Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

eliska13
22. feb 2019

@mimiqa vieš....nikto by Ti nemal nič zakazovať ty nie si malé dieťa.Hranice si ľudia posúvajú ako sa im chce.Teraz Ta nepustí von o 3 roky do roboty či obchodu vieš ako to myslím.Ty nie si nesvojpravna, aby si nemohla ísť von s kamoškou.ked ustúpis vie, že vyhral a bude pokúšať ďalej.Asi tvoj muž nevidel ako vyzerá "normálna"rodina už v detstve.nie v zlosti, ale povedať mu ty máš futbal, lyže aj ja musím ísť chvíľu vypustiť paru a nebyť s deťmi.

mimiqa
22. feb 2019

@eliska13 povedala som.mu to...aj porozpravala ako kamaratka..ze ja som ta osrezana od sveta...nie som.medzi ludmi. Preco by som nemohla ist...presne on ma futbal a ja nemozem ist..pocuvam to od narodenia maleho ze neskor ked bude vacsi...ma uz 5 mesiacov..ine idu cvicit..proste su chlapi tolerantny rak ako ja....no nerozumiem mu...a odpoved stale ta ista...no hrozne v tomto..

mekicom
22. feb 2019

ma niekto skusenisti s liekom Coaxil

eliska13
22. feb 2019

@mimiqa mozno netreba rozpravat, ale rovno mu povedat v piatok vecer idem cvicit a hotovo.ja som sa tiez cele roky podriadovala rodine ziadny ventil aj to bola urcite jedna z chyb.

slavkasobanska
22. feb 2019

Kočky,neviem ci to je počasím,alebo že mám vysadené lieky,ale hrozne tlaky mam dnes v hlave,tlak oki ..som taka rozklepana .bola som teraz na nákup no len len .taká oslabená som .uvidím zajtra ..jojj

mimiqa
22. feb 2019

@slavkasobanska cajik dajaky si urob..vyloz nohy 🙂

mimiqa
22. feb 2019

@eliska13 tak tak....mas oravdu povedat a hotovo

mimiqa
22. feb 2019
eliska13
22. feb 2019

@slavkasobanska tebe by pomohla masaz ns tu hlavu.Dobre si pomasiruj veral gelom krcnu chrbticu a daj si teply uterak okolo krku.aky Ti vysadila liek na co bol?

eliska13
22. feb 2019

@mimiqa to bude vnutorna cica?tak maly ma na co pozerat vsak😂

mimiqa
22. feb 2019

@eliska13 jojo....uz kuka a smeje sa jej 🤣dalsie dieta mam

sylvia30
22. feb 2019

@slavkasobanska ja detto, dnes dovolenka, cez deň sa celkom dalo, ale teraz k večeru ☹, vysadzujem pomaly obedný benzáč, vôbec z toho nie som v pohode, bože, nech sa už tieto stavy skončia☹...mení sa počasie, možno to súvisí aj s tým....

mimiqa
22. feb 2019

Tak a uz kamosi 🤣

slavkasobanska
23. feb 2019

@eliska13 vysadila mi Prothiaden ráno,lebo strašne som zaspata celé doobedie...ale beriem ešte Alventu 150 ráno.....uvidím,dnes svieti slniečko zatiaľ..idem upratovať,uvidím...keď nebude dobre v pondelok jej zavolám ..

slavkasobanska
23. feb 2019

@mimiqa joj krásny su .

mimiqa
23. feb 2019

@slavkasobanska no tak sa na nu smeje drobec 🤣len nexem.aby ju nahodou chmatol a cicusa doskriabala...velmi je pritulna...no ako ti je dnes

nada1326
23. feb 2019

Ahojte. Mam depresiu a 8 rokov beriem escitalopram 2x 10 mg. V utorok som zacala vysadzovat . Beriem 1x 10, mate niekto skusenosti s vysádzanim ad?

slavkasobanska
23. feb 2019

@mimiqa no spala som ,akurát mám pocit že niekto u nás klopal,a kľúče som mala na zemi ráno,mám povytiahnute, suseda sem tam príde ma skontrolovať,tak preto povytiahnem...neviem,po liekoch som taká otapena že neviem,..ráno nič moc, len tie tlaky v hlave nechápem,,,a chvíľku si dám na tlak,a idem upratovať,slniečko svieti,..uvidím..nejdem na to myslieť ..skoro vstávam,také možné ,e po obede si ľahnem trochu...potom napíšem,joj nech mi je už dobre,achh..no nič nový deň...idem na to .

patricia_b
23. feb 2019

Deň štvrtý, hlasy sa vrátili, v noci mega hrozný sen, od rána rozklepaná .... mám len slabé lieky na uvoľnenie svalov a vnútorného napätia :(

slavkasobanska
23. feb 2019

@patricia_b ahoj ...neboj to prejde,veď si pod kontrolou,a povedz na vizite keď to máš ..neboj bude dobré ...

mimiqa
23. feb 2019

@slavkasobanska slniecko ti da usmev neboj..trosku sa chod aj prejst..pa zatim

mimiqa
23. feb 2019

@patricia_b ahoj...povedz im to..mas terapiu dnes?

pajinka91
23. feb 2019

@patricia_b To je dobre, to znamená, že sa v tebe niečo posúva a bude sa s tým dať pracovať. Kebyže ťa utlmia, tak sa možno vyspíš, ale nebudeš mať možnosť načúvať.

Je to strašné, kým to trvá, ale tie hlasy sú z tvojho podvedomia. Ak ich teraz pod vedením odborníkov preskúmaš, oni postupne utíchnu.

patricia_b
23. feb 2019

Budúci týždeň by som mala mať dva krát autogenny a možno raz arteterapiu ... teraz cez víkend tu nič nie je, mám akurát službu a polievam kvietky cez víkend ...

slavkasobanska
23. feb 2019

@patricia_b tak si odychni...

patricia_b
23. feb 2019

@slavkasobanska dnes mi príde hackovanie

slavkasobanska
23. feb 2019

@patricia_b no super...prejde ti čas..

mimiqa
23. feb 2019

@patricia_b co ides hackovat?💗

patricia_b
23. feb 2019

@mimiqa doháčkujem čiapku s uškami pre jedného chlapčeka a potom idem robiť zajačika pre Michala

slavkasobanska
23. feb 2019

@patricia_b krásne,si šikovná...