Čo vám zaberá na akné?

lulupulu
29. mar 2022

Ahojte, prosím o radu. Co vám zaberá najviac na akne. Nikdy som nemala tak veľa akné ako teraz. Cez pubertu som mala len sem tam. Teraz som po druhom pôrode 7mesiacov a po skončení menzesu sa mi urobilo toľko veľa akné. A je po celej tvári a aj vo vlasoch veľmi. Neviem už co si na to dat vo vlasoch hlavne. Ďakujem za rady.

orchidea89
29. mar 2022

@lulupulu mne pomáha z avonu taka fialová vodička toner.

lulupulu
autor
29. mar 2022

@orchidea89 z avonu mam tie fialové aj gély ale čo ja viem.. Nejak nič moc, používam to už niekoľko rokov

monkasponka
29. mar 2022

@lulupulu menej sladkeho , vela vody a potom odlicovavace s alkoholom, obcas zinok kremik natenko na noc na vyražky, potom zinok v tabletkach a po novom kolagen v prasku.. aspon na striedačku lebo furt na nieco zabudnem 😀.

lulupulu
autor
29. mar 2022

@monkasponka sladké jem veľmi zriedka, vodu pijem vkuse, nemalujem sa takze sa neodlicujem,

orchidea89
29. mar 2022

@lulupulu tak potom skús ísť ku kožnemu

lulupulu
autor
29. mar 2022

@orchidea89 u nás kožná je jedna hrôza, každému dá rovnakú mastičku a nerieši..

diamond007
29. mar 2022

@lulupulu Vysadiť sladkosti a mliecne

jaja20
29. mar 2022

Skús pleťovú vodu Amica, tú červenú. Stojí cca 1 euro, takže aj keď ti náhodou nepomôže, nezruinuje ťa to.

bajka16
29. mar 2022

Poriadna kompletná rutina od odlicovania až po spf. Správne látky spravne produkty. A ano odlicovat aj keď sa nemalujes. Spf sa odlicuje normálne. Trošku si pogoogli alebo pozri na YouTube podľa typu tvojej pleti čo asi by si mala používať.

orchidea89
29. mar 2022

@lulupulu ja mam jednu mastičku tiež na akné kožná mi predpísala a pomáha mi

annamarin
29. mar 2022

Na mastnu plet mi pomohol (zmierniil ale nie uplne vyliecil zatial) kremik s kys. salyciovou. Videla som aj také cistiace sera a planujem kupitz lebo vraj kremik nestaci. Mne to ale dosť stiahlo zacervenanie ale stale to tak trochu vidno.

katarina40
31. mar 2022

@lulupulu určite začať používať nejakú dermokozmetiku aj napr.Biodermu alebo La Roche Posay sice su drahšie ale po mozu odporúčam 🙂

agus87
26. dec 2023

Mne sa robi akne na cele, najma ked jem vela sladkeho, mastnych jedal, kravske maslo, pijem alkohol a mlieko mi tiez nerobi dobre, plus mam stresy, msnej spanku... Pomaha mi poctiva kazdodenna rutina na plet od Mary Kay /Timewise sada na mastnu a kombinovanu plet/ plus na noc pridam od La roche posay Effaclar serum /to je zazrak, aj na cervene bodky po vyrazke/... plus pridam C vit., D vit., zinok, selen, pijem vela cistej vody, snaxim sa o zdravsiu stravu, vysadim spomenute jedla a alkohol, 7-8 hod. spanku, minimalizovat stres

lulupulu
autor
26. dec 2023

@agus87 nakoniec som bola tehotná, preto to bol priznak 😂😂

agus87
11. jan 2024

@lulupulu 😄👍