Vaše skúsenosti s Powerlogy

Budeme testovať vylepšené potraviny Powerlogy. Potraviny od Powerlogy sú vyrobené len z kvalitných surovín, ktoré spĺňajú náročné kritériá. Všetky ich produkty sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, lepku, laktózy a klasického cukru (používajú iba kokosový).

Testovali sme:

Morning Mix - bezchybný mix bezlepkových vločiek, chia semiačok, mandlí a jablčnej vlákniny. K Mixu dostanete aj bio cejlónsku škoricu!

Kokosový olej, ktorý je extra panenský za studena lisovaný BIO kokosový olej, ktorý vyráva rodinná firma s prihliadnutím na ekologické a udržateľné poľnohospodárstvo.

Organic Espresso, zrnková káva, ktorá má intenzívnu chuť bez kyslosti a prepraženej horkosti. Je to výnimočná zmes 100% organických káv z top arabík Peru a Etiópie, doladených štipkou organickej robusty z Indie.

Cacao Almonds, ktoré sú mandle v 77% čokoláde Fino de Aroma, doladenej cukrom z kokosových kvetov.

Mandľové maslo vyrobené na Slovensku z top sicílskych mandlí v BIO kvalite so štipkou morskej soli bez cukru a konzervantov.

A kokosové maslo vyrobené z čerstvých kokosov vhodné do smoothies, domáceho pečenia, na chleba, alebo len tak na lyžicu.

Prečítajte si skúsenosti a recenzie našich používateliek, a tešte sa na ich názory 🙂

Viete, že sme Powerlogy testovali ešte raz? Recenzie našich žien si môžete prečítať tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-powerlogy-druha-kampan/

---

Viac o týchto produktoch tu: https://powerlogy.com/

Naše chutno-zdravé testovanie s Powerlogy

                                                             #test_powerlogy

Neverím vlastným očiam! Naozaj nás vybrali🙂

Tento týždeň testujeme zdravé potravinky od Powerlogy!!

Teraz neviem či sa tešia viac drobčekovia alebo maminka🙂

Som veľmi zvedavá čo nám príde domov v balíčku🙂 Maminka, kedže redukuje tuky a kilogramy by sa potešila najviac kokosovému oleju (na nahnatie potrebných kalórii v strave)a drobci to je jasné sladkostiaaam 🙂

Manžel sa až tak neteší,pretože som zase niečo nové vymyslela,ale ja verím že sa tam nájde niečo aj pre neho 😉.

Klop, klop už sa to nesie..a ako čestný člen našej rodiny vyfasuje balíček malá Bella.

Takže testujeme s koníkom následovné: kokosový olej, mandle v čokoláde..

 Kokosový olej som sa rozhodla najskôr otestovať do kávy. S malou slečnou sme bežne  už o 9 ráno von; takže kávičku brávam so sebou.

A teda dámy musím uznať nič lepšie som zatiaľ nepila, mňam!

Skúsili viaceré kamarátky a tiež chutilo😉. Power coffee je oddnes mojou novou závislosťou 🙂 Kávu olej zjemnil a dodal jej úžasnú arómu. 

Čítala som o power coffee, že vás postaví ráno na nohy, dodá energiu; vďaka zdravému tuku,ktorý kokosák obsahuje a okrem toho aj naozaj výborne chutí. 

Jednu vyfasoval aj môj drahý manžel.

Jemu káva chutila normálne s nádychom kokosu,ale nebol z nej tak nadšený ako ja.

Drobcom rada chystám čerstvý a šťavnatý olovrant plný vitamínov, najčastejšie je to ovocná misa ,ideme teda koštovať mandle.

Maškrtnice dve, samozrejme sme to so Selenkou nevydržali a mandle sme si otvorili.
Dcérke teda veľmi nechutili keďže ide o horkú až 77% zdravú čokoládu, bez rafinovaného cukru a chémie, docukrené sú cukrom z kokosových kvetov.

Je to naozaj dosť horká čokoláda,na tú chuť si proste musíte zvyknúť.

Mandľa vo vnútri je chrumkavá a výborna, po tretej mi začala aj čokoláda celkom chutiť. Ide nám o zdravé mlsanie tak som sa rozhodla podať krpčekom tieto mandle v ovocnej špeci verzii, nech nepapajú len nezdravé sladké.

Recept: (jablko, nektarinky, pomaranč, biely jogurt, med, Powerlogy kokosový bio olej, Powerlogy snack 77% almond..)

A ako chutilo? ..myslím že bez komentára a postačia fotky🙂 

Testované osoby, počet kusov:5. Bellu som radšej vynechala, kôli orieškom😉 

                                                 Testovaná osoba č.1  Selenka

                                                   Testovaná osoba č.2 Maminka

                                       Testované osoby č.3 a č.4 Samko a Benjamínko

                                                             Testovaná osoba č.5 Ocino

Netestovaná osoba č.6  samozrejme sa len neprizerala; nie, nie🙂 ...slečna dostala aspoň čokoládu bez mandle,veď je čestným členom našej testovacej rodiny; tej mimoriadne chutila 😉

Ďalší deň som premýšľaľa čo dobré by sme si upiekli a samozrejme do pečenia kakaového kokosovníka som využila bio olejček,cesto bolo voňavé a už teraz viem že ďalšou bežne používanou potravinou u nás bude práve kokosový olej. Jednoducho som si ho zamilovala.

Prišla nám nečakaná návšteva tak som ju zaradila do testovania🙂 Sestra a jej kamoška žijú zdravým životným štýlom,chodia do fitka, či na korčule, beh.. tak sa power coffee aj zdravému snacku z mandlí celkom potešili. Chutilo obom.

Zhrnutie: Powerlogy ako značku jednoznačne odporúčam, nevylučujem že práve od nich si budem zdravé potravinky objednávať. Kokosový olej je veľmi dobrý,aromatický, príjemnej chuti v bio kvalite, bežne je už teraz mojou dennou súčasťou. Najčastejšie ho používam práve do obľúbenej power coffee, do bieleho jogurtu na raňajky, alebo pečenia..

Mandle v čokoláde (snack 77%) hodnotím ako veľmi dobrý produkt nielen ja, ale aj manžel,tomu chutí najviac, pár x som ho vymákla ako vyjedá po večeroch🙂, je super aj v prípade keď máte veľkú chuť na sladké a nechete veľmi "zhrešiť" a tiež na použitie v stravovaní na dohnatie kalorického príjmu na deň. Čokoláda je v ňom s chuťou pravého kakaa stredne rozpustivá a mandľa veľmi chrumkavá a chutná. Keď sa zamieša tento snack do ovocia chutí aj deťom,ktoré su naučené na iný druh sladkostí😉

Tak v prvom rade ďakujeme #konik_testuje a Powerlogy za príležitosť ochutnať a otestovať tieto výrobky. Bolo nám veľkou cťou,najmä keď sa jedná o takýto kvalitný produkt. Všetkým vám odporúčam toto zdravé mlsanie a teším sa snáď niekedy nabudúce.

#test_powerlogy2

Testovali sme s powerlogy

Na úvod sa chcem poďakovať #konik_testuje za možnosť otestovať produkty od powerlogy.  #test_powerlogy

Konktrétne sme testovali : 

5 x kokosový olej 

1 x mandľové maslo 

Kokosový olej má u nás už roky svoje čestné miesto a využitie .

Kokosový olej od powerlogy sme skúšali nasledovne: 

- po kúpaní na telo , žiaľ  mne  kokosový olej bez ohľadu na značku po zaschnutí na tele aj oblečení pachne :( tu to nebolo inak 

- manžel do kávy ten si to nemôže  vynachváliť  🙂   (ja kávičku nepijem) 

- ako vlasový zábal a to je najlepšie čo môže byť na vyživenie suchých koncov vrelo odporúčam 

-skúšala som si vyčistiť aj zuby, ale to je vec dlhodobého užívania, aby človek videl výsledky 

-posledný balíček som použila na vyprážanie lievancov na ničom inom už ani takéto múčne jedlá nepražím 😉 

Kokosový olej mal po otvorení príjemnú vôňu aj konzistenciu  a dobre sa nanášal, ja nemôžem na tento všestranný produkt povedať zle slovo toľko možnosťí využitia koľko ma kokosový olej nemá podľa mňa žiaden iný produkt takže odporúčam   zakúpiť ako súčasť aj tej vašej domácnosti predovšetkým kuchyne a kúpeľne 🙂 

Teraz by som pozornosť venovala  chutnému a jedinečnému Mandľovému maslu od powerglogy 🙂  Bolo mi naozaj cťou otestovať tento zázrak a dostať možnosť nahradiť ho ako zdravšiu variantu  arašidového masla, ktoré u nás veľmi ľúbime 🙂  

Pýtate sa v čom je take super ? 

  • 100% BIO mandle top kvality zo Sicílie, štipka morskej soli, bez cukru a konzervantov
  • mandle sú čerstvo a len jemne pražené pri nízkej teplote
  • veľmi široké využitie na priamu konzumáciu, varenie a najmä pečenie
  • istota energie z orechov bez rizika oxidácie
  • skvelé na cesty, prípravu raw pochúťok, paleo dezertov, raňajkovej kaše, či smoothies

Komu by malo maslo naozaj zapasovať ? 

  • ľuďom, ktorí poznajú hodnotu dobrých tukov a snažia sa ich čo najefektívnejšie zakomponovať do výživy
  • športovcom a celkovo aktívnym ľudom, ktorí hľadajú chutné a efektívne zdroje ľahko stráviteľného proteínu
  • ženám, mamičkám a deťom pre skvelú chuť a najmä čisté zloženie
  • všetkým, ktorí radi experimentujú s novými ingredienciami pri varení, pečení, alebo len mixovaní smoothies

Ja som si pre vás pripravila tri veľmi jednoduché recepty, do ktorých som zakomponovala  mandľlové maslo 🙂 

1. banánový shake 

2. krupicova kaša 

3. zdravá domáca nutella 

                                                  Banánový shake s mandľovým maslom 

- skvelá vec na doplnenie energie a zasýtenie kedykoľvek počas dňa 

Ingrediencie :  1x bananá, 250ml mlieka, 1PL madľového masla 

Všetko spolu vymixujeme ponorným mixérom  a hotovo 🙂 je to mňamka 🙂 

                                         Krupicová  kaša s mandľovým maslom 

- Kto by nepoznal toto jedlo našeho detstva ?  My si ju varíme stále 🙂   Tredičná s maslom a grankom je naj naj naj o tom niet pochýb,  ale my sme si ju trošku pozmenili a robíme ju s ovocím  a po uvarení krupice primiešame  lyžicu madľového masla  je to naozaj pochúťka 🙂 

                                 Zdravá domáca nutella s mandľovým maslom

Zdravá domáca nutella Vás určite nesklame, pretože neobsahuje cukor a nezdravý palmový olej. Tieto dve zložky sú najviac zastúpené v nutelle. Ponúkame Vám nutellu v zdravej verzii založenej na zdravých surovinách ako lieskové orechy, mandľové maslo, kvalitné kakao a kokosový olej. 
Ingrediencie:

1 pohár (250 ml) mletých lieskových orieškov
3 PL mandľového masla
1 PL práškového kakaa
2 PL kokosového oleja
1 ČL škorice
2 PL medu alebo javorového sirupu 

100 ml mandľového mlieka alebo vody

Postup:
Všetky suroviny okrem mlieka mixujeme dovtedy, kým sa z nich nespraví maslo. Postupne za stáleho mixovania pridávame mandľové mlieko a mixujeme do dosiahnutia konzistencie nutelly. V prípade väčšieho zahustenia pridáme viac kakaa.

Na záver by som rada napísala, že testovať zdravé produkty, ktoré naozaj prospievajú organizmu je veľká pocta a že ostanem tejto značke verná .

Mandľové maslo ma odteraz čestné miesto u nás v kuchyni 🙂 

Verím, že svojou recenziou som možno inšpirovala aj niektoré z vás k vyskúšaniu tejto zdravej pochúťky 🙂 

Silvia 

#test_powerlogy2

Naše chutno-zdravé testovanie s Powerlogy

                                                             #test_powerlogy

Neverím vlastným očiam! Naozaj nás vybrali🙂

Tento týždeň testujeme zdravé potravinky od Powerlogy!!

Teraz neviem či sa tešia viac drobčekovia alebo maminka🙂

Som veľmi zvedavá čo nám príde domov v balíčku🙂 Maminka, kedže redukuje tuky a kilogramy by sa potešila najviac kokosovému oleju (na nahnatie potrebných kalórii v strave)a drobci to je jasné sladkostiaaam 🙂

Manžel sa až tak neteší,pretože som zase niečo nové vymyslela,ale ja verím že sa tam nájde niečo aj pre neho 😉.

Klop, klop už sa to nesie..a ako čestný člen našej rodiny vyfasuje balíček malá Bella.

Takže testujeme s koníkom následovné: kokosový olej, mandle v čokoláde..

 Kokosový olej som sa rozhodla najskôr otestovať do kávy. S malou slečnou sme bežne  už o 9 ráno von; takže kávičku brávam so sebou.

A teda dámy musím uznať nič lepšie som zatiaľ nepila, mňam!

Skúsili viaceré kamarátky a tiež chutilo😉. Power coffee je oddnes mojou novou závislosťou 🙂 Kávu olej zjemnil a dodal jej úžasnú arómu. 

Čítala som o power coffee, že vás postaví ráno na nohy, dodá energiu; vďaka zdravému tuku,ktorý kokosák obsahuje a okrem toho aj naozaj výborne chutí. 

Jednu vyfasoval aj môj drahý manžel.

Jemu káva chutila normálne s nádychom kokosu,ale nebol z nej tak nadšený ako ja.

Drobcom rada chystám čerstvý a šťavnatý olovrant plný vitamínov, najčastejšie je to ovocná misa ,ideme teda koštovať mandle.

Maškrtnice dve, samozrejme sme to so Selenkou nevydržali a mandle sme si otvorili.
Dcérke teda veľmi nechutili keďže ide o horkú až 77% zdravú čokoládu, bez rafinovaného cukru a chémie, docukrené sú cukrom z kokosových kvetov.

Je to naozaj dosť horká čokoláda,na tú chuť si proste musíte zvyknúť.

Mandľa vo vnútri je chrumkavá a výborna, po tretej mi začala aj čokoláda celkom chutiť. Ide nám o zdravé mlsanie tak som sa rozhodla podať krpčekom tieto mandle v ovocnej špeci verzii, nech nepapajú len nezdravé sladké.

Recept: (jablko, nektarinky, pomaranč, biely jogurt, med, Powerlogy kokosový bio olej, Powerlogy snack 77% almond..)

A ako chutilo? ..myslím že bez komentára a postačia fotky🙂 

Testované osoby, počet kusov:5. Bellu som radšej vynechala, kôli orieškom😉 

                                                 Testovaná osoba č.1  Selenka

                                                   Testovaná osoba č.2 Maminka

                                       Testované osoby č.3 a č.4 Samko a Benjamínko

                                                             Testovaná osoba č.5 Ocino

Netestovaná osoba č.6  samozrejme sa len neprizerala; nie, nie🙂 ...slečna dostala aspoň čokoládu bez mandle,veď je čestným členom našej testovacej rodiny; tej mimoriadne chutila 😉

Ďalší deň som premýšľaľa čo dobré by sme si upiekli a samozrejme do pečenia kakaového kokosovníka som využila bio olejček,cesto bolo voňavé a už teraz viem že ďalšou bežne používanou potravinou u nás bude práve kokosový olej. Jednoducho som si ho zamilovala.

Prišla nám nečakaná návšteva tak som ju zaradila do testovania🙂 Sestra a jej kamoška žijú zdravým životným štýlom,chodia do fitka, či na korčule, beh.. tak sa power coffee aj zdravému snacku z mandlí celkom potešili. Chutilo obom.

Zhrnutie: Powerlogy ako značku jednoznačne odporúčam, nevylučujem že práve od nich si budem zdravé potravinky objednávať. Kokosový olej je veľmi dobrý,aromatický, príjemnej chuti v bio kvalite, bežne je už teraz mojou dennou súčasťou. Najčastejšie ho používam práve do obľúbenej power coffee, do bieleho jogurtu na raňajky, alebo pečenia..

Mandle v čokoláde (snack 77%) hodnotím ako veľmi dobrý produkt nielen ja, ale aj manžel,tomu chutí najviac, pár x som ho vymákla ako vyjedá po večeroch🙂, je super aj v prípade keď máte veľkú chuť na sladké a nechete veľmi "zhrešiť" a tiež na použitie v stravovaní na dohnatie kalorického príjmu na deň. Čokoláda je v ňom s chuťou pravého kakaa stredne rozpustivá a mandľa veľmi chrumkavá a chutná. Keď sa zamieša tento snack do ovocia chutí aj deťom,ktoré su naučené na iný druh sladkostí😉

Tak v prvom rade ďakujeme #konik_testuje a Powerlogy za príležitosť ochutnať a otestovať tieto výrobky. Bolo nám veľkou cťou,najmä keď sa jedná o takýto kvalitný produkt. Všetkým vám odporúčam toto zdravé mlsanie a teším sa snáď niekedy nabudúce.

#test_powerlogy2