Čo môžem piť, keď mám 12 dňové baby?

luciaesterka
15. feb 2012

(dochádza mi inšpiracia, voda a detský čaj mi už nechutí ☹
Vineu nemusím, mám veľa mlieka: Kofolu, kolu, kávu - nepijem kofeín. Prosím dajte nejakú inšpiráciu. Pili ste tak skoro ovocné džúsy? Aké?
Vopred ďakujem!

olifcek
15. feb 2012

kludne pi ovocne stavy. skusaj ale postupne, aby si zistila pripadnu netoleranciu u babatka. do mm ale prechadza minimalne, stopove mnozstvo len, cize to moze byt ok. skusaj, ale pomalicky.

klara9
15. feb 2012

caro s mliekom namiesto kavicky, dzusy - jablko, hruska, caj Roibos 🙂

gapa
15. feb 2012

jablkový, multi, ríbezlový, najlepšie riedené s vodou. Ovocný čaj, kávu caro.

inffinity
15. feb 2012

Luci, já mám ráda obyč vodu ale tenkrát mi nechutnala kupovala jsem si rajec neperlivý, juice jsem si ředila vodou třeba caprio a taky relaxy jsem hodně pila jahoda, banán a tak 🙂 a černý čaj s citronem.. nějak jsem to extra neřešila co piju krom kofeinu teda dala jsem si jen občas sklenku vychlazené cocacoly 😉 a ještě my máme domácí sirupy ty jsem pila na litry malinový a bazový.. a lipový čaj jestli máš nasušenou lipu.. jsou to ňamky 🙂 občas mi chutnal i fenyklový čajík 😉

lenkax7
15. feb 2012

jablkovy,hruskovy,hroznovy 🙂

anjelicek26
15. feb 2012

Max bol citlivka, z dzusov sa vyhadzoval - toleroval len jablkovy, mango, ananas, tak tie som pila riedene, pila som zelene a ovocne cajiky a vela vela vody....

salma22
15. feb 2012

jablkovy a multi dzus ,caj pre kojacie maminky a ovocne caje

zuzana76
15. feb 2012

jablkovy dzus, mrkvovu, cviklovu stavu, ovocny caj, biely caj, zeleny caj

adriana7
15. feb 2012

pi všetko, čo si pila ako tehotná, to bábo pozná z bruška a nebude mať problémy...krabicové džúsy sú aj z hľadiska zdravej výživy nevhodné, je to čistá kyselina prekysľujúca organizmus...zato čerstvo odšťavené šťavy z ovocia a zeleniny sú zásadité (všetky aj s kyslou chuťou) a prinesú tebe aj bábu kopec zdravej organickej vody, minerály, vitamíny v naturálnej podobe, živé enzýmy 😵 , navyše všetky škodliviny (pesticídy, atď) zostávajú vo vláknine, čiže v tom, čo vyhodíš (u nás to ale miluje náš novofunlanďák, a ani sa mu nečudujem, keď čítam zloženie na granuliach 😀 )

ajca123
15. feb 2012

Môžeš si kúpiť v Tesco horúcu čokoládu čo zaleješ vodou a trocha mlieka si tam dáš,koruni lesnu smes ta je aj dobrá, lucku ochutenu, a aj predávajú kávu bez kofeinu a aj troska pivka si môžeš dat a aj vinko...
Džusy by som nepila 🙂 babo sa môže vyhadzat 🙂
Ja pojem všetko okrem dzusov 🙂
Víno nie lebo mi nechuti,ale včera som sa napila od draheho trocha pivka 🙂

annaopialova
15. feb 2012

ahoj ja som pila len bielu kavu

fiorela
15. feb 2012

Ak máš domáce kompóty, daj si vodu s kompótom. Ja som pila veľa bielej kávy "melta", ale to podporuje tvorbu mlieka, takže pozor ak ho máš dosť.

sisaha
15. feb 2012

ja som pila sirup s vodou..

31majka12
15. feb 2012

ja pijem meltu...

ikke
15. feb 2012

samozrejme, pi vsetko zdrave, na co si zvyknuta, ak pojde vsetko dobre, kojit budes este mnoho tyzdnov a mesiacov, nebudes snad cely cas pit len vodu a detsky caj 😀 treba pit normalne zdrave veci ako voda, dzusy, kludne aj 1-2 kavy si mozes dat. ak to bude babu vadit, vyradis 😉