Decolen na ovisnuté prsia a vaše skúsenosti

excelent1
23. máj 2012

ahojte kočky ,máte skúsenosti s decolenom?pomáha to na ovisnuté prsia po kojení?ked to prestanem brať prsia naspať spľasnú?píšte ktoré Ste brali tieto vitamíny.môžu sa aj v kojení? 😉 😉

zlepsenie
12. feb 2014

Ahojte, mala by som pár otázok ohľadom tabletiek super prsia +stihla linia. Nechcem mať vačšie prsia, len chcem aby neboli ovisnuté a beriem aj antikoncepciu zaroven vzhladom na to, ze nevazim vela tak tu stihlu liniu tak nepotrebujem. Viete mi prosím vás poradiť, či tabletky super prsia pomahaju a ze ci nenarusaju ucinnost antikoncepcie, popripade viete mi odporucit nieco ucinne len na ovisnute prsia, teda co pomoze ich dat do formy okrem plastiky.

tinusicka
6. apr 2014

Ja som brala super prsia a fakt boli prsia plnsie. Brala som ich asi 2 mesiac,ale potom som si myslela ze ucinok co som dosiahla bude trvat aspon nejaky cas,no som sa mylila :( Po skonceni mi prsia boli este mensie ako predtym. Cize ano pomahaju (nahromazdia do prs vodu) ale ked to prestanes uzivat je koniec :( Ja rozmyslam ze to zacnem znova,len rosmyslam ci zacat brat Decolen alebo Super prsia. Decolen je troska lacnejsie ako super prsia

olujicka
27. júl 2015

@katkanaj určite s tebou 100% súhlasím, ja používam decolen a neviem, či je to sugescia, ale myslim, že mam prsia plnšie a určite som po nom nepribrala, ale keďže obsahuje chmeľ, niektoré ženy pribrať môžu, mam tiež 2 balenia, jedno som vybrala a chcela by sa spýtať, či medzi nimi musí byť pauza v užívaní a ak áno, aká dlhá
Ďakujem za odpoveď ;)

kvetka_horvatova
28. sep 2015

Ešte sa vrátim k tomu Decolenu. Obsahuje chmeľ a ľanové semienka. Tie sú zdrojom fytoestrogénu, ktorý by sa mal postarať o rasť prsníkov. Samozrejme to nefunguje. Skúste vyjedať mesiac ľanové semienka. Prsia vám nenarastú. Veľmi pekne to je napísané tuto http://www.skumavka.sk/tabletky/decolen-recenzi...

bambinova
19. mar 2018

Ja som decolen užívala. Aj pred tehotenstvom a aj ked som už nekojila. Mne náhodou pomohol. Prsia sa spevnili hrudník bol objemnejší. Síce nepodrastú prsia z neho ale ako sa spevnia tak opticky to vuzerá ako po plastike 😊 treba užívať aspoň 3mesiace. Davala som dve tablety denne a stačilo. Je to účinné zloženie tablety a kedže už z dávna sa liečilo iba bylinkami tak aj tieto bylinky reagujú na to, čo chýba v tele. A ja som z nich nepribrala treba si strážit stravu. Nieje to kvasinka ale bylinka 😁