Čo pomôže na ovisnuté prsia?

8. máj 2021

Ahojte , chcela by som sa poradiť , mám 20 rokov a mám väčšie prsia a su veľmi ovisnuté , hanbím sa za to , ked vidím ako maju niektoré pekný tvar a pružné .... neviete ako by som to mohla napraviť ? pomáhaju na to nejaké krémy alebo cviky ?
dakujem velmi pekne ..

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. máj 2021

@bambulienka25 áno ja viem , ja skôr či to aj pomôže

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
8. máj 2021

ak ih mas velke tak cvicenie nepomoze ... zlaza je vacsia ako sval ta ho proste schova.. jedine co pomoze je plastika alebo pribrat pripadne docasne aj tehotenstvo .. najlacnejsia cesta je kvalitna podprsenkaa ver ze chlapom je uz jedno ci padnu alebo nie ked sa vyzlecies .. pokial o ne nezakopavas bud rada ze si zdrava

lucia851
8. máj 2021

Ahoj ja som toto riešila zmenšením pŕs, ale cez lekárov aby mi to poisťovňa preplatila

autor
8. máj 2021

@lucia851 môžem ti napísať správu ? 🙂

alexas56
8. máj 2021

krémy sú vyhodené peniaze..jedine zmenšenie pŕs a úprava

lucia851
8. máj 2021

Áno môžeš

1gabriela13
8. máj 2021

Nič nepomôže, ani žiadne cvičenie. Jedine plastická úprava

simca06022011
8. máj 2021

Skusit mozes cvicenie,ale ono ked uz su ovisnute velmi, tak to nepomoze. Mne napr. popri cviceni aj kremy pomohli, k tomu plavanie, studena voda... ale teda skor na spevnenie pokozky ako nejake zdvihnutie, raz ked je to uz ovisnute, tak nepomoze podla mna nic.

kisskiss
8. máj 2021

A určite nemáš len skreslený pohľad na seba samu, ako to býva v tom veku? Ja keď som mala 15 - 25 rokov som si myslela, že som tučná a že mám ovisnuté prsia.. keď teraz natrafím na svoje fotky (nielen) v plavkách z toho obdobia, tak vidím, že mi pekne šibalo.. som mala asi 170 cm a 50 kg a pekné veľké prsia na to, že som bola taka chudá.. proste fakt, keď vidím tie fotky, tak vidím, že som mala súmernú štíhlu postavu podobnú ako napr. Emily Ratajkowski.. dnes si len plieskam po čele, že to som vtedy považovala za tučnotu a veľké ovisnuté prsia.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ čo by som za to teraz dala 😅 dneska sa veľa hovorí, že instagram ubližuje, ničí sebavedomie, ale mne by bol vtedy paradoxne pomohol, keby existoval, že by som videla, že mám proste len určitý typ tvaru pŕs, ktorý má kopec iných žien a je len iný ako majú moje kamarátky. 🤷‍♀️

pribinak
8. máj 2021

@kisskiss nemusí to tak byt ako píšeš, ak má naozaj veľké prsia, tak jednoducho gravitácia nepustí a kľudne je môžu ovisat.
Preto existuje aj zmenšenie pŕs, ak má niekto košík E, tak proste tie prsia nemajú taký prísažný sval ako keď máš B.

autor
8. máj 2021

Nemám na seba skreslený pohľad si myslím . Ani to nie je tak , ako tu písala že ked sa vyzlečiem mužovi je jedno :D jednoducho mne osobne sa to nepáči , nosím košík E/F , taktiež podprsenky kupujem len v kvalitných obchodoch preotže inde také velke košíky znamenajúautomatciky aj väčší ovod pásu ... kde ja mám úzky pás zasa . Neviem čím to môže byť , napríklad aj moja kamarátka má také ísté košíky ale nemá také ovisnuté prsia

anonym00000
8. máj 2021

Ja mám problém s ovisnutými prsiami po chudnutí a tiež netuším čo s tým ale asi mi ostáva už len plastika

kisskiss
8. máj 2021

@pribinak + @autorka jasne chápem 🙂 len som sa pre istotu spýtala, lebo viem, že to je vek, kedy sa na seba často človek díva úplne skreslene.. ale už sme sa teda dozvedeli podstatnú info, že ide až o košíky E/F v pomere k štíhlemu pásu.
No ono je to jednoducho tak, že každý sme originál a aj rovnaké veľkosti vyzerajú na rôznych ľuďoch úplne inak.. kamarátka môže mať inú kvalitu kože (pevnosť), iný tvar prsníkov, žľazy, atď.. to je ako aj s veľkostami a tvarmi iných častí tela - niekto, kto nosí XL nohavice má pevný, pomerne zdvihnutý zadok aj bez cvičenia, nemusí mať celulitídu.. a napr. druhá osoba s tou istou veľkosťou má totálne hrudkovitý ovisnutý zadok.. proste je to o celkovej stavbe pokožky, tuku pod ňou atď..
Inak teda tiež budem mať teraz už ozaj problém s ovisnutosťou.. som v siedmom mesiaci a aj keď sa natieram poctivo, tak mi už teraz koža na prsiach praskla asi na dvoch miestach, čiže som fakt zvedavá, čo bude ešte, ak sa mi po pôrode nalejú.. ale keď už teraz sa mi koža poškodila, tak to viem, že sa už samé naspäť nevráti.. čiže vážne akurát dnes som uvažovala, čo s tým potom.. mužovi som povedala, že predsa nechcem mať po odkojení a snáď aj schudnutí vyfučané bassetie uši na hrudi a on na to povedal, že čo, šak basset je haluzný pes 😅 to len tak na odľahčenie..

leuska15leuska15
8. máj 2021

Ahoj, viem ze na toto si sa nepýtala, ale možno ťa to povzbudí, aspoň máš tie prsia zdravé. Ja mam prsia normálnej veľkosti a neovysnute, no už cca 10 rokov cestujem každú chvíľu (dakedy aj každé 3 mesiace) hodinu na kontrolu, potom tam strávim 5 hodín a cestujem hodinu nazad, už mi operovali jeden prsník, potom druhy o 2 roky, teraz ma čaká operácia zas toho prvého, robili mi už aj odbery takou britalnou ihlou cez prsník až dovnútra, skoro som si od strachu cvrkla. Každý raz idem so strachom, čo mi zasa nájdu a teda hocikedy mi aj nájdu, je to hrozný pocit. Vždy sa bojím, že ak by sa mi dačo stalo, čo bude s mojimi deťmi.... Takže neboj, viem ze ta tvoje prsia trápia a možno ťa aj majú preco(neviem) ale stále si na tom omnoho lepšie než mnohé z nás 🙂

beataxxx
8. máj 2021

Mam vacsie prsia a viac rokov, ale su pevne - od mladosti robim kazde rano 20 babskych klikov, je to zdrave aj na chrbticu, odporucam kazdej

nevenka
8. máj 2021

No ja by som este porozmyslala, ci podstupit zmensenie, pokial nemas deti a chces raz kojit. Mne sa zda, ze s tym po zmenseni moze byt problem. Ja som sa zo 70C dostala po 3 detoch na 75G, niekedy nosim 80E, faktom je, ze som nizka a prsia mam obrovske vzhladom k postave, trpim aj bolestami chrbta a naozaj su ovisnute. Aktualne kojim 3 babatko, a mam uz daleko po 30, blizim sa skor k 40, takze tam uz velka parada nebude...🤔 Ale hovorim si, ze radsej takto a mat ich zdrave a casom sa mozno odhodlam na zmensenie. Ono schudnutie mne osobne asi pomoze, ale na ovisnutie uz nic ine, len operacia. Tak uvidime. Treba si vsetko pozistovat okolo toho, len to som chcela napisat k tomu...😉