Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vaše skúsenosti s Tesco Potraviny Domov

konik_testuje
6. jún 2016

Testujeme dovoz potravín až k vašim dverám, Tesco Potraviny Domov. Kedy ste si naposledy len tak pozreli film, pokojne zdriemli, zacvičili či zahrali sa na princeznú s dcérkou? Ak sa nepamätáte, trpíte „mamičkovskou diagnózou“ – nedostatkom času. Poradíme vám ako môžete týždenne získať niekoľko hodín na príjemné aktivity.

Ako to funguje? Všetko potrebné pre domácnosť od čerstvých a mrazených potravín po plienky a čistiace prostriedky nájdete pohodlne na webstránke unikátnej donáškovej služby Tesco Potraviny domov.

Po krátkej registrácii si najprv vyberiete dátum a čas dovozu nákupu k vám domov. Vybrať si môžete z dvojhodinových intervalov dovozu v rozmedzí nasledovných troch týždňov. Potom prichádza obľúbená časť objednávania: naklikávanie vašich obľúbených výrobkov do virtuálneho košíka ako napríklad čerstvá zeleninka a ovocie, kašičky pre drobcov, šampónik pre batoľa či drogériu a potreby pre domácnosť.

Prečítajte si skúsenosti a recenzie našich používateliek 🙂 Tešte sa na ich názory! Bude to zaujímavý test.

Viac o službe Tesco Potraviny Domov tu: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/

sisika
16. jún 2016

Bola som vybraná, aby som vyskúšala službu Tesco Potraviny Domov. Ďakujem za túto príležitosť.
Svoje postrehy som uverejnila v niekoľkých príspevkoch počas týzdňa testovania, tak teraz ich len zhrniem v recenzii.

Služba - slúžiť, poslúžiť, pomôcť, ...
Toto Tesco dobre vymyslelo. 🙂. Pomáhajú tým, ktorí sami z rôznych dôvodov nemôžu ísť nakúpiť - najmä veľké nákupy.
Nemajú auto, nebývajú v blízkosti Tesca, sú chorí, starší, slabší, majú detičky, či jednoducho sa im nechce nosiť nákupy a tráviť čas v obchodnom dome.
Tesco Potraviny Domov sú pohodlne prístupné na internete, nakúpiť môžem z mobilu, z notebooku, z počítača - prihlásim sa, naklikám čo potrebujem a je to.
Zaregistrovaná Clubcard mi zaistí, že body za nákup sa pripočítajú a ja niekoľkokrát do roka dostanem bonus v podobe kupónov na zľavy ale aj peňažných poukážok.
V pohodlí si pozriem a porovnám ceny tovaru; využijem zľavy a často ušetrím nemalé peniaze.

Potraviny domov - áno,naozaj až domov ich prinesú!
Úhľadne poukladané v bedničkách, každý druh starostlivo zabalený, oddelene od ostatných - sama by som to tak nezabalila...
Často vidím, ako ľudia majú v jednej taške prací prášok a chlieb spolu so zmrzlinou a zeleninou - len tak nahádzané. To by sa mne nepáčilo.
Zmrzlinu a chladené produkty privezú v špeciálnom chladiacom oddelení auta; takze aj v horúčavách aké boli minulé leto sa k nám jogurty, maslo, zmrzliny a salámy dostali pekne vychladené, neporušené.
Bez reptania priniesli aj balenia minerálok, mlieka, veľké balenie oleja, veľké balenia pracích práškov, plienky, atď.
Ja osobne neobjednávam cez túto službu čerstvé nebalené produkty ako je pečivo, salámy, mäso. Tie si radšej kúpim v lokálnych obchodíkoch.
Ale ovocie, zeleninu - to áno. Ak sa mi kvalita nepáči, nemusím ju prevziať.

Dovoz si môžem zvoliť v dvojhodinových intervaloch počas dňa - ešte sa nestalo, že by prišli neskoro. Aj v búrke, aj v horúčave, aj v mraze prišli vždy presne...
Nákupný zoznam môžem mať už uložený a označený (teda niekoľko, ako kto chce), alebo si rovno naklikám čo práve chcem.
Tovar je prehľadne rozdelený, dá sa aj vyhľadávať podľa názvu, ceny alebo si naskenujem čiarový kód z toho, čo mám doma a nájde mi presne tú položku, ktorú hľadám.
Zoznam je pripravený, potvrdím a objednám dodanie na určitý čas a hotovo.
Na mail mi príde súhrn, na ktorom je uvedený aj čas a všetky ďalšie položky.
Mám čas zmeniť zoznam do 23.00 dňa pred donáškou. Objednať sa dá až na 14 dní vopred.

Ja osobne túto službu využívam od samého začiatku, realizovala som jeden z prvých nákupov v našom meste, v r.2013.
Bola som šťastná, že sa to dá.
Nakupujem aj pre moju maminku, býva na treťom poschodí bez výťahu - len mi napíše čo potrebuje a ostatné zariadi Tesco Potraviny Domov. Takto mám istotu že maminke nechýbajú potraviny aj keď jej nemôžem ísť nakúpiť ja osobne.
Je to obrovská pomoc.
Už som objednávala aj nákup presne na deň po návrate z dovolenky - to bola pohoda! Zobudiť sa po namáhavej ceste a už mať nakúpené!

Iste že občas sa vyskytne problém, sme ľudia a chybička sa stane. Buď dodajú náhradný tovar, podobného druhu, kvality a ceny - alebo tovar neprinesú vôbec.
Stáva sa...
Poviem úprimne - aj manžel niekedy z obchodu prinesie niečo úplne iné ako som ho požiadala...
Náhradu prijmem alebo odmietnem - je to na mne, položku odpočítajú z konečnej ceny priamo na mieste.
Ak je tovar nedostupný, musím kúpiť inde.
Ostatné problémy a sťažnosti rieši zákaznícka linka - telefonicky alebo mailom.
Sú tam ochotní operátori a ešte sa mi nestalo aby sme sa nedohodli.

Pre mňa osobne má služba Tesco Potraviny Domov najmä výhody.

Ako jedinú nevýhodu vidím fakt, že táto služba je dostupná iba na malom území a nie je prístupná všetkým na Slovensku.
Veľmi by som si priala aby sa postupne služba rozšírila na celé Slovensko.

Teším sa že som sa mohla zúčastniť testovania s Modrým koníkom a dúfam že som mojimi postrehmi niekomu pomohla a poradila.
Pridávam pár foto z nákupu 🙂.

suzannaa
21. jún 2016

Mala som to šťastie, že si ma vybrali na testovanie Tesco Potraviny Domov. Tuším prvýkrát som niečo vôbec vyhrala, tak som bola šťastná ako blcha. 😀

Stránka vyzerá byť prehľadná, nie je problém sa cez ňu preklikať, takže nakupovanie vyzerá byť zatiaľ OK, snáď budú mať všetko čo potrebujeme.

Páči sa mi, že si môžem vybrať vlastný čas a dátum pre dovoz. Síce nechápem prečo je suma pri každom čase odlišná, ale tak vyberám si tak, aby mi to vyhovovalo vo všetkých smeroch, teda aj finančne. Práve si ale všímam, že keď som si prezerala časy pondelok, boli tam iné sumy ako stredu. No nevadí, „bookla“ som si taký, ktorý vyhovuje mne a mojej rodine.

Ďalšie super pozitívum vidím v tom, že si môžem pokojne ťukať do „košíka“ tovar priamo na stránke, čo chcem kúpiť a nezmaže sa to, ako na niektorých iných stránkach a potom to musím znova nahadzovať do košíka.

Ďalšia skvelá vec je, že ušetrím. Vždy keď idem nakupovať, hoci mám zoznam, v košíku skončia veci navyše minimálne za 10 eur, a tak keď aj za dopravu zaplatím cca 2,49, vždy je to lepšie ako tých 10 eur a ešte ušetrím aj na ceste, keďže ja mám najbližšie Tesco 23km.

Ďalšie super plus je to, že decká sa mi hrajú, alebo spia a ja nakupujem a pijem káááávu. 😀 Nejdem do obchodu spotená a ovešaná dvoma deckami, kde jedno piští, že chce to a to, že práve zbadalo „bárbinu“ za 30eur a „musííííí“ ju mať a druhé piští, že je hladné, nemusím tlačiť obrovský košík, čakať v rade pri pokladniach, vyberať milión vecí na pult a potom ich rýchlo hádzať späť do tašiek.

Super je, že ešte aj po dokončení nákupu môžem urobiť zmeny v nákupnom zozname a čo sa mi ozaj ráta je to, že môžem buď platiť on-line, ale ešte lepšie, že sa dá kuriérovi platiť kartou a nie v hotovosti.

No a čo sa týka samotnej donášky domov, všetko prebehlo výborne. Predtým ako prišiel kuriér, mi najprv zavolal, a tak ako bol čas dojednaný, tak presne na minútu dorazil. Bol veľmi milý, nákup mi vyložil priamo na chodbu, všetko mi vysvetlil. Páčilo sa mi, že majú napr. odlišne farebné tašky na tovar s krátkou dobou spotreby a aj na to kuriér upozorní, potom je odlišná farba tašky na tovar, ktorý je náhradný za tovar, ktorý ste si objednali a je už na vás, či ho chcete alebo nie. Nie je problém nič vrátiť a taktiež tovar, ktorý je trvácny, môžete do 2 týždňov vrátiť.

Celkovo som bola so službou spokojná a myslím, že ju budem využívať častejšie. A samozrejme, sľúbená káva kuriérovi nesmela chýbať. Bol prekvapený, ale myslím, že mu padla vhod.

katka708
21. jún 2016

Ahojte, minulý týždeň som mala možnosť vyskúšať si #test_tescopotravinydomov za čo skutočne veľmi pekne ďakujem a takto to teda dopadlo.

Bola to moja prvá objednávka a môžem povedať, že som spokojná až na pár mini detailov, ktoré spomeniem nižšie.

1. objednávka

Potraviny som si objednala večer v pokoji, keď syn zaspal. Strávila som pri tom takmer hodinu. Jednak som si chcela pozrieť akciové ponuky, ale aj preskúmať obsah ostatných oddelení keďže šlo o môj prvý nákup. Nabudúce mi to určite nebude tak dlho trvať. Na celom vyhľadávaní sa mi však nepozdávala jedna vec. Uvediem príklad: klikla som na "pečivo" potom na "voľné pečivo" a "svetlé pečivo" kde som si napríklad vybrala štandardné rožky a chcela som ísť o krok späť do "sladkého pečiva" ale takáto možnosť tam nebola. Vrátilo ma to na úvodnú stranu a mohla som sa zas preklikávať.... čiže kým som si nahádzala do košíka 5 druhov pečiva a jeden chlieb, mala som toho naklikaného požehnane. Pozdávalo by sa mi, keby je možnosť vrátiť sa o krok späť..... ušetrilo by to viac času a celé by to šlo rýchlejšie. Ale to je len technická chybička krásy a možno som bola len ja na to nejako citlivá a ostatní s tým nemajú problém.

Vybrala som si čas doručenia - najbližšia možnosť pre moje mesto bolo až o 36 hodín - teda 1 a pol dňa neskôr. Neviem či bola služba tak vyťažená alebo to takto býva štandardne ale ak by som niečo súrne potrebovala, musela by som aj tak vybehnúť do našich malých potravín.

2. doručenie

Tovar mi bol doručený vo vybranom časovom úseku. Čo ma prekvapilo, neprišla mi ani sms ani telefonát. Tak nejako som to čakala keď som to vypĺňala v registrácii ale nevadí lebo som sa snažila byť počas tých 2-3 hodín už doma.

Kuriér bol milý, ochotný, všetko mi ako novému zákazníkovi vysvetlil. Všetok môj vybraný tovar bol na sklade, takže mi žiadne náhrady neposlali ale aj tak mi vysvetlil ako to chodí, v akých vreckách je tento tovar balený a, že mám možnosť náhradný tovar odmietnuť.

Páčilo sa mi, že auto má 3 oddelenia - zvlášť na mrazený tovar, zvlášť na chladený tovar a oddelenie aj na bežný tovar. Kuriér mi priniesol celý nákup v bedničkách až do vnútra domu a nemal by problém ani keby si to vybalím a skontrolujem na čo som ale nemala čas ja, pretože som práve kŕmila syna a bola som sama doma. Ponúkol sa že igelitové tašky vezme na recykláciu ak mám záujem, čo hodnotím veľmi pozitívne, aj keď som túto ponuku odmietla.

3. Samotný tovar

Priznám sa, že najviac som sa obávala kvality pečiva a ovocia/zeleniny. Predsalen, každá žena je presvedčená, že sama si najlepšie vyberie. Dopadlo to lepšie ako som čakala aj keď nejaký ten nedostatok tam bol.
Pečivo prišlo krásne jednotlivo, podľa druhov zabalené, označené nálepkami so zložením a dátumom spotreby avšak štandardné rožky v tom sáčku boli asi dlhšie, lebo oproti zvyšnému pečivo pôsobili dosť smutne. 🙂 Sladké pečivo bolo čerstvé s náznakom chrumkavosti a sama by som si asi po polhodinovej ceste domov nepriniesla lepšie.
Ovocie prišlo tiež zabalené jednotlivo a poriadne označené. Avšak na cukrovom melóne a avokáde sa toho moc pokaziť nedá.

Horšie obstál zväzok petržlenu s vňaťou. Na vňati bolo vidno že už je značne zvädnutá alebo primrznutá lebo konce vňate úplne vyschli aj keď boli zelené... Aj samotný petržlen už bol trochu mäkký ale službu v nedeľnej polievke spravil.....
Ostatné potraviny prišli vo výbornej kvalite, veď posúďte aj podľa fotiek. Zmrzlina a nanuky boli krásne zamrznuté vďaka mraziacemu oddeleniu v aute, radosť mal aj manžel z pivka a aj štvornohý člen rodiny si našiel čosi pre seba.
Jedna plechovka piva prišla dosť poškodená, preto sme ju načali z opatrnosti radšej na terase. Žiadna pivová sprcha sa však nekonala a tak si myslím, že k tomuto poškodeniu prišlo už počas prevozu od dodávateľa na predajňu. Aj keď mi kuriér vysvetlil že môžem tovar reklamovať, nemyslím si, že bol na to dôvod. Jedine tie 3 biele rožky ale tie som objednávala aj tak len na skúšku a najčastejšie si z nich robím domácu strúhanku, takže tak či tak som bola spokojná.

Do budúcnosti plánujem nákup určite zopakovať, aj keď to pečivo si predsa len sama vyberiem lepšie a aj z pohľadu hygieny sa mi zdá sympatickejšie keď si ho kúpim sama. No celkovo sa nákup cez itesco.sk oplatí a je to aj neoceniteľná pomoc. Nemusím sa nikam chystať, organizovať rodinu či syna, len si počkám na kuriéra v dohodnutý čas.

Keď sa vraciam sama z obchodu, tak sa musím aj 4x otočiť do auta a takto mi to kuriér priniesol na prvý šup rovno do domu. A to nehovorím o ťažkých baleniach minerálok, dojčenskej vody, plechovkách piva a inom väčšom tovare.
Dodnes nechápem prečo som sa na to neodhodlala už skôr, aj to doručenie ma vyjde lacnejšie ako keby som mala ísť 13km do obchodu v meste.

Ešte raz ďakujem, za možnosť vyskúšať si takéto príjemné testovanie 🙂

lenka.s
21. jún 2016

Tesco Potraviny Domov

Dostala som príležitosť vyskúšať si službu Tesco Potraviny Domov. I keď som už v minulosti službu využila, dlhšiu dobu som po tomto riešení nesiahla, a tak mi padlo vhod, objednať si potraviny domov opäť. Bola som zvedavá, či sa udiali zmeny, či je niečo nové a či sa teda k objednávaniu Tesco Potraviny Domov po tomto teste vrátim.
V úvode by som chcela ozrejmiť, že dôvodom, prečo som na čas objednávky potravín z Tesca vylúčila, bol fakt, že i keď naša súčasná adresa je aktuálna už presne 2 roky, nebola v ponuke možnosť zadať si našu adresu, tak sme si zadávali adresu našich susedov s poznámkou k nákupu o skutočnom čísle domu.

Aj preto hneď na začiatok pre mňa bolo sklamaním, že som našu adresu stále v ponuke nenašla a objednali sme preto znova k susedom. 🙂

Nehľadiac na tento fakt, môj celkový dojem je stále dobrý. Nevýhodou je, že služba Tesco Potraviny Domov u nás konkurenciu nemá, preto je ťažko čosi porovnať, avšak z hľadiska času v porovnaní so začiatkami, sa služba, i keď nepatrne, zlepšuje.

Aby som bola konkrétna, dovolila som hodnotiť po častiach:

Prvou časťou je práca so stránkou.

Oceňujem, že práca je rýchla, plynulá a logická. Počnúč registráciou, vyhľadávaním konkrétnych produktov, nákupom cez sekcie stránka neseká, nevykazuje chyby. Páči sa mi zobrazovanie nákupného košíka na boku a možnosť rýchlej kontroly aj opravy. Nákup cez sekcie je prehľadný a nechýba mu logika. Pozitívne vnímam sekciu akcie, nemusím pracne sedieť s letákom v ruke a hľadať, čo sa oplatí.

Druhou časťou je samotná objednávka.

Tu možno menšia kritika, pri poslednom kliku nie je celkom zrejmé, že toto už je finále a pôsobí to mätúco, preto odporúčam nákup si skontrolovať hneď na začiatku, aj keď zmeny je možné pohodlne a veľmi rýchlo vykonať vždy do 23 hodiny daného dňa. Nákup sa ukladá, takže aj v prípade výpadku internetu alebo náhleho prerušenia nákupu, udaje nezmiznú - pre matky s deťmi, ktoré si klikajú pomedzi bežné denné činnosti a nahadzujú si nákup priebežne, je to výhoda. Ponuka produktov je dostatočne široká, mám dojem, že v niektorých sekciách si online možem vybrať lepšie ako na predajni. Trošku menšou nevýhodou je, že rezervovať si čas dovozu možno len na 2 hodiny, lebo nie vždy si potreby domácnosti vieme tak rýchlo zosumarizovať. Možno by pomohlo, keby sa dalo čas rezervácie predĺžiť vrámci jedného prihlásenia, keď už viem, že nestihnem nákup, ale o svoju rezerváciu dovozu prísť nechcem. Fajn je aj možnosť platby online, pri dovoze už potom nie je nutné sa zdržovať platením, i keď je aj možnosť platby kartou pri dovoze. Čo mi chýba, je možnosť použiť Tesco clubcard poukážky.

A teraz k dovozu.

Nákup som si objednala s dovozom ráno medzi 7 - 9 hod. Ponuka termínov mi vyhovovovala a vyberala som podľa toho, že som chcela čerstvé raňajky pre deti. 🙂 Kuriér u nás zazvonil o 8: 28, deti už boli nedočkavé. S úsmevom, v maximálnej pohodičke, nákup mi vyložil pekne až do kuchyne, nechal ma skontrolovať čerstvosť potravín a celistvosť obsahu. Z minulosti som bola poučená a kontrolujem jogurty, či nie sú na hrane spotreby, nemajú prasknuté obaly a tiež či máme želanú príchuť, tentoraz som však bola spokojná. Nákup bol rozdelený do tašiek “tematicky” - mäso, zelenina, chladené a mliečne, pečivo. Nachýbala žiadna z objednaných položiek, jedna položka bola nahradená adekvátnou náhradou, ktorá mi vyhovovala. Nákup sme teda neodmietli a prijali sme ho tak, ako nám ho kuriér doviezol. Mäso a pultové výrobky boli čerstvé, aj zelenina a ovocie. Pečivo voňavé, tiež čerstvé. Jogurty s dobou spotreby o týždeň, smotana rovnako.

Poslednou časťou je celkový dojem.

S nákupom prostredníctvom služby Tesco Potraviny Domov som spokojná, sama by som lepšie v predajni nenakúpila, naviac som ušetrila čas a pár zbytočností, ktoré - poznáme to všetky mamky, padnú občas do nákupného vozíka, keď nakupujeme s deťmi.

Zhrnula by som to takto:

Pozitíva:
+ nákup z pohodlia domova,
+ keď niečo zabudnem, nemusím sa vrátiť do obchodu, za pár klikov opravím nákup,
+ viac bodov za nákup na clubcard,
+ vždy čerstvé potraviny,
+ ušetrený čas a stres.

Negatíva:
- slabá dostupnosť v rámci SR,
- krátka doba rezervácie času dovozu,
- ak nemajú, čo potrebujem, náhrada nemusí vyhovovať mojim potrebám,
- chýba možnosť uplatniť Tesco poukážky.

Nákup potravín online vnímam dobre. Nakupujem len to, čo potrebujem, často si online môžem objednať aj veci, ktoré som na predajni nenašla (v mojom prípade konkrétne moja obľúbená múka na kysnuté cesto) , deti mi môžu skákať po hlave a nemusím to “lepiť” sladkosťami a inými sľubmi ani utekať z nákupu domov skôr, než si na nás posvieti miestna sbs-ka. 🙂 Až na malé chybičky, ako slabá dostupnosť vrámci SR, absencia čísla nášho domu a občasné nedokonalosti (iná príchuť jogurtu, atď …) je Tesco Potraviny Domov jednoznačne krokom vpred. V dnešnej uponáhľanej dobe je veľkou pomocou najmä pre rodinky s deťmi, možnosť nakúpiť z pohodlia domova bez nákupného stresu a mať doma čerstvé potraviny v každom počasí, v každnom dni v týždni a v každej nálade. Preto službu Tesco Potraviny Domov určite znova využijem a odporúčam.

V závere by som chcela poďakovať Modrému koníku za túto možnosť zúčastniť sa testovania, vypadnúť tak myšlienkami na chvíľu od bežných materských povinností a zároveň prispieť svojou troškou na dobro veci. 🙂

minimidimaxi
21. jún 2016

Tesco Potraviny Domov

To by som ani nebola ja ak by som zase niečo nevymýšľala alebo neskúšala. Naše prvé koníkovské testovanie sa chýli ku koncu a je čas zosúladiť moje myšlienky a postrehy. 🙂 Verím, že sa vám stručný sumár mojich skúsenosti o fešákoch kuriéroch (jasné, že som ich pre vás aj cvakla), kope ušetreného času a v neposlednom rade aj peňazí, bude páčiť.
Už od začiatku som vedela, že sa chcem pokúsiť o čo najrôznorodejší nákup a tak aj samú seba presvedčiť o tom, či táto služba naozaj stojí za to. Na mojom zozname sa ocitlo všetko od ovocia a zeleniny (či už na váhu alebo na kusy), pultové výrobky, samozrejme aj pečivo, drogéria, malinovky, mrazené nanuky, mliečne výrobky a aj krehké potraviny ako napr. tyčinky 🙂

Hneď na úvod musím uviesť, že sa mi nákup potravín cez internet zapáčil a prišla som aj na to, že vďaka tomuto spôsobu dokážem celkom slušne ušetriť. Na jednej strane som bola „nútená“ oželieť moje bezcielne potulovanie sa pomedzi regále a nahadzovanie všetkého spadajúceho do kategórie „jééj, toto sa mi doma určite zíde, aj toto a istotne aj toto“. Nakupovala som presne podľa vopred spísaného zoznamu a teda asi to bol prvý nákup v mojom živote bez zbytočných blbostí. :D

Z technického hľadiska má pre mňa Tesco systém hneď 3 veľkých pomocníkov.

- 1. možnosť nastavenia filtrov. Stačilo zadať do vyhľadávača napr. „čaj“, zakliknúť zoradenie podľa ceny a nemusela som blúdiť očami po celom regáli v snahe nájsť ten cenovo najprijateľnejší.
- 2. veľmi prehľadne boli označené aj akciové potraviny s dátumom, do ktorého musí donáška prebehnúť aby vám bola zľava zarátaná. Ak by ste to náhodou prehliadli, systém vás na konci upozorní a dal vám možnosť voľby, či si tovar ponecháte v košíku aj bez akcie alebo ho odstránite.
- 3. kategória „obľúbené“, do ktorej si môžete pridať potraviny, ktoré zvyčajne nakupujete, a tak pri ďalších nákupoch ušetriť kopu času.

Musím však uznať, že sa pri mojom nakupovaní vyskytlo aj pár zádrheľov. Menší problém som mala pri výbere šunky. Na pultové výrobky som háklivá a šunky na „profi“ fotkách vyzerajú trošku odlišne od reálu, ale išla som podľa overenej klasiky, ktorú sme už doma mali a našťastie som sa nesklamala, ale novú šunku by som sa asi neodvážila vyskúšať. 🙂
Čo sa týka výberu, trošku mi prišlo podelenie ovocia zdĺhavé (exotické, kôstkovice, drobné ovocie atď). Neprišla som na spôsob ako otvoriť samostatne kategóriu „ovocie“ a hádzať si do košíka po rade čo chcem, ale bolo treba trošku loviť v pamäti alebo použiť vyhľadávač. Bohužiaľ sa mi nepodarilo otestovať ani nákup čerstvých byliniek v črepníku, pretože som ich nikde nenašla.

Preberanie tovaru bolo veľmi zábavné. 🙂 Čas doručenia som si zvolila sama a už mi zostalo len netrpezlivo čakať. Ako inak, každý sme si tento čas krátili po svojom.

Po vybalení tovaru z auta, mi ako prvé podali do rúk modré sáčky, v ktorých boli vymenené potraviny. Ak náhodou v čase vášho nákupu nemajú niektorú potravinu, Tesco vám pribalí podobnú a vy si môžete vybrať, či ju prijmete alebo vrátite (u nás to bola žltá paprika, farebné perá a ryža - všetko mi vyhovovalo a tak sme nič nevracali). Bpola som veľmi príjemne prekvapená zo žltého sáčku, v ktorom sa skrývali banány a tie som dostala tiež do ruky na prekontrolovanie, či nie sú "pomačkané" alebo inak poškodené.

Mrazené nanuky prišli v poriadku, jogurty a ostatné mliečne produkty mali primerané dátumy spotreby a neboli to žiadne dopredajové zvyšky, ktoré musíte minúť do pár dní. Spokojná som bola aj s váženými výrobkami (šunka, syr a aj spomínané banány či nektarinky alebo jablká). Pečivo bolo mäkké i keď francúzke bagetky boli dané do sáčku asi ešte teplé a tak na druhý deň boli gumovejšie, ale možno ak by som ich vybrala a zabalila do klasického, nestalo by sa to. Nabudúce to určite vyskúšam.

Ak by som to mala zhrnúť jednou vetou, toto nakupovanie bola úplná paráda.

Svoje deti milujem, ale konečne mi nikto počas nákupu nevisel na nohaviciach, nepišťal za uchom a nechcel vyrabovať polovicu obchodu. Nakupovala som večer, keď drobci sladko spali, pri obľúbenom seriáli a s pohárom dobrého čajíku v ruke. Kuriéri mi všetko priniesli až ku dverám – ťažké pracie prášky, malinovky, oleje a samozrejme aj zvyšok nákupu, čo je pre mňa neoceniteľné, hlavne ak nakupujem niekedy aj na 2 týždne dopredu.

Skutočnosť, že robím testovací nákup „a sledujem všetko“ som doručovateľom spočiatku zatajila a prezradila som sa až ku koncu. 🙂 Aj napriek tomu boli po celý čas od samého začiatku veľmi milí, slušní, vtipní a som presvedčená, že by mi to všetko určite vyniesli až ku chladničke, ale teda, nemali sme upratané a tak som sa uspokojila „len“ s donáškou ku vnútorným dverám. :D K nákupu sme dostali aj prekvapenie – čokoládky a kopu kartičiek, ktorým sa deti veľmi potešili.

Prístup pracovníkov Tesca hodnotím vysoko pozitívne a určite si takéto nakupovanie čoskoro zopakujem. Môj strach využívať túto službu nebol vôbec opodstatnený a považujem ju za vysoko prínosnú pre väčšinu domácností a špeciálne pre mňa – „lenivú dvojmaminu“, ktorá je vďačná za každú ušetrenú minútku, ktorú môžem stráviť so svojimi deťmi.

Ešte raz ďakujem za túto skvelú skúsenosť a samozrejme ďakujem aj vám, ak ste dočítali až sem.

P.S. Ak by ste niekto náhodou na fotke spoznali pánov kuriérov, prosím doručte im ešte raz moje veľké poďakovanie za celý ich prístup a samozrejme aj za ochotu zapózovať mi.

nikuska0411
23. jún 2016

Tesco Potraviny Domov

No.. a je tu koniec testovania. Vôbec som nečakala, že by ste ma mohli vybrať, takže Vám chcem ešte raz poďakovať.

Začiatky boli trocha ťažké, keďže sme mali menší problém so zadaním kupónu, ale všetko sme úžasne vyriešili, a tak som teda mohla pokračovať ďalej.

Túto službu odporúčam určite každému, kto ešte váha ju využiť. Vyberiete si v pohodlí doma, máte čas na premyslenie a aspoň čo sa nás týka, nenakupujete kopec iných hlúposti na ktoré cestou medzi regálmi natrafíte. Pre rodiny s úžasne spolupracujúcimi deťmi je to veľká pomoc.

Takže medzi najväčšie výhody určite patrí pokoj pri nakupovaní, ktorý vám nenahradí vôbec nikto, prehľadnosť dostupného tovaru, možnosť výberu dňa a času dovozu. Veľmi, ale naozaj veľmi milý pán kuriér, ktorý mi nákup prišiel vyložiť až do domu, s čím majú mimochodom ostatní kuriéri veľký problém!!!

Ochota sa vôbec telefonicky dohodnúť na čase dodania.

Celkovo nákup, dopravu a komunikáciu hodnotím veľmi pozitívne. Dokonca som platila za nákup ešte menej ako som mala písané pri objednávaní. Áno, viem, že to bola cena orientačná, ale aj tak to veľmi potešilo.

Nákup a aj dovoz priamo domov kvitoval aj manžel a to on nie je za "takéto vymyslance". A povedal, že určite to nie je poslednýkrát čo sme si objednali s Tesco Potraviny Domov.

Takže zhrniem to tak, že isto odporúčam a ak váhate, nemusíte.
Ďakujeme za šancu. 😉

pahu
23. jún 2016

Tesco Potraviny Domov

Ahojte!
Som jednou z tých zábudlivých matiek malých detí, u ktorých na 100% platí teória o "laktačnej dementóze". 😀 Poznáte to, idete do obchodu s premysleným a vopred spísaným zoznamom, v obchode zistíte, že zoznam je doma a nakúpite všetko okrem toho, čo bolo v zozname... Teda ak vôbec nakúpite. Dieťa v kočiari a vozík sa skrátka nedá zvládnuť naraz.

Takže ste si ma vybrali ako výbornú vzorku testovania služby Tesco Potraviny Domov.

Chcem vás upozorniť, aby vás neodradila registrácia. Je to len pár krokov, mne to však trvalo 2 dni, lebo som sa prihlasovala s nesprávnou adresou...no čo vám poviem...a tiež v ponuke chýba naša ulica, resp. sa jedná o pôvodne záhradkársku osadu, teraz je u nás výstavba rodinných domov. Tento problém som riešila na ich zákazníckej linke, ktorú mimochodom veľmi odporúčam.

Nie vždy na takýchto pozíciách pracujú milí ľudia. 😀

Po prekonaní tejto prekážky som sa vrhla do vyberania produktov...nebolo to pre mňa jednoduché, keďže som si to nechala na posledný deň/večer, zoznam som stratila, ale snažila som sa.
Výber tovaru na stránke je pomerne jednoduchý, všetko je rozdelené vo viacerých chlievikoch, ale ich preklikávanie je trochu zdĺhavejšie.

