Bilekovina v moči. Máte s tým skúsenosti?

martina2008
30. júl 2008

Kocky, mate skusenosti s tym, ze ste mali pozitivny nalez bielkoviny v moci, bez zvysenia tlaku a opuchov noh? Ako postupoval Vas lekar? Kontrolovali Vas stav priebezne? Pomoze pit vela tektin, urologicky caj, jest vela melonu a pod? Prip. liek Urinal? Je mozne pit urologicky caj dlhodobo?
Vopred dakujem za rady.

pensadorcallisto
30. júl 2008

Ahojky. martinka...
Mne vysiel tiez pozitivny test na bielkoviny v moci. Ale to sme este den predtym, v nedelu, museli ist na pohotovost, pretoze som mala urologicky problem, ktory suvisel prave s tym... No, neviem ako si na tom ty, mozno je to odlisne, ale ja som nebola daleko od toho, aby som sa citila ako Tom Hanks vo filme Zelena mila, ked cikal..hahahaha... Som sa z toho aj riadne nasmiala. Akurat, ze prave vtedy, ked som v noci ani nemohla spat, tak to sranda vobec nebola.
Robili mi kultivaciu mocu a predpisali antibiotika, ktore ale babatku neulbizili. Lekarka vravela, ze je to viac bezne u tehotnych zien... Asi som na to bola viac nachylna, pretoze moj organizmus bol pravdepodobne oslabeny...

lila794
30. júl 2008

Pozor, urologicky caj by sa v tehotenstve vraj nemal

lila794
30. júl 2008

dr. by to mal len sledovat, neboj, pokial nie je zvyseny tlak, ani opuchy, tak to nie je take strasne

sirinka
30. júl 2008

ja som mala skoro cele tehu bielkoviny na hranici a mierne zvyseny tlak...a nic, dr. skonstatoval, ze je vsetko ok a tak to slo az do konca. a urologicky caj radsej vynechaj.

martina2008
autor
31. júl 2008

Baby ste super, daaaaakujem za odpovede, ste ma celkom ukludnili. 🙂 To som potrebovala, lebo som sa zacinala stresovat a to je v tehu asi najhorsie.