Aký prípravok používate na vypadávanie vlasov?

huginko
30. aug 2019

Mamicky,ktoré máte skúsenosť s vypadávaním vlasov prosím poradte,aký prípravok vám pomohol zmierniť ich vypadávanie?

simca06022011
30. aug 2019

Je tu na to už milión diskusii... Skús si prečítať. Nikto nemá nič zaručené, treba si vyskúsat.

jaja23
30. aug 2019

@huginko mne po pôrode pomohol Alpecin sampon, aj nové mi začali rast.

dadka36
30. aug 2019

@huginko mne rovnako ako @jaja23 veľmi pomohol alpecin. Cenovo velmi prístupný a účinný. Kukni si diskusiu, par dni späť ohľadne tejto témy

mkado
30. aug 2019

Zlievat vlasy pravidelne zihlavovym vyluhom a vnutorne uzivat kvalitne mineralne latky. Vlastna skusenost 🙂

kika0810
31. aug 2019

@mkado prosím ťa, aké minerálne látky si konkrétne užívala?

angelika31
31. aug 2019

V prvom rade by si mala zistit pricinu , preco ti vypadavaju vlasy. Zajdi k lekarovi a poziadaj o krvny obraz na stitnu zlazu, tiez mam taky problem .Isla som k lekarovi a dal mi spravit krvny obraz na stitnu zlazu. Presne vedel co ma pozriet, sikovny lekar. Kupila som si silne vitaminy, su na Hair, Nails, Skin. Puzivam : Revita High Performance Hair Growth Shampoo - For Hair Loss & Thinning , DS Laboratories Revita Conditioner - For Hair Loss and Hair Thinning - 205ml Citala som ze je vhodna aj Electric Infrared Laser Hair Growth Head Scalp Vibrating Massager Comb Brush. Good Luck. Cheers. Take care.

petra_ko
4. sep 2019

@huginko Ahoj mne pomohol Reparex Hair Loss, nielenže mi prestali padať vlasy, ale aj opekneli, sú lesklejšia a vyživenejšie. Kúpiš v lekárni. A tiež mi brutálne rýchlo po nich začali rásť vlasy, z čoho s veľmi teším, kopec nových jemných vláskov. Vodičku proste aplikuješ po umytí ku korienkom 🙂😍👍👍🙏🙏🙏.

zaraml
19. sep 2021

revita

zaraml
19. sep 2021

foligain