Každopádne som si naobjednávala tovar rôzneho druhu: drogéria, čerstvá zelenina, čerstvé ryby, trvanlivé potraviny bez lepku, ovocie...a záhradnícke rukavice 😅 a rozmýšľala som, na čom ich nachytám. 😀

Objednala som si čas doručenia medzi 10,00 - 12,00 na druhý deň a už som (sme) len čakali.

Presne o 10:00 mi zazvonil mobil a kuriér nám oznámil, že je neďaleko od nás. Po mojej rýchlej navigácii bol u nás do piatich minút a bol to veľmi slušný, milý a usmievavý chlapík - z PRAHY!!! Áno áno, nám priniesol nákup kuriér z Pražskej pobočky, ktorý u nás zaskakuje. Kvôli môjmu testu musel pootvárať všetky dvere na aute, keďže som objednala z každého rožku trošku...

Priniesol nám všetko až na kuchynskú linku, všetko sme spolu skontrolovali, ospravedlnil sa, že nemali záhradnícke rukavice (ktoré som nepotrebovala) a prišiel čas platiť. Ešte že mi pripomenul, že môžem bezkontaktne, asi videl že som zúfalo lovila v pamäti môj PIN. 😀

A v tomto momente som mu prezradila, že som TESTER.

Poprosila som ho, či môžem odfotiť moju platbu a aj jeho keď bude odchádzať... 😀

Tak som cvakla aspoň môjho smutného psa, ktorý nemal čas sa zahrať so svojim novým českým kamarátom. 😀

A tu je zhrnutie:
+ rýchle dodanie,
+ ochotný personál na HELP desku ale aj kuriér,
+ potraviny sú všetky naozaj čerstvé,
+ žiadna strata času - špeciálne v týchto tropických dňoch,
+ dostatočný čas na dodatočnú zmenu v nákupnom zozname,
+ platba až po zaplatení,
+ vynesenie nákupu až do kuchyne (nezáleží na objeme či váhe objednaného tovaru).

- zdĺhavé objednávanie tovaru kvôli množstvu "chlievikov",
- nenašla som všetky produkty (napr.GARNIER antiperspirant - možno aj vlastnou vinou, nie som si istá, bezlepkový chlieb inej značky, ktorý bežne kupujem v TESCU),
- chýbajúca adresa - nemusí byť vina TESCA

ĎAKUJEM veľmi veľmi pekne za túto možnosť testovania a určite ju odporúčam ďalej (už sa stalo v blízkom okolí) a taktiež ju budem určite využívať´, nakoľko mi cena za dovoz stojí za ušetrený čas, námahu a v konečnom dôsledku aj financií za nákup vecí navyše.

Pavla

flavinka
23. jún 2016

Toto je moja prvá recenzia a ja pomaly nemám čo vytknúť alebo skritizovať! A tak veľmi by som chcela ☺ Ale poďme pekne po poriadku...Na službu Tesco Potraviny Domov som mala zaostrené už dlhšiu dobu – ešte keď som bývala v Bratislave, tak ju využívali moje kolegyne v práci, no nikdy som sa neodvážila ju vyskúšať. No teraz s malým trojmesačným dieťatkom, keď času nie je vôbec nazvyš a veľké nákupy nepripadajú vôbec do úvahy, keďže naša malá Flávia akékoľvek obchody či nákupné centrá bojkotuje, prišiel ten pravý čas. Preto som sa veľmi potešila, keď ma Modrý koník vybral na tento test.

Treba začať na https://potravinydomov.itesco.sk, kde som sa ako nový zákazník najprv registrovala. Stránka je prehľadna, registrácia prebehla v troch krokoch, fakt mi to trvalo asi tri minútky. Oceňujem, že som nemusela vypisovať adresu, nakoľko mi tam po výbere mesta hneď nahodilo zoznam ulíc a potom súpisné čísla. Čo ma veľmi potešilo bolo, že som mohla zaregistrovať svoju clubcard a neprišli sme tak o drahocenné bodíky, ktoré tak poctivo zbierame. Tak a môžme ísť na to

Prekvapilo ma, že okrem potravín sa dajú objednať aj iné veci, ako napríklad knihy, drogéria a kozmetika. Bolo by super, keby sa takto dalo objednať aj oblečeie pre bábätká, lebo ja vždy keď idem do Tesca, tak kúpim aj nejaké bodyčka či šatočky pre moju princeznú. Ale aj tak je na stránke super výber, ku každej položke je obrázok, detailný popis produktu, výrobca, prípadne vysvetlená príprava a použitie. Pre tých, ktorí si poctivo čítajú zloženie výrobkov a výživové hodnoty ako ja, je to ideálne, lebo si môžte v pokoji pri každom výrobku prečítať čo obsahuje a následne sa rozhodnúť či ho beriete alebo nie. Takže nákupný zoznam sa mi pomaly napĺňa, snažím sa vybrať z každého druhu potravín niečo, veď predsa je to test, čiže vyberám zeleninu, ovocie, pečivo, trvanlivé výrobky, mrazené výrobky, ťažké vody, oleje atď. Su tu aj akciové výrobky, čiže sa netrea báť žeby náš nákup bol drahší ako v obchode.

Po dokončení nákupného zoznamu, prechádzame k plateniu – sú na výber dve možnosti, buď kartou online alebo kartou, až keď Vám donesú potraviny. Ja som si vybrala tú druhú, nakoľko neviem ešte aké veci prinesú a a čo ak si niečo neprevezmem? Potom vyberám čas dodania – časy sú v dvoijhodinových blokoch, pri každom je uvedená suma za dodanie – sumy sú odlišné, doobeda je to drahšie, ale keďže mi sme skoro celý deň vonku, tak si vyberáme čas od 18-20 hod. Nákupný zoznam mi prišiel aj na email, tak si ho ešte raz kontrolujem a zisťujem, že som zopár vecí ešte zabudla, a tak oceňujem, že sa nákupný zoznam dá do 23hod ešte zmeniť – ja som ho zmenila a doplnila dokopy trikrát ☺ Ináč super vychytávkou je, že si môžte nákupný zoznam pomenovať a uložiť – ak objednávate stále tie isté veci, prípadne objednávate na nejakú príležitosť ako sú napr. Vianoce či Veľká noc, oceníte, že nemusíte zakaždým položku po položke nahadzovať do zoznamu. Tak a hotovo, už sa tešíme na doručenie a sme zvedaví, čo nám donesú.

Presne o 18:05 hod zvoní zvonček a my veselo otvárame usmiatemu pánovi so štyrmi plnými bedničkami. Bývame na treťom poschodí v bytovom dome bez výťahu, takže som zvyknutá, že kuriéri ku nám nechodia a väčšinou si musím íst po zásielku ja dole pred vchod. Ale Tesco pán bol veľmi milý, ani slovo nepovedal, nestažoval sa a s úsmevom mi začal vysvetľovať ako všetko funguje, nakoľko som mu povedala, že službu využívame prvýkrát. Dve položky z môjho nákupného zoznamu nemali, a tak nám doniesol náhradné výrobky – syr bol ten istý druh a v tej istej cene len od iného výrobcu, takže som ho zobrala a mrazené hranolky som povedala, že nechcem. Všetko mi vyložil do predsiene, ja som to postupne kontrolovala – oceňujem, že veci boli potriedené a zabalené v taškách, mrazené potraviny spolu, zelenina spolu atď. Keďže my s mužom sme nároční na kvalitu a čerstvosť potravín, bola som hlavne zvedavá aké nám donesú pečivo a zeleninu a ovocie. Pečivo bolo čerstvé, zabalené v samostatnom sáčku, zelenina takisto krásna, sama by som lepšie nevybrala. Tesco ujo mi vysvetlil, že ak by sa niečo blížilo ku koncu spotreby, tak to zabalia do červeného sáčka a upozornia ma na to, a môžem sa následne rozhodnúť či to chcem alebo nie. Ale my sme mali všetko čerstvé a tip-top. Potom dostávam na podpis prevzatie a mne zostáva blok, nákupný zoznam a čo mňa ako právničku náramne potešilo – zmluvné podmienky, ktoré sú súčasťou každého nákupu a sú pripojené priamo k bločku, čiže máte všetko čierne na bielom. Super je, že ak by som niečo neprevzala, tak sa mi to odčíta od sumy nákupu.

Čiže za mňa veľká spokojnosť, nemám čo vytknúť, službu Tesco Potraviny Domov odporúčam a sama ju budem využívať aj v budúcnosti.

Mám rada veci a služby, ktoré v dnešnej uponáhľanej dobe šetria čas a energiu a toto je skvelý príklad jednej z nich. Nakúpim si nerušene z pohodlia domova bez toho aby som sa musela ponáhľať domov dojčiť alebo za neutíchajúceho plaču mojej dcérky a ešte mi nákup donesú priamo domov, takže čo viac si priať...už len aby to niekto za mňa zaplatil 😝 😀 😀

gabrielaslivkova
24. jún 2016

Tesco Potraviny Domov

Kedysi, v časom minulých, sme nákupy robili len v TESCO obchodoch.
Avšak, potom sme sa presťahovali a bližšie sme mali obchod konkurenčnej siete. Častokrát sme videli ako nám pred vchodom stojí TESCO auto, len stále som váhala, či je to vhodné, či sú tie potraviny naozaj čerstvé, či nedonesú len nejaké zvyšky, ako je to so zárukou… Proste, stále som mala názor, že sama si vyberiem lepšie. A tak čas využiť túto službu nastal až teraz, keď sa naša rodinka rozrástla a namiesto potuľovania sa po obchodoch chceme svoj voľný čas venovať našej princeznej. A keďže @konik_testuje mi umožnil túto službu otestovať, pustila som sa do toho. 🙂

Moje testovanie však nie je úplne štandardné, ako bolo odo mňa očakávané. Opäť sme sa presťahovali, tentokrát do mesta, kde TESCO rozvoz nefunguje (bola by som rada, keby sa to čoskoro zmenilo), ale keďže manžel je cez týždeň kvôli práci stále v BA, nákup prevzal on. Nevadí, aspoň som tak našla ďalšiu výhodu tejto služby.

Začnem však pekne od začiatku.

Keďže sme sa presťahovali, v starom domove sme míňali naše zásoby a v novom sme ešte nič nemali. Bolo nutné naplniť skrinky. Začala som najskôr registráciou. Pri registrácii ľahko zistíte, či aj vo vašom meste je rozvoz možný.

Ak sa úspešne zaregistujete, môžete začať s nákupom. Hneď som si zarezervovala čas, kedy majú nákup priniesť. A už nasledovalo samotné nakupovanie. Keďže som chcela vytvoriť nejaké tie zásoby, začala som sa vo virtuálnom obchode preklikávať rad radom každou položkou, tak ako to robím v obchode, keď rad radom chodím každou uličkou a pozerám, čo nám ešte treba kúpiť. A tu som objavila jedinú nevýhodu online nakupovania - ten virtuálny košík nikdy nevyzerá tak plný ako ten reálny a teda vás nič nekrotí v tom, aby ste už nepridávali ďalšie a ďalšie veci. 🙂

Keď už som “nahádzala” všetko potrebné do košíka, k samotnému objednaniu už veľa nechýbalo. Skontrolovala som si jednotlivé položky, zadala som, ako prebehne platba za nákup a bolo nakúpené. Už len ostávalo čakať na piatok, kedy to manžel prevezme.

Čas prevzatia som stanovila medzi 16:00 - 18:00. Manžel krátko pred štvrtou ukončil stretnutie a ešte sa chcel zastaviť v kancelárii, ale to mu už volal šofér, že čaká pred vchodom. Samozrejme, ako to už v BA býva v piatok po obede, kým sa manžel dostal domov, šofér počkal 20 minút.

Aj napriek tomu, že sa zdržal, pri odovzdávaní nákupu bol milý, nákup vyniesol až k dverám, aj keď manžel bol s nim vonku, s ochotou vysvetlil, čo mal, ako máme postupovať v prípade, ak by sme boli nespokojní.

Nákup bol zabalený v niekoľkých TESCO taškách - kozmetika s kozmetikou, chladené potraviny s chladenými potravinami, pečivo s pečivom, suché so suchým… Mali sme 24 hodín na to, aby sme si nákup skontrolovali a v prípade nespokojnosti reklamovali. Avšak, samotné TESCO nákup kontroluje, nevhodné veci vylúči. V prípade ak by to mohlo byť problémom, ak sa im niečo nezdá, zabalia danú vec do žltého sáčku, aby si sám zákazník zvážil, či výrobok, tovar prevezme. V našom nákupe sme nenašli nič, čo by sme chceli vrátiť. Pečivo bolo čerstvé, obaly nepoškodené, kozmenitka nevytečená,…

Ak môžete, vyskúšajte túto službu aj vy. Teda, aspoň ja ju môžem odporučiť. A keďže môj manžel nie je z tých, ktorí obľubujú nákupy a aj keď mu napíšem nákupný zoznam, vždy mi volá z obchodu, čo a ktoré má kúpiť, pre nás je táto služba ako stvorená. Takto si urobím nákup sama z pohodlia domova, zatiaľ kým malá spí, dohodnem si s manželom čas prevzatia a on nákup len prinesie domov.

