Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

bubu62
24. jún 2019

Však to poznáme asi všetky..keď musíme dakde ísť..a s pamäťou ste dievčatá ako na tom?

lublu
24. jún 2019

@dika Ja mam stale obavy ked mame niekde ist.

slavkasobanska
24. jún 2019

@bubu62 ja mám pamäť myslím si dobrú .

mimiqa
24. jún 2019

@bubu62 az moc dobre😅😂🤣🤪

dika
25. jún 2019

Ahojte dievcata ako sa mate?Asi dobre ked nikto nepise☺.Ja idem dnes na kontrolu,treti tyzden beriem AD.Odhadujem ze mi dr bude chciet znizovat xanax....Ako sa vam darilo ked ste znizovali/vysadzovali benzace?je to zle? Inak paradne leto,objednali sme si bazen taky nadzemny -neviem sa dockat a o detoch ani nehovorim👙🏊‍♀️.Krasny den vsetkym🌞

slavkasobanska
25. jún 2019

@dika ahoj mne vysadzovali xanax..aké nie úplne .teraz beriem ráno 0,5 obed a večer 0,25,no začiatky ťažké,taká vnútorna nervozita pár dní .potom to prešlo .ale mne sa neviem prečo už asi týždeň točí v hlave zase..stále niečo .

mimiqa
25. jún 2019

@dika ahojjjj...neviem ja este ad berem😅😂akurat idem napusrat bazen..tesim sa..no ja milujem skor jazero..chladnejsia voda a dobre si zaplavat🤪...veru bambulky tu uz dajako nechodia...chybaju.😘

mimiqa
25. jún 2019

@slavkasobanska aj mne..asi nizky tlak.ved take vykyvy co su z pocasia

slavkasobanska
25. jún 2019

Tu sommm

slavkasobanska
25. jún 2019

@mimiqa takže nie som sama??ja že čo mi je zase .

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dika
25. jún 2019

No tak uz som doma a mala som spravne tusenie.Dr mi znizuje xanax,tak zacnem od pondelka ved uvidim ako to pojde...

dika
25. jún 2019

@mimiqa ved jasne aj ja mam radcej jazero,ten bazen to plnohodnotne nenahradi ale tak ason nieco...

mimiqa
25. jún 2019

@eliska13 fesi😘no len spravanie a jesitny stale..zakazuje..a to jeho a co teraz a nejdes nikam😅😂🤣....akurat napustam bazen..gril pripraveny vycisteny tak len pjekne nebehni...jazdim no sama nie...mi mame silne auto sa bojim sama este..neboj raz budem Sumacher😂

bubu62
25. jún 2019

@slavkasobanska presne tá hlava,aj ja tak,tiež som vravela že asi nízky tlak.

mimiqa
25. jún 2019

@slavkasobanska veru hlava a tocaky

matasaska
25. jún 2019

Aj ja mám posledné tri dni tocaky.... Do toho menzes, horúco vonku, no jedna paráda
😁 Inak ok... Pite veľa a zvyšujte si tlak, najlepšie pohybom. Pekný deň prajem

mimiqa
25. jún 2019

@matasaska alebo nervami 😅😂🤪🤩

mekicom
25. jún 2019

@dika a ako tí zaberá Dulsevia

mekicom
25. jún 2019

@mekicom vlasne tí užívaš Duloxetin

mekicom
25. jún 2019

@dika ako ten Duloxetin zaberá dobré

dika
25. jún 2019

@mekicom zabral mi dobre po tych 2 tyzdnoch sa to zacalo zlepsovat,takmer vsetko odislo...este rano je take nedobre ale ranny xanax to upravi a potom som celkom v pohode...ale to len posledne 2 dni. Aj s tou energiou je to lepsie, aj ked do niektorych veci sa musim nutit ale to musim este vybojovat sama so sebou.Dr povedal ze do mesiaca by sa to malo uplne upravit.nechal mi len tych 30 mg....najviac sa tesim ze uz tolko nevnimam tu bolest chrbta, to bola vec ktora ma davala velmi dole...A co ty?

mekicom
25. jún 2019

@bubu62 na pamäť skús Libreto je to výživový doplnok mne to odporučil lekár

mekicom
25. jún 2019

@dika ja žiadne zmeny stále úzkosti a depresia akoby sa nič nemenilo mala som dva dni čo bolo OK a potom zase prepad a to užívam 90mg už dva týždne tak uvidíme čo po kontrole či zase nebudem meniť lieky to by boli už šieste za osem mesiacov

mimiqa
25. jún 2019

@mekicom ako sa ti to prejavuje vsetko

mekicom
25. jún 2019

@dika načo sa liečiš

mekicom
25. jún 2019

@mimiqa čo

dika
25. jún 2019

@mekicom uzkostna porucha

dika
25. jún 2019

@mekicom a keby ti dali k AD aj benzac to by ti nepomohlo?

mekicom
25. jún 2019

@dika mám už dosť dlho