Aké sú prvé príznaky Covidu-19?

14. júl 2022

Prosím vás viem že často omielana otázka no mňa zaujíma keďže sme covid ešte nemali...čo mám čakať aké prvé príznaky? Deti sú pozitívne, majú hustu nadchu a trochu kašeľ, ja sa cítim zatiaľ fit len akoby ma v hrdle trochu škriabe ale minimálne...test ešte nerobím kým nemam riadne príznaky...

ms_green
14. júl 2022

U mňa to začalo tak, že som sa ráno zobudila a trochu ma škriabalo v hrdle. Nie moc, myslela som, že som sa len zle vyspala. Večer prišla strašná únava. Cestou domov som doslova zaspávala v autobuse. Prišla som domov, spravila si test a instantne pozitívny.
Ďalší deň horúčka 39, kašel, sopel.

mikadooo
14. júl 2022

Áno, to škrabanie môže byť príznakom. Možno sa to v priebehu ďalších dní zhorší a možno ostane len pri tom škriabaní v krku, čo by bolo super. Držím palce 🙂

nika23t
14. júl 2022

Držím palce, nech ste rýchlo zdraví všetci. A k otázke, v rodine boli najrôznejšie... Od žalúdočných bolesti, cez hnačkovanie, bolesť hrdla, kosti, svalov, nádcha... Všetci ockovani, väčšinou mierny priebeh, a rýchly. Ale po prekonaní dlhšie trvala únava a človek sa cíti tak rozbito trochu. Ale to u dospelých. Deti ok.

luccija
14. júl 2022

Uplne individualne niekto vysoka teplota ja som mala velke bolesti hrdla a usi, klbov,bez teploty, kaslu,

karola987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matabb73
14. júl 2022

Mňa bolelo celé telo, hlava, svaly, kĺby a unavená som bola. A veľmi som sa začala potiť. Syna bolelo hrdlo ako pri angíne, neskôr mal horúčku a tiež únava. A dcéra tiež veľká únava a horúčka. Tá únava je asi najviac spoločná.

akinom0077
14. júl 2022

to iste ako pri chripke, unava, slabost, nadcha, bolest hrdla, zvysena teplota

tenerifka
14. júl 2022

priznaky ako 10% z ozajstnej chripky

81anina
14. júl 2022

ja som najprv citila palenie taky hnusny pocit v dutinach, potom silna bolest hlavy a strasna unava. Dalej sa spustili sople bolest hrdla teplota len zvysena 37,7 mala som teraz druhy krat covid a lahsi priebeh ako pri prvom

petronellla87
14. júl 2022

Mňa z plného zdravia z hodiny na hodinu uplne odpálilo...priznaky ako pri chrípke akurát ja som teda nemala horúčky... Držím palce

duratlicka
16. júl 2022

Ja som sa rano zobudila s tym, ze ma trosku skriabe v hrdle a som akasi dolamana a kazdou hodinou mi bolo horsie a horsie az som prisla na to, ze mam zvysenu teplotu. Na druhy den pozit. antigen, na 5. den pozitivne PCR stale prudko nakazliva.

certica22
22. júl 2022

Pekný deň my máme TERaz prvý krát covid..syn pred včerom pozitívny test včera v noci zacal vracať teploty okolo obed vracanie ustalo..ale.poriadme nespal unavený je mrzuty...zaujíma ma koľko dní tak tie teploty ešte môže mať??Ďakujem