Ak sa spoločnosť TESCO rozhodne pre rozšírenie svojej donáškovej mapy aj pre naše mesto, určite túto službu budem aj naďalej kedykoľvek využívať. Nateraz sa budem musieť uspokojiť s tým, že mi nákup vždy donesie manžel, keď príde domov.

A čo vy? Vyskúšate túto službu?

bluevelvet918
26. jún 2016

Služba Tesco Potraviny Domov (test)

Kde bolo tam bolo, žila raz jedna mladá žena, ktorá sa domnievala, že je superžena a zvládne všetko čo si zaumieni. A tak aj bolo. Až do dňa keď sa stala matkou. Každodenné povinnosti sa stali vrcholovým športom, ktorý takmer vôbec nezvládala. Našťastie si našla systém a všetko bolo opäť ako predtým. V rámci možností, všakže. Bol tu však jeden nepriateľ, ktorého nevedela skoliť nech sa snažila akokoľvek. Nákup potravín. Zákon schválnosti sa vždy postaral o to, že dieťa nemohla nechať strážiť babičke, nehovoriac o tom, že priateľ bol celé dni v práci, takže ani odvoz neprichádzal do úvahy. Kropaje potu sa jej na čele objavovali už len z pomyslenia na to ako bude tlačiť kočík cez celé mesto. Nehovoriac o zabávaní neposedného dieťaťa počas nákupu, platenia a samotnej cesty domov s desaťkilovým nákupom. Človek hneď radšej zostane na diéte. :D

Syn je slušne vychovaný, ale výchova-nevýchova akonáhle vojdeme do nákupného sveta plného možností, všetko je pre neho zaujímavé, všetko chce dočahovať, všade chce ísť. A veru udržať ho v tej chvíli v košíku je priam nadľudský výkon. Utrpenie je to pre neho, pre mňa a určite aj pre zvyšok obchodu. Rozhodne si viem predsaviť oveľa príjemnejšie tráviť náš spoločný čas. Klasický týždenný nákup mi zaberie aj hodinu. Keď sa konečne dostaneme k pokladni som so silami v koncoch a pritom to najhoršie ešte len príde... Keď som naposledy stratila doklady len preto, že som sa chcela čo najrýchlejšie dostať von, povedala som si dosť. Dnešná doba je dostatočne stresujúca sama o sebe, nie sa trápiť ešte aj pri nakupovaní.

Povedzme si úprimne - Tesco vďaka službe Tesco Potraviny Domov nemá u mňa konkurenciu. Momentálne riešime sťahovanie do nášho prvého spoločného hniezdočka a tak mám povinností vyše hlavy. Z tohto dôvodu som si zvolila čas dovozu 20:00 - 22:00.

V pokoji sme si mohli ísť vybrať nové vybavenie do bytu, užiť si fakt, že má priateľ voľno a večer by som stihla foťákom prekvapiť nič netušiaceho pána šoféra. Dokonca som sa na to aj psychicky pripravila. Nie každý deň sa stáva, že fotíte cudzích ľudí pri ich práci. :D Ale čo by človek neurobil pre kvalitnú recenziu. Na hodinách odbilo presne osem hodín a my sme prišli domov. Päť minút na to mi zvoní telefón, že ma pri dverách čaká môj nákup. Pozerala som ako puk, pretože predsa len som od kuriérov zvyknutá na inú "presnosť", keď na balíček čakáte celý deň. V tom zhone som zabudla na telefón a tak vám, bohužiaľ, nemôžem ponúknuť také zaujímavé fotky ako moje spolutestovateľky. A veru poriadne to ľutujem, pretože pán šofér bol naozaj fešák. Slobodné kočky, viete čo máte robiť. ;)

Ďaľšie prekvapenie prišlo, keď mi pán oznámil, že mi nákup vezme až ku dverám. Predsa len bývame v paneláku a s takouto možnosťou som sa ešte nestretla. Očividne si to všimol a veľmi trefne poznamenal "Vy ste nová, však ?" No, veru cítila som sa ako pubertiačka, ktorá nemá poňatia čo vlastne robí. Ale pán mal so mnou trpezlivosť a za to som mu veľmi vďačná.

Obrovskou výhodou tejto služby je fakt, že nákup platíte až pri prevzatí. V prípade, že položka z vášho nákupného zoznamu bola vypredaná, alebo nebola k dispozícii, bude vám privezená iná a vy ju môžete, ale nemusíte prijať. V mojom prípade išlo o obyčajné štipce na prádlo. Ponúknutá mi bola varianta, ktorá mi vyhovovala ešte viac, takže z mojej strany absolútna spokojnosť. Celý nákup bol zabalený v jednotlivých nákupných taškách podľa typu produktov. Čistiace prostriedky spolu, produkty na pečenie spolu...

Ako vlastne prebieha nákup cez službu Tesco Potraviny Domov ?

1) Rýchlo a jednoducho sa zaregistrujte na oficiálnej stránke https://potravinydomov.itesco.sk
2) Zarezervujte si deň a čas dodania nákupu podľa vlastných potrieb.
3) Nakúpte si všetko čo potrebujete. Svoj nákup môžete pozmeniť aj po jeho oficiálnom objednaní. Máte na to čas až do dňa pred doručením do 23:00.
4) V deň doručenia otvorte dvere človeku, ktorý vám priniesol váš nákup.
5) Skontrolujte si nákup či je v ňom všetko v poriadku a ste spokojné s tým v akom je stave. Ak nezodpovedá vašim predstavám, jednoducho ho odmietnite a položka vám bude odpočítaná z finálnej ceny nákupu.
6) Zaplaťte a užite si ušetrený čas, ktorý ste nemuseli stráviť v obchode. 🙂

Pevne verím, že som vám svojou recenziou aspoň trošku pomohla a ešte raz sa ospravedlňujem za absenciu fotiek priamo z preberania nákupu. Prišli ste o veľa. :P :D

Touto cestou ďakujem aj samotnému vedeniu Tesca, ktoré mi umožnilo toto testovanie. Máte novú vernú zákazníčku. 🙂

bublina2002
4. apr 2018

Zaplatíte za tovar takú cenu, ktorá je platná v ten deň,na ktorý ste si objednali dodanie tovaru.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli