Ako sa uistím, či je priateľ z Afriky zdravý?

mattel
5. aug 2022

Zdravým vás. Mám priateľa z Ugandy. No chcela by som sa uistiť že je 100 percent zdravý. Neviete mi náhodou poradiť ako to funguje? Alebo môžu ho vyšetriť aj na Slovensku ak by prišiel sem? Pripadne nejaký lekár ktorý sa tým zaoberá a vedel by mu urobiť nejaké vyšetrenia, kontroly a pod.? Za každé info ďakujem , prosím vás blbých komentárov sa zdržte

petamich
5. aug 2022

zdravy myslis pohlavne choroby alebo zdravy zdravy, kazdopadne ako samoplatca si vie samozrejme dat spravit vysetrenia aj na Slovensku napr. Medirex ponuka cosi taketo https://www.medirex.sk/vysetrenie/intimny-balik... ale tych laboratorii, co ponukaju taketo vysetrenia je viac, skus pozriet podla toho, kde sa nachadzate 🙂 ak si myslela zdravy zdravy tak Medirex ma velmi vela balickov napr. aj komplexnu prehliadku a tak

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalenka33
5. aug 2022

@mamula20 a že Slováci nemajú peniaze a ,,vojakom" pošlú 110000 eur. Len jednoduchí á extrémme hlupi ludia naletia týmto podvodníkom, aj tu bola diskusia s vojakom a autorka si aj tak šla svoje, že je reálny lebo s nim volala cez video a on sa zobliekol , debilizmus level expert, inak sa to nedá nazvať

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akmozempomozem
5. aug 2022

na toto "Bacha" budu pribudat dalsie problemy, mentalne, civilizacne, emocinalne, etnicke.. nezname. Na zaciatku je taky romanticky zmatok, aj keby ste mala najlepsieho priatela za mnazela, suseda od vedla..., nakonec, problemy pridu.. Toto je navyse..

vlado818
6. aug 2022

Mate super darcek prenho. Ked nahodou prileti mozete mu venovat balicek testov: AIDS,kvapavka bude nadceny.

danica2711
6. aug 2022

jasné, že ti ho vyšetria na Slovensku, ak mu to zaplatíš. Letenku si mu už kúpila? ZdravÝm ťa

taktotedanie
6. aug 2022

Treba navstivit infekcnu ambulanciu, kde sa zaoberaju aj tropickou medicinou

stanulienkat
6. aug 2022

Treba mu poslat cca 10.000e a moze sa dat vysetrit doma.

mattel
autor
6. aug 2022

Nieje to žiadny priateľ z azetu alebo fb. Samozrejme mali sme už aj osobne kontakt a boli sme spolu a žiadne peniaze som mu neposlala pretože vie sa uživiť aj sám a je z tej lepšej rodiny. Len potrebujem poradiť ako to funguje stymto na Slovensku.

sisa_s
6. aug 2022

@mattel a mas na mysli ake choroby? Infekcne ochorenia typicke v afrike? pohlavne choroby? celkovo pozriet ultrazvuk brucha, srdca, ekg, zakladne odbery? Vsetko sa da zariadit, len u nepoistenca EU zlozitejsie, ako samoplatca

mattel
autor
11. okt 2022

@lalenka33 žiadne peniaze som mu neposlala , je pracujúci človek. S priateľom sme spolu 🙂

mattel
autor
11. okt 2022

@danica2711 kúpil si ju sám , samozrejme testy si platil tiež sám. Je zdravý.
Dakujem