Abdominoplastika – plastická operácia brucha

midnight_tomcat
11. okt 2016

Ahojte,

čoskoro pôjdem na plastickú operáciu brucha, odstránenie kožného previsu. Bola mi doporučená Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach. Priznávam, že stav kliniky na pohľad nič-moc, mám trocha obavy. Má niekto skúsenosti s odd. plastickej chirurgie v tejto nemocnici???

ellinorka
24. okt 2018

Dobrý deň, tiež ma čaká podobná operácia, vidím, že vás príspevok je starši, takže to už asi máte za sebou. Ako ste bola spokojná? Prípadne kde inde by ste mi doporučovali túto operáciu podstúpiť? V podstate miesto je mi jedno v rámci sr a čr. Ďakujem.

midnight_tomcat
autor
24. okt 2018

@ellinorka Dobrý deň. Tie Košice boli úplná katastrofa. Vtedajší primár, prostredie aj personál boli ako z predošlého storočia. Podstúpil som večer príjem a zhrozený ráno odmietol zákrok. Nakoniec som ho podstúpil na klinike YES Visage v Prahe a stálo to za to! Perfekný prístup lekárov aj sestier, izby ako v hoteli, 100% záujem o pacienta. Je to čosi vyše roka, a výsledok je perfektný. Treba sa ale pripraviť na značne vyššiu cenu ako na bežných klinikách.

ellinorka
1. nov 2018

@midnight_tomcat Ďakujem za odpoveď. A môžem sa spýtať, prečo ste volil práve Prahu? Som pozerala ich stránku a majú pobočku aj v Bratislave. O nej mi neviete poradiť či sú tam tiež kvalitní lekári?

midnight_tomcat
autor
2. nov 2018

@ellinorka
V BA sa prevádzajú len zákroky jednodňovej chirurgie, nieje tam lôžková nemocnica. Abnominoplastika si vyžaduje pooperačné sledovanie a hospitalizáciu minimálne na jednu noc. Do BA možno po operácii chodiť na kontroly, raz do mesiaca je tam aj primár MUDr. Molitor. Inak personál v BA je taktiež veľmi odborný, rovnako tam ordinujú plastický chirurgovia, takže bez obáv...

sonka1981
6. nov 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

prosím ta, ako velmi to po operacii boli a za ako dlho si bola v poriadku a bola takmer bez bolesti?

midnight_tomcat
autor
6. nov 2018

@sonka1981 Popravde, prvé hodiny po zákroku to nieje nič príjemné (v celku masaker). Cca po 24 hod. sa vyťahujú drény (2), za dva dni už úplná pohoda, len treba dodržiavať polohu na lôžku. Nič čo by sa nedalo zvládnuť, netreba sa obávať!

12romi34
20. nov 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

je to až take drsne? Jaaaj...si dobra, že si to zvladla, ale ono zase nie je na vyber, že? Davala si si niečo na bolest?

mareri
7. dec 2018

ospravedlnujem sa, ale znie to dost strašidelne. Toto asi naozaj dost bolelo, že? Ako si znašala bolest? Davali ti niečo od bolesti?

damoska
7. dec 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

už iba z toho popisu je mi zle. Ale zase viem, že to k tomu patri a teraz maš určite krasne bruško. S bolestou tu verim, ale zase v dnešnej dobe to nie je nič, s čim by si lekari neporadili

mareri
9. dec 2018

čo si si davala na bolest? Po takejto operacii to už chcelo niečo silnejšie, že?

anulienkalenka
4. feb 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

myslím si, že to muselo velmi boliet, al evysledok je asi dobry, že? Za ako dlho si bola fit? Čo jazva? Čo na to pomaha a neboli to?

sonka1981
5. feb 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

ono to boli ako po každej operacii a pokial je to na celu plochu bruška, tak to boli asi naozaj dost, že? Existuje na to nejake zazračné analgetikum?

essenceee
5. feb 2019

tato operacia znie dost strašidelne, ale verim, že velmi pomože aj čo sa tyka sebavedomia. A aj to velmi boli, že?

anulienkalenka
18. feb 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

čo som o nej čitala, tak ma mini cievku, cez ktoru sa do ranu dostanu analgetika. Viac o nej neviem, neskušala som ju

essenceee
20. feb 2019

@anulienkalenka to je nejaky novy postup, sposob ako ulavit od bolesti po operacii? ALebo čo to je?

mareri
6. mar 2019

už len nazov operacie znie strašne, takže verim, že bolest velka. Ale boli to po každej operacii. lekari už al evedia pomoct a medicina je dost vyspela, analgetika od bolesti stale lepšie, určite bude pacient čoskoro fit

gab_riella
7. máj 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

myslite si že je take analgetikum, ktore ranu naozaj tak velmi umrtvi, že bolest skoro nie je citit?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
2. júl 2019

počula som ale, že je nejaka pumpička, ktora bolest dost potlači, ovšem sama som ju neskušala

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz