dobré neboli atď..Odkedy som zárobkovo činná tak sa chcem konečne pekne obliekať a prosté keď počujem tie názory ostatných tak sa cítim dosť blbo

viktoriina
25. aug 2023

obliekaj sa ako ty chces, aby tebe bolo prijemne, pohodlne...kolegovia maju asi malo prace, ked musia resit taketo veci :D

bolarazjedna
25. aug 2023

Je to tvoja vec, tvoj štýl, ak nemáte pracovný odev, tak kašli na názor iných. Ja pracujem v nemocnici, a napr doktorky tiež sa obliekali rôzne, jedna každý deň elegantne, na opäkoch, druhá zase čisto športovo, s ruksak, v teniskách, nenamalovaná. Nikto to neriešil, obe sú skvelé baby a svoju prácu odvádzajú dobre.

alexandraas
25. aug 2023

Ja ti napisem tak ako to vnimam ja...vysrala by som sa na ostatnych🤣..nos si co chces a hlavne v com sa citis fajn a sebavedomo..kazdy by sa mal starat o seba

moonlight1210
25. aug 2023

Drz sa svojho. Nenechaj sa odradid. Ak oni chcu byt v leginach, nech su. Ty bud za elegantnu.

daniela823
25. aug 2023

Veď je to tvoja vec čo si dáš na seba, asi nemajú čo iné riešiť, by som sa vykašlala na nich 😄 však tipujem že asi nie si takto oblečená za pásom celý deň

ckocka
25. aug 2023

Ak s tým nemá problém zamestnávateľ z hľadiska bezpečnosti práce, choď obliekaná ako chceš. Otázka je či viac chceš byť oblečená elegantne, alebo viac zapadnúť medzi ostatných.

ibrunova
25. aug 2023

My sme mali kedysi v bývalej robote upratovačku, ktorá chodila riadiť v blúzke a topánkach na opätku. Bolo to trošku smiešne, ona tvrdila, že je dáma.. V práci sa neprezliekate do pracovného?

andreakotesova
25. aug 2023

Tak ale zasa stat za pásom resp. sediet pri stole a baliť niečo v kostýme... no neviem... ak sa prezliekas do pracovného oblečenia, tak ti môžu vyskočiť na hrb 😉

anjelicek26
25. aug 2023

No mat ich problemy🫣Pokial je to oblecenie pre teba pohodlnne a neobmedzuje za v praci, tak neni o com...

andreatytler
25. aug 2023

Nezapadas. Ludia maju potrebu sa skatulkovat a ked niekto vycnieva z radu, tak im je to neprijemne a snazia sa ho zaradit spat recami ako u teba.
Tych reci sa nezbavis. Zalezi od toho ako velmi ti vadia. Ak prilis, aspon trochu prisposob oblecenie vacsine. Ak sa to da zniest, zostan taka aka si.

autor
25. aug 2023

Do práce dochádzam autobusom 15 km,a v práci sa prezliekam do uniformy ktorú musí mať každý povinné

autor
25. aug 2023

Môj štýl je väčšinou športovo elegantný a moja závislosť sú šaty dlhé či jesenné pásikavé pletené atď... Takže zase nechodím do práce v blúzke..No je mi divné že zakaždým keď ráno prichádzam a vidím tie pohľady 🙈

andreakotesova
25. aug 2023

Ak máš uniformu, tak na tom, ako sa obliekas mimo prace, nie je nič zlé.

beata_k
25. aug 2023

Iba ti tisko zavidia 😉

marcellka32
25. aug 2023

Som myslela, že povieš kostýmy, blúzky...a aj keby veď máš pracovné oblečenie.. nerieš ich

lija22
25. aug 2023

mne sa paci, ako sa obliekas. No a co,ze si vyfintena len na cestu, Zrejme ti to pristane a zavidia ti.

danielittar
25. aug 2023

Mala som to podobne v práci v elektro obchode :D Cez leto nosím bežne šaty a sukne, na jeseň tiež, k tomu vyššie členkové čižmičky... Kolegyne chodili už z domu prezlečené v pracovnom, ja som sa prezliekala až v práci. Tiež mi občas uštedrili podobné komentáre, ale to si netreba všímať. Obliekaj sa ako chceš a do toho, v čom sa cítiš najlepšie 🙂

nataly420
25. aug 2023

Boze závidia…..úplne normálne v automobilke tam ti aj chorobu budú závidieť

bessie12
25. aug 2023

obliekaj sa tak ako chces. Ja by som si saty do prace neobliekla a ani nemozem. Taktiez je to praca pri pase a navyse je tam chladno max 10-11 stupnov.

lukbe
25. aug 2023

Nevhodný je akurát názov. V práci máš uniformu a do si prace môžeš obliekať, čo chceš. Nikomu do toho nič nie je.

maranta_leuconeura
25. aug 2023

Takze vlastne to ani nenosis v praci ale cestou do prace a kym sa prezlecies? Tak to by som im povedala, ze je kazdeho vec ako sa oblieka vo svojom volnom case a ze rada chodis elegantne, lebo nechces chodit medzi ludi ako matoha ;) Ja by som napriklad nesla von v teplakoch, necitim sa v nich pekna, ale doma ich z praktickeho hladiska nosim.

777januska777
25. aug 2023

Uz len tie ich poznámky, ze "pani právnička" svedčia o tom, ze ti to sedí a ze si veľmi pekne oblečená. To ta nemá hnevať, ale tešiť, že máš štýl a vieš veci skombinovať a pritom nevyzerat lacno, ale krásne žensky. Bud na to hrdá, lebo nie každý to dokáže. Ja to tiež neviem, ale veľmi rada si pozerám, ženy co to vedia a obdivujem ich.

1ryba
25. aug 2023

Závidia, že vyzeráš dobre. Nič by som nemenila na tvojom mieste.

1ryba
25. aug 2023

Naša upratovačka v práci nosí mejkap, gelové nechty a oblieka sa veľmi šik a mladistvo. Postavu má ako modelka. Je to super že sa takto parádi do práce. A aj jej upratovací outfit zohľadňuje najnovšie voľnočasové trendy. Nenosí žiadne vyradené tepláky. Je proste kočka.

mamina7070
25. aug 2023

pekne si nos tak ako doteraz to co ti vyhovuje a na blbe poznamky si priprav odpoved
napr na tu pravnicku povedz
je fajn byt pekne a moderne oblecena nechcela by si to skusit ?

rakywanda
25. aug 2023

Mne sa to páči, keď je žena oblečená ako žena, nech má akékoľvek zamestnanie. U nás kuchárka - biely pracovný odev, kde tu fľak z varenia, ale keď ide domov je nahodená ako top manažérka.
Pokiaľ máš v práci predpísaný odev a nosíš ho, je to čistá závisť okolia, že sa vieš pekne obliecť.

suge
25. aug 2023

Vrháš proste priveľký tieň, ktorý mal(ichern)é kolegynky nevedia prekročiť.
Aj môj ocino chodil do práce elegantne oblečený, na rozdiel od kolegov. Až raz prišlo na kontrolu vedenie firmy zo zahraničia a išli rovno k ocinovi, pretože vyzeral ako šéf, na rozdiel od šéfa.😄😎

janulka1802
25. aug 2023

Kvôli ochrane súkromia nebudem špecifikovať oblasť, kde robím, ale presne s týmto som sa už xkrát stretla. To kde ideš? Na svadbu? Na oslavu? atď... Absolútne to neriešim a ani nereagujem. Nemá to význam. V žiadnom prípade sa nenechaj odradiť od elegancie. Dnes už je pomenej elegantných žien, prevažujú legíny, značkové tenisky, čo je aj škoda. Za mňa osobne je žena najkrajšia v šatách a opatkoch.

andreatytler
25. aug 2023

@beata_k Az tak tisko to nie je, ked maju hlasne poznamky.🙂 Ci to myslis ironicky?

dkethe
25. aug 2023

Svojho casu som do prace chodila rovno v monterkach (ale autom) a vzdy mi bolo luto, ze sa mi nechce travit cas "fintenim", takze za mna palec hore 👍 len preto, ze robis za pasom, nemusis chodit ako smudla

marca12
25. aug 2023

Kiezby sme sa uz vedeli presunut zo streotypov a posunut na vyssiu uroven a prestali riesil,co ma kto oblecene. Pokial ti netrci zadok,nemas nevkusny vystrih po pupok,nemaju sa co starat.