Astma a alergia

kikula21
11. máj 2023

Ahojte chcem sa vas opýtať na stary dom ci moze byt skryta plesen vnútri? Muz ze to nemozes mat kvoli tomu kuse ,,, So savom sme to väčšinou cistili vraj to ma len ucinok na to povrchove cistenie nie to hĺbkové,.

A druha otázka ze mam tazke pľúca a znova som akoby chora a nos kuse upchatý ale da sa vysmrkat zatiala ked ne tak davam muconasal plus a je lepšie . A niekedy mam nutkanie kaslat a skriabe hrdle strašne niekedy az na kasel mi je z toho ze mu dusi ,, som volala doktorke alergologicke povedala som co ma trapi a ta mi povedala ze mi da inhalator na astmu a sprej Avamys ma vypadok tak mam iny sprej zatial ok , ten inhalator nemoze byt navykovy neuskodim si s tym? len pokasliavam az ma zaboli hrdlo z toho
Neviem ci to moze byt prejav astmy a ci to moze mat dopad na tie steny skryta plesen lebo keď je zima tak sa strasne tvoria plesne
A je normálne ze nemam chut? A vonu? Lebo vôbec som necitila ze moje dieťa bolo pokakane az za chrbat a ked nieco si dam tak citim chut ale nie taku vyraznu ako ostatní ludia

katarinka89
11. máj 2023

@kikula21 a test na kovid?

kikula21
autor
12. máj 2023

@katarinka89 covid uz neni sak to uz neriesa, to potom by znamenalo ze opakovane som dostavala kazdy mesiac od mojho muza ci co🙈

vivik22
12. máj 2023

@kikula21 ako dlho sa Ti tento problém opakuje? Je to každý mesiac ako spomínaš, ale aké dlhé obdobie?

kikula21
autor
12. máj 2023

@vivik22 teraz to len zacalo z ničoho nič 🙈 davam si aj vyplach nosa a stale citim upchaty nos a tazke pluca

vivik22
12. máj 2023

@kikula21 možno by som mala odporučenie čo by ti mohlo pomôcť. Mala by si záujem o viac info?

katarinka89
12. máj 2023

@kikula21 no tak nenapíšeš dôležité info, ako dlho to máš, odkedy, a potom sa tu ideš po.toto......Véd napíš všetky priznaky aj s intervalov, aby ti tu človek vedel aj poradiť. Kovid je- len ho už tak neriešia.

kikula21
autor
12. máj 2023

@katarinka89 ako som jednej uz pisala teraz to zacinam mat a minulý rok som mala covid , a cely den to pocitujem

katarinka89
12. máj 2023

@kikula21 ja mam skoro to iste- dnes je to o trochu lepšie...dnes sa aj výskyt peľu zmiernil na nízky.nemoze to byť tým?

kikula21
autor
14. máj 2023

@katarinka89 no jak kuse prsi uz asi 2-3den omnoho lepsie zatial asi to bude tym ze sa mi zhoršila ta alergia 🙈🙈

cukroska
27. mar 2024

@kikula21 alergia