Antikoncepcia a silná migréna

amito
29. apr 2018

Ahojte rada by som si prečítala váš názor poprípade skúsenosti..Beriem už tretiu antiku kvôli silným migrenam som vždy prestala potom zas skúsila inú.Znova migrena,takze rozmýšľam žeby som sa úplne nato vykašľala proste mi to nerobí dobre.Antiku som brala hlavne kvôli menzesu,ktorý ma strašný priebeh u mna.Dakujem za odpovede

pininka
29. apr 2018

@amito tak urcite by som volila nejaku inu metodu, aj ked chapem tvoj problem, lebo aj ja som brala kvoli menzesu. Ale po roku som to nechala tak. Mam cysty a viem ze to nikdy nebude dobre, ale nechcem brat tabletky do furt.

bibiankaka
29. apr 2018

@amito Trpím na migrény od puberty. V období keď som brala antiku to bolo niečo strašnééé. Na tvojom mieste by som vyskúšala ešte nuvaring (hormóny by sa nemali uvolňovať do celého tela v takom veľkom množstve ako pri tbl.) alebo sa na antikoncepciu vykašlať. Ja radšej budem skuvínať od bolesti pri menstruačných kŕčoch ako tráviť celý deň z hlavou v mise pri migréne niekoľko krát do mesiaca/týždňa.

katuska5909
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucylka25
29. apr 2018

@amito Doporucujem homeopaticku liecbu u homeopata. Homeopatika vyberane presne na mieru vasej povahy a problemov by vas mali dat do poriadku celkovo. Upravit tie menstruacne bolesti a aj pripadne migreny, ak nimi teda trpite aj bez antikoncepcie. Ak mate zaujem, mozem vam doporucit dobreho vo vasom okoli. Drzim palce!

vcielka79
29. apr 2018

Ahoj, ja som brala 6 druhov HAK (Logest, Diane 35, Yasminelle, Jeanine,Yadine),práve kvôli tomu, že som mala strašné migrény, tak mi stále skúšal dávať iné... , nakoniec mi ešte lekár skúsil dať nizkodávkovú nejakú Minesse (už presne tento názov nepamätám), kde je minimum estrogénov, ktoré vraj túto bolesť spôsobujú, nepomohlo, musela som vysadiť... na cyklus mi veľmi pomohol Gynex (prírodný), po 4 fľaštičkách som ho mala ako hodinky...

amito
autor
30. apr 2018

Ahojte kočky..tak antiku som vysadila nechcem ju už ani vidieť.Radsej pretrpím ten menzes keďže tie migrény sú take,že až nevidím tŕpne mi ruka,ústa no des našťastie ma to vždy chytilo doma dcérky sú už väčšie takze sa o mňa aj postarajú..je pravda aj ten menzes mám take stavy ako na odpadnutie pijem aj čaj Alchemilku,tinkturu.Pocula som aj o TianDe ze majú bylinkové vložky a tie dosť pomáhajú máte skúsenosť?

bibistec
30. apr 2018

Na migrenu odporucam nizkohistaminovu dietu a antikoncepciu skus cerazette to je taka ktora sa berie ked kojis ale nevadi aj ked nekojis vtedy nemusis mat menzes v podstate sa berie nepretrzite a nie su pri nej hormonalne vykyvy.

malina12
30. apr 2018

Moja dcéra mala tiež migrény z antikoncepcii kvôli menzesu,nakoniec brala aj triptany na migrenu...cele zle...vysadila antikoncepciu,skoncili migrény,bolestivý menzes ostal so stavmi na odpadnutie,teraz je v 9 mesiaci tehotenstva,uvidíme ako to bude keď sa bábo narodí

tanika
9. dec 2018

@lucylka25 prosim vás viete mi poradiť dobrého homeopata Senica ,Myjava ,pripadne Skalica môj problém sú migreny hormonálne .🙏ďakujem 😘

tanika
9. dec 2018

@amito va Vám nakoniec pomohlo na migreny spojené s menzesom .antiku neberiem práveže mne ju odporučil gynekológ ale taku inú ako bezne sa dávajú desirettt pre kojace mamičky že vraj nemá hormonálne prejavy .dik za názor

kammik
9. dec 2018

@tanika máš za sebou nejaké neurologické vyšetrenia? 🙂

tanika
9. dec 2018

@kammik áno mám ,aj magnetickú o.k, nasadil sumatriptan sandos ale už nejako nezaberá tak mi dal maxalt .a gynekológ mi nedávno predpísal nejakú antiku Desirett pre kojace mamičky ťa že vraj by mi mala pomôcť . Ale hľadám čo vy mi pomohlo lebo som už z toho 😩na nervy .dik

lucylka25
9. dec 2018

@tanika Jasne, pisem spravu.

kammik
20. dec 2018

@tanika žeby tá pomohla? To by bolo fajn keby ti to pomohlo, že by sa ti polepšilo 🙂 Uvidíš sama, len hlavne ak sa ti nebude niečo zdať tak to hneď rieš s lekárom 😉