Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mekicom
25. jún 2019

@dika ako sa u teba prejavila nástup energie lebo mne sa nič nechce a nič má nezaujíma

dika
26. jún 2019

@mekicom no ja som nic nevladala ani fyzicky robit ani varit, upratovat,starat sa o deti, chodit do obchodu ....nic.Predtym som rada varila,piekla a teraz ma to nebavilo...Ale ako sa mi vratila fyzicka kondicia a menej vnimam bolest chrbta, zacala som fungovat hlavne v domacnosti - uz ma to neobtazuje.Ostatne veci sa zlepsuju postupne pomalicky-chodim cvicit, na masaze, na anglictinu atd..ale od idealu daleko...napr. sa bojim ist na dovolenku a bojim sa ci zvladnem deti cez prazdniny lebo este potrebujem vela oddychovat...rychlejsie sa unavim a celkovo sim taka pomalsia.

patricia_b
26. jún 2019

U nás sa maká vo veľkom 😂🤦🏻‍♀️

slavkasobanska
26. jún 2019

@patricia_b krásavec .ale sa mi zdá,či vyrástol.usmev musí byť .,

patricia_b
26. jún 2019

@slavkasobanska tak veď som tu už od februára, od vtedy isto vyrástol 🙂 ... ale je to už veľkáč

slavkasobanska
26. jún 2019

@patricia_b to áno...máš krásneho synčeka

mimiqa
26. jún 2019

@patricia_b je je uz vysokyyyy😅😂

mimiqa
27. jún 2019

Bambulky ako....ja sa potim vo vlastnej stave 🤪...neviem.spat ach jo

patricia_b
27. jún 2019

@mimiqa ja som bola od deviatej do pol druhej von s malým a on nie a nie zaspať

mimiqa
27. jún 2019

@patricia_b mu je teplo asi...my sme spali dve hodky nastastie...uz sme boli aj v bazene...len sa dajako potim viac ako som.zvykla..zeby s liekov??

patricia_b
27. jún 2019

@mimiqa a viem ti ja, ja sa tiež viac potím, ale ja dávam kopec s kočíkom, takže ja aj z toho a lieky mám len na noc, aby som dobre spala

slavkasobanska
27. jún 2019

@mimiqa ja tiež...a stále sa mi toci v hlave ,čím ďalej tým viac .

mimiqa
27. jún 2019

@patricia_b
@slavkasobanska no neviem...nic nemusim.robit a moc potim..no ked umyvam ci trham buriny leje zo mna....tiez idem 2x minimalne s kocikom no v tedy tiez..nikdy som sa tak..az mokre nohavicky mam😅😂🤣

patricia_b
27. jún 2019

@mimiqa 😂😂😂😂

slavkasobanska
27. jún 2019

@mimiqa to bude počasím ..

patricia_b
27. jún 2019

@mimiqa ja len keď idem s kočíkom, keď ideme pešo, tak som v pohode

dika
27. jún 2019

Ahojte ja tiez spotena jak prasatko to bude pocasim

mekicom
27. jún 2019

@dika nemôže to byť od AD

dika
27. jún 2019

@mekicom neviem ale ked je 35C tak si myslim ze od tepla skorej

mimiqa
27. jún 2019

@dika nikdy som sa tak nepotila aj ked som.vnutri mam zatiahnute...ventilator pusteny..nechapem...tiez si myslim.ze s ad

slavkasobanska
27. jún 2019

@mimiqa ono keď berieme AD môžme sa viac potiť,preto by sme nemali chodiť vonku vo vysokých teplotách...

mimiqa
27. jún 2019

@slavkasobanska takze vnutri ako mysky😅😂🤣🤪

kubimatej
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubu62
27. jún 2019

Aj ja si myslím,tiež že počasím

kajkag
27. jún 2019

Zienky práve som sa vrátila z koncertu skupiny Team. Tak som sa vyblaznila. Ani som tento večer nepomyslela na chorobu 😉 Teraz uz lezim a huci mi hlave z tej hlasnej hudby😀

elima
28. jún 2019

Ahojte, skusal niekto aj terapiu online? Ma to rovnaky efekt ako ked idete osobne za psychológom? Dost nad tym uvazujem, len neviem ci to nie su vyhodene peniaze....

mimiqa
28. jún 2019

@elima ono celkovo ze sa vyrozpravas pomoze..mne urcite

dika
28. jún 2019

@kajkag super relax👍

slavkasobanska
28. jún 2019

Ahojte kočky...vyspinkane??ja som nejak zle spala,budila som sa stále,a kŕče v nohách som mala,dala som si magnezium..a neviem aj vy máte také že ste unavené,a mne je až do odpadnutie..a tlak mám dobrý .žeby teplom???inak v pohode ..pekný deň prajem ešte...

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz