Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

ivka185
30. apr 2018

@indigirl mozno aj dlhsie ako 2 tyzdne.

lehotka
5. máj 2018

Dievčatá ktoré trpíte problémami ( úzkosť , depresia ) a ste veriace , mám generalizovanu úzkostnu poruchu ( úzkosť mám skoro stále ) , áno niekedy je to hrozne , ale z časti mi pomohlo Otcovo srdce ( dajte do Googla), bolo nás tam strašne veľa s podobnými problémami ...

lehotka
5. máj 2018

@coco2018 to samé mám aj ja 😢

junova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
montemotherone
12. máj 2018

Dievčatá, tie čo máte nízky tlak, ako prežívate toto obdobie? Reagujete na to? Ja som posledné dni K.O. 😧

kamajka
12. máj 2018

@montemotherone ahoj, mne tiež bolo dnes nejak blbo, aj som si merala tlak ale mala som dobrý. Akurát pulz 99, ale to u mňa nič nezvyčajné.
Ostatné baby sú kde? Či teraz cez leto budeme tu všetky pomenej a na jeseň sa zase podebatujeme? :D

ivcam2
12. máj 2018

@montemotherone
@kamajka tiez som mala dnes nizky tlak a sem tam ma potocilo. Dala som kavu na pol hodku oddychla a potom tradaaa do zahradky plet burinu.

montemotherone
12. máj 2018

@ivcam2 keď mne je po káve horšie ☹

kamajka
13. máj 2018

@ivcam2 juj aj ja chcem záhradku.... 😂😂😂

domkaaaa
13. máj 2018

ahojte baby ... tak po roku a pol co som sa dostala z uzkostnej poruchy a depky sa sem vraciam pretoze posledne dva dni su na nevydrzanie 😢 mam strach zo vsetkeho pocit placlivosti nespala som.proste zrazu z nicoho nic toto zhorsenie stavu.idem si po radu baby.prejde to? do nicoho sa neviem prinutit neviem sa.na nic sustredit

domkaaaa
13. máj 2018

vobec neviem co sa.deje mam pocit ze od toho nepohodlia a myslienok prasknem 😁 ak to poznate. neviete nejake rady co robit? 😑 a ci je to co ssa so mnou deje vysledok uzkosti takej tej velkej?

ivka185
13. máj 2018

Ahojte no pridavam sa ku vam ,mne tiez neni dva krat dobre, rozmyslam co sa deje ale odpoved neviem. Tiez pocit zavratov, nervozita a vsetko okolo toho.Myslele som ze bude slniecko tak bude dobre ale je to na h....o s prepacenim.

domkaaaa
13. máj 2018

@ivka185 ajoj a mozem sq.spytat co ta trapi? uzkost ci depka?

ivka185
13. máj 2018

@domkaaaa UZKOST.

domkaaaa
13. máj 2018

@ivka185 tak mi budes vediet poradit 😊 mam stav posledne 2 dni ze neobsedim taku akoby nervozitu vsade sa ponahlam len by som niekam utekala ked som.doma tak von ked som vonku tak domov to je co 😢

domkaaaa
13. máj 2018

@ivka185 ivka ja si ta hadam este aj pamatam 😊 uz sa.mi to pletie

ivka185
13. máj 2018

@domkaaaa no to neviem ti povedat presne co to moze byt, ale ja zas idem aj von ,aj do prace len citim ze som taka napeta a myslienky neodpadnem niekde, nebude mi zle a pod. toho sa neviem zbavit inak by som funovala ok.Skus zobrat magnezium to na nervozitu mne pomoze.

ivett311
13. máj 2018

@ivka185 u mňa tak isto. Posledné dva týždne katastrofa..naposledy keď som bola u dr sme sa dohodli ze od júna začnem vysádzať ad ale mám pocit že nie..😥

ivka185
13. máj 2018

@ivett311 ja by som najradsej bola tiez bez ad ale raz som sa pokusila vysadit sama a o 3 mesiace som nabehla naspet na tabletky bolo to este horsie a odvtedy sa uz ani nepokusam vysadit, neverim si a bojim sa toto prezivat od zaciatku, nebolo to dvakrat prijemne. A uz som sa pomaly zmierila s tym ze to bude asi celozivotne, zial.

ivcam2
13. máj 2018

@domkaaaa jasneeee len vydrz

domkaaaa
13. máj 2018

@ivcam2
@ivka185 baby ja som vysadila ad ... pred 2 mesiacmi beriem udrziavaciu davku 5 mg escitilu rano. moze byt toto z toho ze az po 2 mesiacoch mi je zle? baby dodavam vam aspon nadej ze sa to da ja som fungovala rok a pol uplne ako keby mi nikdy nic nebolo a to som mala ine stavy 😁 a teraz som zasa spadla ale co uz ideme bojovat ved panbozko to nadeli len tym kto to zvladne 😊 aj ked je to niekedy velmi tazke

ivcam2
13. máj 2018

@domkaaaa znizila si sama od seba ci ti znizila dr. ? Ak sama daj si celu davku. Ja som to tiez urobila frajerka a potom bum. Teraz beriem polku Elicei.

ivett311
13. máj 2018

@ivka185 ja chcem druhe bábätko

ivka185
13. máj 2018

@ivett311 no to je ine asi si este mlada, ja uz to mam za sebou, mam dve dospele deti a zacinajuci prechod.

ivett311
13. máj 2018

@ivka185 mám 29

ivka185
13. máj 2018

@ivett311 No to i mladucka ja mam syna ma 26 a dceru 23, ja mam 48 rokov.

junova
13. máj 2018

@domkaaaa ahoj Domka, ja si ťa pamätám. Často som na teba myslela ako sa máš. Ty si bola aj v Veľkom Záluží, že? Čiže rok a pol ti bolo super? Čo si brala? Si veľkým povzbudením pre iné dievčatá, že sa dá z toho dostať. Ja som tiež ok rok a pol. Lieky som nebrala. Občas to nakuknem ako sa máte. Vy ste ma držali nad vodou, keď mi bolo ťažko. Doma som podporu nemala. Veľa zdravíčka a psychickej pohody tebe aj ostatným dievčatám želám.

domkaaaa
13. máj 2018

@junova ajooooj jeeej aj ja si ta pamatam ano bola som v zaluzi a ako som.odtial prisla akoby utalo a bolo mi skvele 😊 brala som ad ale az trojkombinaciu co mi vobec nevadilo lebo som.aj pekne schudla cvicila 😊 udialo sa toho velmi vela rozisla som sa.s priatelom po 1o rokoch ale aj to som ustala a nasla si skvelu pracu 😊 a teraz akokeby z nicoho nic bud dva dni cele zle ... ale mam teda uz l3n udrziavaciu davku ... jeden liek 5 mg. vravia ze bud je to prrchodne alebo nemozem byt bez liekov co ma teda dost trapi lebo uz som.si myslela ze som za tym 😑 ale tak uvidime mozno nejake zakolisanie 😊 pozdravujem vaaaas vsetky baby. a ako sa.mi mas ty? este si na materskej? deticky posluchaju?

domkaaaa
13. máj 2018

@junova aj tebe vela zdraviiiicka 😍 ved to ze tu ma to vzdy nakopne 😊

domkaaaa
13. máj 2018

@junova a brala som escitil prothiaden a waldoxan tazka kombinacia doktor vravel ze az nezvycajna