Prekonala som Covid a druhýkrát som sa nakazila už ako tehotná

mon1806
18. nov 2021

Ahoj je tu niekto kto prekonal covid už jeden krát a druhy krát ho prekonal v tehotenstve ? Aký bol priebeh ? Chcem si len porovnať či ich aspoň niečo chránilo na druhý krát či velmi nie ....
Ďakujem

biem22
18. nov 2021

@mon1806 ja som to tak mala, prvý krát veľmi zle a v tehotenstve len mierne príznaky 🙂

mogaa
18. nov 2021

@mon1806 no nemá ťa čo chrániť - veď si sa nakazila druhý krát.....covid je vždy lotéria....môžeš mať prvý raz bezpríznakový priebeh a druhý ťažký priebeh, rovnako oba ťažké priebehy, či obidva ľahké...je to vždy lotéria....

mon1806
autor
18. nov 2021

To áno je to lotéria ale aspoň na porovnanie som chcela

jaroe
18. nov 2021

@mon1806 môj bratranec mal druhý krát cca po 9 mesiacoch len pozitívny test.

jamabe
18. nov 2021

Moj muz mal covid pred rokom, priznaky ako pri chripke, teraz sa nakazil znovu, ale uz bez priznakov.. Trochu ho hrdlo skriabalo. Tak asi mu nejaké protilatky ostali a pomohlo mu to.. 🙂

basska_b
18. nov 2021

Kamarátkin brat mal minulé vianoce covid a veľmi zlý priebeh... miestami si myslel, že umrie. Očkovať sa ale nedal. Teraz v októbri dostal zasa a v pohode priebeh. Podľa mňa záleží, akú veľkú nálož vírusu človek dostane a takisto v akom stave je jeho organizmus

nellka21
20. nov 2021

Ja som mala pred polrokom ťažší priebeh trvalo to dva týždne, a teraz druhykrat som bola silno nachladena asi dva týždne 🤷

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre