Ako liečiť mykózu?

miruska152
24. apr 2013

Dievcata potrebujem radu ako sa rychlo zbavim mykozy, bola sim vcera aj u gyn. no ten mi nic medal ze to prejde ze si mam kupit nieco v lekarni. Kupila som si mycomax a canesten kombi a nic nezabralo.

laura051
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minusa
31. máj 2013

Ahojte

aj ja sa trapim s mykozou, dlho som sa liecila a doktor nakoniec zhodnotil, ze pricina bude v zle zasitom krcku po porode, takze som absolvovala v aprili konizaciu .... avsak pred dvoma tyzdnami sme cela rodina ochoreli, ja som skoncila na antibiotikach a "kamoska" je tu zas 😖
@laura051 kolko tabliet denne si brala toho wobenzymu? dakujem

dada97
2. jún 2013

aj ja som mala problemy s mykozou a odkedy pouzivam na intimnu hygienu umyvaciu emulziu z aloe very a v striekam si aloe vera sprej prvej pomoci, nemam problem...balenie je nekonecne a pocit uzasny, viem poradit pripadne zohnat tie veci, cenovo su prijatelne, certifikovane... rada odpoviem na akekolvek otazky 🙂

lencika
30. apr 2014

jej urcite mas uz problem vyrieseny ale teraz sa trapim ja tak skusam vsetky mozne prostriedky proti mykoze
a moj doktor mi odporucil kombinaciu tabletky a masticky od canestenu je to konkretne canesten combi a mast pouzival aj moj partner

petruskaaa111
29. júl 2014

no to je senzacna rada od lekara vazne... urcite si kup wobenzym , nie je to na predpis a perfetne to lieci mykozu. ja som sa s mykozou trapila viac krat po sebe a zabral mi natrvalo jedine wobac 🙂 a zabudni na tangace..

niki101988
29. júl 2014

@miruska152 skús zájsť na urológiu lebo neliečená mykóza môže byť vážna vec

patuskaaa
29. júl 2014

mne osobne pomohol sprej prvej pomoci a aloe vera gel na pitie.. obmedzila som sladke, cukor, ovocie, ovocne dzusy, kysnute pecivo... a som fit ! 🙂

andrejka2424
30. júl 2014

Mne po niekoľkých rokoch trápenia pomohlo asi 5 mesačné užívanie probiotík. Najprv candistop,potom klasické. Neviem či aj prídavok z brusníc v tom nebol.

blue99
9. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
lolp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seherezada12
18. mar 2015

no tak to tvojmu lekarovi gratulujem k takejto liecbe... Mykoza je kvasinkove ochorenia a treba ho liecit!!!ak ti ja mozem poradit vynikajuci je Gynazol je na lekarsky predpis aplikuje sa len raz je to krem a da sa rozotriet aj zvonku... Posobi 4 dni vobec nevyteka a hlavne vylieci ta je to velmi komfortna liecba... svrbenie ustupi do jedneho dna.. Mykoza sa ti uz potom nevrati.. Kym som nevyskusala Gynazol kupovala som canesten alebo candibene to je to iste a stale sa mi mykoza vratila spat...Porozmysaj aj nad zmenou gynekologa.. drzim palce

rienok
26. júl 2015

@blue99 ahoj, prosim Ta posles aj mne info o tom prirodnom prostriedku? Aj s infoskou kde sa to da kupit, prosim. Dakujem prkne

anelap
1. apr 2017

-mňa tiež často trápia zápaly, avšak odkedy používam jednu mastičku vaginálne ako čípok na báze len prírodných zložiek nepotrebujem žiadne čípky od lekárky, stačí 2-3 dni používať mastičku a je znova všetko tak ako má byť "tam dole"

sloska16
24. máj 2017

Ja mám ten istý problém často sa mi opakujú mykozy a výtok hrudkovitý mne wob vôbec nezabral robila som si aj výplachy ale sliznice som mala tak podráždené a suché že som skoro vyskočila z kože. Mám aj iné ochorenie a z toho oslabenú imunitu tak som hľadala niečo čo by som nemusela brať po 5 tb denne a nebolel by ma po tom žalúdok.Doktorka mi doporučila Enzymax.ten som ešte nemala tak dúfam že zaberie