Ako sa objednáva na operáciu žlčníka?

bridgetjonesova
28. jan 2013

😢 Ahojte nemate niektora skusenst aky je postup ak potrebujem operaciu zlcnika? A ako sa to robi? stale laparoskopicky? ako to prebieha a v ktorej nemocnici ste boli spokojne? Dakujem za odpovede.

aknilo
28. okt 2018

Dobrý deň ako dlho ste boli PN po lapparo

weba
28. okt 2018

@bridgetjonesova Ahoj, ja som tiez po operácii. Vypýtala som si výmenný lístok k chirurgovi. Ten urobil sono a kázal mi, aby som sa objednala na jednodňovej chirurgii. Operáciu robili laparoskopicky, mala som malé kamene v zlcniku. Nebolo to až také hrozné, ako tie záchvaty😭

aknilo
28. okt 2018

@weba dobrý deň kolko ste boli PN?

weba
28. okt 2018

@aknilo No ja som PN stále😉 som na materskej. Zakázali mi 2 mesiace dvíhať ťažké.

siska53
28. okt 2018

@aknilo ja som tiez bola na rodicaku,nesmela.som.dvihat nic tazke..co bolo zle,kedsze mala mala len 7mesiacov..
Ale podla.mna tak mesiac asi.. ,mozno menej,ak nemas pracu,pri ktorej zdvihas tazke veci.. ako oproti sekcii je zlcnik uuplna pohodička! Len si musis davat pozor na zdvihanie tazkych bremien,kedze ta nic neupozorni, lebo reznje maly..ja som mala.so zlcnikom aj pruh robeny, takze ak je len zlcnik,mozno je kratsia PN, ved uvidis.. možnosť homeofficu nemas,ze by si si to vyskusala?

aknilo
28. okt 2018

@siska53 ja pracujem preto som sa pýtala 😉 v práci ťažké? No ako kedy jeden deň ľahla práca na druhý deň môžem dostať inú .

siska53
28. okt 2018

@aknilo tu ide len o to,ci mas.fyzicku pracu. Ak si za pc, to mozno by si dala po nejakych dvoch tyzdnoch..

zimajetu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka2807
4. máj 2022

@lubka1983 a vy ste boli na klasickej operácii? Nie laparoskopicky?

lucia0211
5. máj 2023

@hviezdicka13j môžem sa opýtať v ktorej nemocnici ste bola prosím?