Asymetrické brucho po sekcii

nikinikiniki8
18. apr 2023

Ahojte
Mám takú otázočku, som po sekcii už skoro 8tyzdnov. Brucho sa mi už sťahuje pomaly, aj sa snažím pomaly cvicit (nie brucho smaozrejme) ale zdá sa mi, že mám asymetrické brucho. Neviem ako to inak opísať :D ako keby proste na ľavej strašne mám proste inak uložený tuk ako na pravej :D predtým som toľko tuku nemala tak neviem či je to normalne :D myslite že je to tou sekciou, ze pri tom sa pri šití brucho tak stiahlo a tak? Či?
Dakujeeem vam

cookie29
18. apr 2023

Pri sekcii Ti prerezu 7-8 vrstiev tkaniv a potom spatne pozosivaju. Niekedy to vidno, zalezi aj ako si mala postavu, ale ono sa to stiahne akosi inak ako po prirodzenom porode

nikinikiniki8
autor
18. apr 2023

@cookie29 takže myslíš je inak je to zdravotne ok hej? Neni to nic veľmi neprirodzene?

cookie29
18. apr 2023

Bola si na kontrole po sestonedeli? Ak mas pochybnosti, vzdy je lepsie opytat sa. Nehovorim, ze je to normalne alebo nie je, len ze to zosivanie a mozne vnutorne zrasty mozu sposobit, ze je to trosku ine.

nikinikiniki8
autor
18. apr 2023

@cookie29 ano bola a čo sa týka ostatných veci povedal lekár že všetko ok ale uprimne na toto som zabudla vtedy:/…