Čo je to za chrobáka?

kkaajjaaa
20. jún 2019

Dobry den nepatri to do tejto skupiny ale neviem kde to mam dat xi . Chcem Vas poprosit co je toto za chrobaka .Mame sietky na oknach tak tomu nerozumiem .

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniel69
20. jún 2019

@lubkahubka86 ja som chlap a mám to aj v profile, kdežto ty máš v profile , že si žena z parihuzoviec😊, čiže na hermafrodita skôr vyzeráš ty podľa tvojho priznania😊, že si chlap. V Parihuzovciach hlavne starší veria na prenášanie ľudí na väčšie vzdialenosti, tak už je jasné že si aj z inej dimenzie👍, hotový mr. Spock zo Star treku🤓👽

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
20. jún 2019

@lubkahubka86 a ty si z ktorej liečebne ušla?
@fokuska toto je co? Kde su teraz akcne moderátorky?

daniel69
20. jún 2019

@beky1813 klídek, toto je neškodný troll, akurát zakladá ďalšie témy ako pozerám, pozitívom je, že ovláda gramatiku a nie je agresívny, proste si kráti čas... chlap z parihuzoviec/mníška nad hnilcom podľa profilov lubkyhubky a limcisimci😊..a ešte je aj pravdovravný, keď ho odhalia, takže pohoda, určite ho vymažú👍

moonlight1210
20. jún 2019

@lubkahubka86 nuz, hras to na to, ze si
robis prdel. Ale s trochou iq by si to nerobila tak prvoplanovo.
Takze bud vek do 17 rokov alebo biovek vyssi, ale mentalne este stale zabudnuta v 17 rokoch. ☺️

beky1813
20. jún 2019

@daniel69 no len dava "rady", ktore beru zeny vazne a hlavna vec, ze moderátorky robia banaknu cenzuru, ked je nieco co len troska, mimo temy a toto tu nechávajú. Ved tie duskusie strácajú zmysel

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judar
20. jún 2019

@lubkahubka86 google?...základné členenie hmyzu a chrobákov atď sa učia deti už na základnej škole na hodine prírodopisu na druhom stupni

daniel69
20. jún 2019

@beky1813 predpokladám, že ho nikto vážne neberie😊
@lubkahubka86 šikovný mladý heretik a satanista, to je kombo ktoré odhalí každého páchateľa👍

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariejenka
20. jún 2019

Zacina sa to tu podobat na Disqus z Topiek😂😂😂😂

katkabg
20. jún 2019

Vsetko zive treba udupat ze aaaano....preboha aky komar?Ved normalny chrobak preboha.Taka panika sa tu siri ze az

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkabg
20. jún 2019

@lubkahubka86 uuuuu sa trasem teda 😂😂😂😂