Odolný a teplý zimný overal pre škôlkarku

klip0
3. jan 2024

Ahojte, chcela by som vo výpredaji kúpiť overal na budúcu zimu. Dcéra už vtedy bude chodiť do škôlky kde trávia kopec času vonku, v lese, v prírode. Takže chcem niečo odolné (napríklad tento rok máme bundu z nextu, je super teplucka ale na veľa miestach ju už má zatrhnutu, je zvonku taký veľmi jemný materiál, vlastne aj by premokla určite). Plus samozrejme teplý a nepremokavy. Pozerala som lindex fix tu vyššiu triedu ale už sú vypredané. Ešte som počula že sú dobré tie didrikson ale skúsenosť nemám. Sú aj teraz v zľave za cca 130€ čo je veľa, neviem či ešte pôjdu dole.
Aký kúpiť, s akým ste spokojné ? Najradšej by som, že by jej vydržal dve zimy, predsa to nieje lacná vec.

dzejny656
3. jan 2024

Reima alebo Enfant, obe značky otestované v lesnej škôlke. Nie len overaly ale aj celkovo outdoor oblečko je super.

anjelicek26
3. jan 2024

Reima, Enfant, Wheat, Pompdelux, v zlavach kupis za 65-80e urcite.

klip0
autor
3. jan 2024

@anjelicek26 ďakujem a kedy zvyknú byť také zľavy ? Lebo pozerám aj ten reima a tiež cez 120€, enfant to isté, pompdelux som našla len na bazároch a wheat tiež také sumy. Plus som našla len do veľkosti 98

klip0
autor
3. jan 2024

@dzejny656 ďakujem, tie reima sú dosť cez 100€ tiež a enfant vlastne tiež. Ale predpokladám že ešte pôjdu do zľavy viac

anjelicek26
3. jan 2024

@klip0 tak reima uz ma na oficialnej webke na vela modelov -40percent, na babyshop.com pojdu do zlavy podla mna po 6.1. tiez si to sledujem na dalsi rok na lyzovacku zasa mi treba... moji nosia reimu 128, 134, 152, 158... da sa fakt len treba pozriet boozlet, babyshop, zalando ci limango ked maju akcie, proste narazovo...ja pri 4-roch (coskoro piatich) detoch ficim cez akcie, inak by mi to fakt zabilo rozpocet 😅

vikes
3. jan 2024

@klip0 Tchibo má tiež veľmi dobré detské overaly.

klip0
autor
3. jan 2024

@anjelicek26 ďakujem no stále sú tam dosť vysoké tie ceny. Budem dúfat že to pôjde ešte dole 😅

klip0
autor
3. jan 2024

@vikes vidíš toto mi nenapadlo, odtiaľ máme prechodný softshelovy a je super, pozriem aj tam

simca06022011
3. jan 2024

kupila by som riadne, sportove znacky, pripadne tchibo. material odolnejsi, goratex, softshell a pod. Ziadne makkucke paradicky. Tie odolne materialy, utries... a nam sa viac osvedcili nohavice na traky a bunda...

kiki68
3. jan 2024

Mam C&A a super, potom mam Erstnings family, maju teraz sale, za mna super ( mozu do susicky)

klip0
autor
3. jan 2024

@simca06022011 áno áno veď taky aj chcem, preto sa pýtam na nejaké konkrétne značky

simca06022011
3. jan 2024

@klip0 neviem ako teraz, ale my sme pred rokmi mali coccodrilo..

matkahelka
3. jan 2024

@klip0 za mna lindex fix, su vodeodolne, nedam na tie overaly dopustit. dcera v tom sedela bezne hodinu v snehu a hrala sa na dvore a zadok teply a suchy.

klip0
autor
3. jan 2024

@matkahelka no pôvodne som chcela ten, lenže ešte ani Silvester nebol a už vypredané. Aj tá vyššia rada ale aj tie nižšie. Chcela som tu vyššiu. A to pritom ani nebol v nejakej zľave výrazne väčšej ako keď je 25% na detské

olimuc
3. jan 2024

Super su aj BMS - trochu drahsie, ale mozno najdes v Bazare nieco ok, lebo ta znacke nie je u nas znama a takisto Finkid a samozrejme Reima, Didriksons, Fix, KappAhl a Everest su trochu lacnejsie .. alebo Ticket to Heaven

zuz1177
3. jan 2024

@klip0 my mame tento rok overal mckinley a velka spokojnost, ma vybornu aj tu povrchovu upravu. Tunich maju aktuaone aj v akcii: https://www.intersport.sk/mckinley-corey-ii-det...

banalu
3. jan 2024

Pripnem sa sem s otazkou ak mozem. Nie je do skolky a vseobecne lepsie bundu a oteplovaky pre dievcata? Ak potrebuju na malu niekde v lese, resp. Mimo domu bez prilezitosti pouzit wc. Ako to riesite? Lebo ja som skusila este na jesen malu vyzliect z overalu aby sa vycikala a musela som ju aj vyzut... tak som zvolila kombinaciu bunda/oteplovaky. No, ak existuje nejaka finta, rada si necham poradit.

matkahelka
4. jan 2024

@klip0 a dcera ma kolko rokov? vsak 98 (co je realne 104) maju dostupne este aj teraz.

klip0
autor
4. jan 2024

@matkahelka teraz mala dva roky. 98 by budúci rok určite neobliekla a chcela by som aby to mala na ďalšiu zimu, ideálne na dve zimy

nyphadora
4. jan 2024

@klip0 hlavne pozeraj nech je vodny stlpec 10 000 a viac, potom je jedno aka znacka

nyphadora
4. jan 2024

@klip0 dcera ma overal kuling a je jej dobry uz druhu zimu, nechapem to.

matkahelka
4. jan 2024

@klip0 zjavne nemas s lindex overalmi skusenosti. moja mala teraz na vianoce 2 roky a overal z lindexu ma tuto zimu 80. na buduci rok som kupila 98, je obrovitansky. plava v nom. pokojne ti poslem rozmery. v 104 z lindexu by sa ti 3 rocne dieta doslova utopilo a nevedelo by v nom chodit.

klip0
autor
4. jan 2024

@matkahelka ale mám, ale máme vysoké dieťa, tiež mala na Vianoce dva roky. Skúšali sme jej ten 98 v predajni, bol jej úplne akurát, žiadna rezerva, ciže buduci rok by bol určite malý. Viem že lindex je väčší, ale aj pyzamkove overaly nosí teraz 104 a sú jej akurát

klip0
autor
4. jan 2024

Lindexove pyzamkove overaly myslím samozrejme

klip0
autor
4. jan 2024

@nyphadora tie veru vyzerajú veľmi fajn, správne chápem že tam sa nejak nastavuje a prešiva dĺžka rukávov ?

nyphadora
4. jan 2024

@klip0 ano a presne taky mame, len sme ešte dlžku nepredlžovali a stale je dobry 😂, 98 mame a dcera meria teraz 100cm.

klip0
autor
4. jan 2024

@nyphadora a odkiaľ ste kupovali ? Lebo slovenské eshopy asi nemajú, teda nenašla som

matkahelka
4. jan 2024

@klip0 fuuha, tak to musi byt tvoja mala extremne vysoka, ked v 2 rokoch jej je 98 lindexovy overal akurat.

nyphadora
4. jan 2024
klip0
autor
4. jan 2024

@matkahelka áno je vyššia v porovnaní s rovesníkmi s ktorými sa stretávame