Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

patricia_b
14. feb 2019

@mimiqa snáď už nestrieľaš šampáňo 😂 ... sú ešte len dve poobede

mimiqa
14. feb 2019

@patricia_b pijem kavicku aa vyzieram oriesky a mandle 🤣😂

patricia_b
14. feb 2019

@mimiqa ja rysujem, teda myslím, že rysujem, kávu dnes už nechcem vidieť

mimiqa
14. feb 2019

@patricia_b tak ja kavu len druhu viac nezvyknem....len rysuj rysuj😂...hadam z toho nieco bude 😘👏

saslavka73
14. feb 2019

@patricia_b Tak to treba riešiť.

mimiqa
14. feb 2019

@patricia_b inak uz mam.pripravene 🤣len ne sampano🍷

eliska13
14. feb 2019

@mimiqa a že ženy na materskej😘

mimiqa
14. feb 2019

@eliska13 ze 😅😄😂🤣blaznive dory sme podla mna 😁

lublu
14. feb 2019

Co robit? 6 tyzden beriem AD. Vcera som dostala MS. Bola som totalne roztrasena, slabost v nohach. Dnes to iste trasiem sa zimou, rano ma prehnalo k tomu nervy mi behaju po tele....Co to zas je? Ja uz si zase namyslam......

mimiqa
14. feb 2019

@lublu nepomoze ti lahnut vylozit nohy citat knihu ci lustit krizovky?? Mne pomaha kupel..napustim vanu.lahnem a uplne vypnem.....

slavkasobanska
14. feb 2019

Aj ja som dnes taká o ničom....hmm čo už,zajtra bude lepšie ..

pandravachrusta
14. feb 2019

@lublu to sa Ti este bude striedat, este kratko beries, potom sa to ustali..bude dobre.

mimiqa
15. feb 2019

@eliska13 jezis uplne..od mala vnimam ludi viac a citim ich auru teda naladu ci falos 😲👏a iq mam vysoke 😁😂🤣odpadavam z clanku

saslavka73
15. feb 2019

@eliska13 Sedí veru. Mám vysokú mieru empatie, odhadnem čo si človek myslí, takmer vždy sa trafím. Viem odhadnúť človeka, takmer vždy to sedí na chlp.

mimiqa
15. feb 2019

@saslavka73 presne😅🤣mna aj boli hlava ked je niekto pri mne zly alebo zle mysli

pandravachrusta
15. feb 2019

uplne presne aj na mna.🙂

jankarec
15. feb 2019

@patricia_b ako sa dnes mas?☺️

mimiqa
15. feb 2019

Bambule pekny vikend plny energie 😙😍

slavkasobanska
16. feb 2019

Ahojte ..ako sa máte???ja som celý deň doma,joj sa hnevám na seba že je tak pekne a ja sedím doma,keď mňa samú nebaví prechádzať sa.....kamošky majú partnerov,svoj program..a ja doma ..čo nám robit??!
@jankarec

jankarec
16. feb 2019

@slavkasobanska odporucam scrabbleonline.sk, pokial mas rada scrabble. Mna to uplne pohltilo, uz 10 rokov som clenom spolku.. a potom cvicenie, len tak doma, jogu z videa... a hlavne otvorit vsetky okna, pustit slniecko a vitamin D... a este piect nejaky kolacik😊

saslavka73
16. feb 2019

@jankarec To musím pozrieť to ma zaujíma. Ja rada čítam. Veru musím si ísť požičať nejaké knihy zase.

jankarec
16. feb 2019

@saslavka73 ked sa zaregistrujes, mozes ma vyzvat na partiu😊👍mam nick JankaR

mekicom
17. feb 2019

Mali ste niekto problém pri zdravotnej prehliadke do práce že vás pre váš zdravotný stav neprijali do práce a uviedli aj dôvod.

maki43
17. feb 2019

@lublu presne tak nelakaj sa. JaTak beriem Ad uz 13 rokov a menzes ma vzdy rozhadze.

saslavka73
17. feb 2019

@maki43 A ako tá rozhadze? Čo to znamená lebo aj mňa ale nie každý raz. Minule som ani nevedela niekedy aj 2 týždne pred.

maki43
18. feb 2019

@saslavka73 moja uzkosti mavam. Musim brat vtedy pomocnu barlicku neurol. Aj pred aj týždeň po menzesi.

maki43
18. feb 2019

No ako holky vyspate? Ja idem do prace, pockam kym pride sefka a berem si tri dni volna. Len zima mi je dutiny bolia a cele telo. Uz vcera som citila v praci, ze nie je ok. Uz som sa bala co zasa psychika, ale tlak som merala ukazkovy 120/76 tep 71. Tak toto bude choroba. No nic holkyidem o 5.30 vyrazam a dufam, ze o soedmej budem v posteli. Inak vcera som prisla z prace, poupratovala, povysavala, poprala a o 15.30 lahla a spala do 20 hod. Unava a choroba v jednom. Dufam, ze ste vsetky ok

saslavka73
18. feb 2019

@maki43 Na ty si aká šikovná.

slavkasobanska
18. feb 2019

Ja ako tak,len tie lieky na tlak na hnevajú,keď si dám tak spím po sedačky,včera som sa nasrala ,že si ich dám len keď budem mať vysoký tlak,k večeru tak divne mi bolo a tlak 170_110...,ja už neviem,kašlem na všetko,už ma to nebaví ..