Ako vám začal Covid-19?

mamka176
20. nov 2021

Ahojte, chcem vedieť tie ktoré ste za posledné týždne prekonali covid ako Vám začal a aký ste mali priebeh? Ideálne ak sa nájde aj nejaká ktorá ho prekonala na konci tehotenstva. Ďakujem

theredpoppy
20. nov 2021

Ahoj 🙂 ja som začala tento týždeň. Manžel prišiel v utorok z práce pozitívny (učí na ZŠ), síce som sa hneď izolovala, ale už bolo asi neskoro :D aj keď teda som 3 dni prvé mala negatívny antigén, objednala som sa na PCR a dnes prišiel výsledok. Už v utorok som sa cítila trochu tak chrípkovo, bolela ma hlava, v stredu ma boleli kĺby, večer som mala 38,2, ale paralen pomohol. Nič však nejaké ťažké, dramatické. Taká slabšia chrípka. Teraz mám trocha kašeľ, nádchu, unavená som, ale všetko sa to dá, neberiem žiadne lieky, nič okrem klasických vitamínov, ktoré užívam bežne. Tak snáď to takto aj prejde a už sa nič nezhorší 🙂 Som očkovaná 2. dávkou, aj manžel, ale máme po 6 mesiacoch obaja, čiže tam je nižšia ochrana. Manžel bol asi deň dva trocha chorý a už je relatívne ok. Som v 17.tt 🙂

haidi
20. nov 2021

Tak ja som chytila covid tesne pred termínom pôrodu 13 mája som ostala doma v karanténe a 28 som porodila. Ja som mala chvála bohu 🙏🏻 ľahký priebeh 2 dni ma bolela hlava len bez teploty a podobne.

dominikasvince
20. nov 2021

@mamka176 ahoj ja som teraz 30tt a dnes nám končí karanténa 🙏 u mňa bol priebeh celkom v pohode
Prvý deň bolesť svalov ale že brutálna, plakala som zakaždým keď sa maličký pohol, druhý deň bolesť hlavy a potom už len kašeľ a upchate dutiny.

damiana1992
20. nov 2021

Mne začali ukrutne bolesti hlavy

simii_97s
20. nov 2021

Bolesti kĺbov a horúčka a celkovo prechladnutie.

tom_i
20. nov 2021

Dcéra tak ako každý rok presne v tieto dni sopel, a také ehm ehm, okolo 20. novembra vždy od 3 rokov končila na ATB. A teraz si robila AG test, štvrtok a piatok negatívny, dnes ráno pozitívny. Dala sa otestovať oficiálne na AG test prvý výter z hrdla bol negatívny, ale povedala že doma z nosa pozitívny tak jej zadarmo spravili z nosa pozitívny. Na zajtra je už objednaná na pcr cez korona gov

hebba25
20. nov 2021

@mamka176 zimnica a potom celé spektrum príznakov covidu. Po 14 dňoch som išla do roboty už celkom OK.

sasitimi17
20. nov 2021

Niesom tehotná, ale začalo mi to neskutočnými bolesťami hlavy a kašľom, postupne sa pridávali ostatne príznaky

mariam11
21. nov 2021

@mamka176 ahoj, ja mám doma chorého manžela a momentálne som začala cítiť bolesť kĺbov. Uvidíme ako to bude pokračovať, ale celkom sa obávam, keďže to budem musieť zvládnuť bez liekov.

waity888
21. nov 2021

Ja som tehotná a trápim sa už druhý týždeň. 10 dní som mala horúčky,stále som ich sťahovala paralenom,zabalmi...boli ma celé telo,dusivy kašeľ, hnačky... všetky príznaky a neviem ako dlho bude trvať kým sa z tohto dostanem..v živote som nenazila horšiu chorobu. Dali mi dvoje antibiotiká a bola som aj v nemocnici na infúziách. Nemôžem ani poriadne chodiť,takúto priebeh neprajem nikomu.

katarinka289
17. jan 2022

Ja som 8.12 bola normalne v praci,nic mi nebolo.Po prichode domov sa dcera stazovala,ze jej nie je dobre...pozitivny atg. Ja negativna.Rano uz pozit.aj ja.Cely den som spala.Mala som zvysenu teplotu.Druhy den bolest hlavy,treti den bolest klbov,no dostala som atb.a vecer uz som upratovala.Stvrry den strata cuchu a chuti.Uz je to 6tyzdnov a este stale to nie je uplne ok.Aj ma prehanalo,ale to pripisujem atb.Kasel u mna zacal az na 7 den.Na rtg.pluc som mala tiene,tak dalsie atb.na 10 dni.Dnes uz okrem toho cuchu je mi fajn. Starsia dcera mala 2dni zvysenu teplotu,mladsej nebolo nic.Na 5ty den uz mala test negat.Manzela len hlava bolela