Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
19. jún 2016

Babby skuste sa rozpamatat boli str nervizne? Ale ze uplne ma vsetko vytoci a ten pocit vyticenia a nervov vi vas ostaval este dlho?

domkaaaa
19. jún 2016

furt rozmyslalam... Nasrala by som sa takto aj krby nemam uzkosti? Nenasrala som sa prilis? A same vycitky pritom kazdy clovek sa noze nahnevat 😢 To je tiez uzkost ci co to je?

domkaaaa
19. jún 2016

Nad vsetkym sa priste prehnane zamyslam a dokaze mi to pokazit naladu uplne

olivia77
19. jún 2016

@domkaaaa, ked mas uzkosti, si vnutorne roztrasena, podrazdena, nervozna, rozklepana, vsetko ta vytoci, pretoze si v uplne zlom a negativnom rozpolozeni... ja ked som mala tie najsilnejsie uzkosti a nebodaj mi niekto protirecil, myslela som, ze vyskocim z koze... a to, ze mas neprestajne uzkost a stale a stale, musi ti chybat serotonin, mas ho velky nedostatok... takisto to mozu sposobovat aj hormony este, ak mas aj silny predmenstruacny syndrom...

anina63
19. jún 2016

@umabell Ahoj,ide spln,tak 😒 ale rivo to istíííí 😉

umabell
19. jún 2016

@anina63 aj som dnes nejako divno naladená a vidis splln hajzel 😨 Aj ja dnes rivujem....

domkaaaa
19. jún 2016

@olivia77 takze je nirmalne ako sa teraz citim??? Prejde ma to vsak? Uz sim to taketo silne nemavala 😢 Baby umka napr tie myslienky ze si priala smrt svijim bkizkym? To mi vysvetli prosim bkizsie to preco a kedy to prichadzalo?

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa kex som ich videla... Myslienka ze zomries zomries potom pocit zvierania v zaludku plac a nervy... To si teraz nevsimaj tie myslienky doslova sa na ne vyser.. To nie si ty... Ano prejde to domi vsetko prejde... Nech si uz v tej nemocke nech ťa daju dokopy 💗💗

umabell
19. jún 2016

@umabell ja dnes tak uvazujem ze aka som bola predtym nez som zacala brat ad.. Mala som vaetko ja haku kopec srandy a teraz? Pozorujem normalne ako ma to vsetko zmenilo furt mam hubu odutu malo sa smejem zo všetkého tragediu vyrobím ale dnes je divny den😁 baby chuti vam sexovať?

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell nechapem alebo kamoska mi vravi ze dala na facebook novu fotku a ja miesto toho ked ju vidim si oovedala ze aka je kraaasna tak ako vzdy tak bard jake myslienky jak je ona oekna a ja nie jak sa s niu nebudem chcet koli tomu stretavat a kokotiny s prepacenim s vyvolava mi to brutal uzkost ... Pritom je to na smiech 😂 Dufam ze raz sa nad tymi myslienkami zasmejem a neprepne mi ... Ved tu kamosku zboznujem pomahame si od svojich 15 rokov

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell nechutiiii 😢 Dalsi dovid zmenit alventu

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa noa ze sa potom budes smiat... My sme napriklad doma hrali človeče a ja v duchu ze ak hodis 6 zomries a on (muz) ju hodil tak som sa zlakla ty kokso utiekla od stola a divalinsa na mna ako puci aj s malym... Taketo hovadiny mi chodili otras... Ja som myslela ze mam nejaku schizu vážne a plakalaaaaaa som stale

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa ani mne nie...

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa varila som plakala som upratovala som plakala som 100 krat denne som sa mm pýtala ci malubi a zSe plakala inac čudujem sa ze je ešte so mnou 😀😀pomahal mi velmi boze to bol hnus...a stále som sa lutovala az som sa sama sebe hnusila... Kamosky mi volali ja ticho... Nic sa m nechcelo dobre ze maly chodi o 4 zo skoly a ma az tak vslmi nevidel.... Chudák boze aj tak to citill.. Preco places mami co ti je? Premahala som sa ako som mohla no niekedy to nevyslo😢😢a toto mi je ľúto ze ma takuto mamu

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell dobre ukludnila si ma teda leebo mne sa niekto otoci chrbtom a ja myslienka neotacaj sa boze lebo co ak ta pichnem nizom proste uplne chlopotiny to ako moze taketo stavy vyvolavat uzkost .... Proste chory mozog a moj doktor ze nebijte sa urcite sa to nestane a ja ze vam sa to lahko hovori 😂

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell vobec ma nic nevzrusi absolutne sim jak frigida a neviem ci z uzkosti akebo z liekov ... To by sa mohli vyjadrit baby vo su uz celkom ok ci po tom ako im vsetko preslo sexuju ako fredky 😂 Ako ja predtym

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa aj moja dokina mi vravela ze si to nemam vsimat ona sa dokonca smiala puca... Viem to je hnus.... Dajú ti dobre ad a bude to ok

172
19. jún 2016

Babule idem si sem po radu ,zaciatkom tyzdna mi mamina ktoru opatrujem zacala chrcat a nevnimala,je mi teraz dost nanic,myslite ze je to zhorsenie s toho nalakania? Volala som aj dr ta mi kazala navysit rano sulpirid ,po akom dlhom case zaberie zvysena davka,?dnes mi je este horsie ale spustaju sa mi kramy je to preto,alebo uz vazne blbnem??som unavena,nechuti mi jest...chcem byt v pohode a bojim sa

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell verim ze ano lebo toto mi uz preslo fakt raz ... A umka nemas zasa uzkost ze ked nemas chut na sex ze ta manzel opusti? 😢

domkaaaa
19. jún 2016

@172 podla mna navysena davka aj tyzden tak mi vravel doktor ze aj lieky na ukludnenie potrebuju cas 😊😊

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa ja som si normálne vtedy pytala elektrosoky 😀 😀 😀 nech mi pamat vymazu ja som nevedela co so sebou... A milion tych istych opakujúcich sa otazok som mala.... Prejde to? Co ked nie? Ach joo. A preslo.. Su dni ako je dnes taky p nicom ale to sa dA

umabell
19. jún 2016

@172 mne vtedy vravela ze sulpirid ucinkuje rychlo... Ano to mas z toho zlaknutia sa... A kramy do toho...

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell ako ked mam len uzkost to sa da vydrzat ale tieto myslienky mne totalne narusuju zivot lebo som z nich smutna alen rozmyslam ci mi neoreplo ci sa to zmeni ci to neurobim. A bla bla ... A to si mavala cely den tie myslienky? Lebo ja aj ked som sama nad tym ken premyslam mam v hlave iba svoju chorobu aj ked upratujem zamestnavam sa ako mozem robim co ma bavi toto ma v hlave maaata

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell umka my mame predne rovnaku diagnozu

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa by som mu dala keby ma opustil 😀 😀 on je toerantna osobka... A co s frajerom si kazdy den?

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa ja mam ze ina nešpecifikovana uzkostna porucha plus labilita 😕 😕 ja ze som labilna?? To urcite 😀

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell ano kazdy den 😊😊😍 odkedy odisla mamka s tatkom do rakuska sme spolu kazdy den

umabell
19. jún 2016

@domkaaaa ano cele dni a hlavne. Ked som bola sama doma... A ked prisli tak som im priala tu zlobu 😒

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell presne 😂A edte som aj nervna na nich no konec 😂 Pokoj mam len ked spim ... Nastastie spanok mam dobry

domkaaaa
19. jún 2016

@umabell a jednehi dna pride den kedy budem spokojna a vyrovnana a nuc ma nebude trapit? 😊