Akné v tehotenstve

28. sep 2023

Dobrý deň od kedy som tehotná, mam stále akné na brade, jedno sa mi nestihne zapojiť uz mam ďalšie. Je mi to dosť nepríjemné nakoľko som ani v puberte ani v predošlých tehotenstvach akné nemala. Je nato nejaká masticka alebo niečo co zaberie aj v tehotenstve?

ninka99865
28. sep 2023

Áno to poznám… bola som vyhadzana horšie ako v puberte, teraz s prichádzajúcim tretím teimestrom sa to lepší. Nepotrsim ta, sle žiaden kremík na to nieje.. ja mám pocit že ma totálne vsetko ešte viac dráždilo

ivanakaka
28. sep 2023

ooo to bude kraaasna modelka 🙂 mne pomohlo na brade vysadit mlieko alebo skus zredukovat mliecne

ivanakaka
28. sep 2023

@ivanakaka teda nevim ci v tejo je vhodne vysadzovat ja som mala roky bradu

autor
29. sep 2023

@ninka99865 tak asi len nejako vydržať, nakoľko ja nenosím makeup cítim sa dosť neprijemne keď niekam ideme

ninka99865
29. sep 2023

Áno, vydržať. Ale mne pomaha kozmeticka, chodím každý mesiac na čistenie aj tak nič iné nemôžem teraz tak to by som ti vedela odporučiť.

autor
29. sep 2023

@ninka99865 ďakujem

@ivanakaka ano aj muž vravel, že to bude asi modelka 😀

ninka99865
29. sep 2023

Nemusí, ja čakám chlapca a kvôli akné sommbola presvedčená že to bude isto dievča 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre