Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

bernusha
21. okt 2016

@domkaaaa 💞💞💞.tak sa venuj 😇!!!

timea179
21. okt 2016

@bernusha teraz som vstala 😀 😀 😀 😀

domkaaaa
21. okt 2016

@bernusha anjelom???

domkaaaa
21. okt 2016

@timea179 tebe je uz dobre? 😊

janas17
21. okt 2016

@bulica dakujem veľmi pekne, len u mna to ma podľa mna uz nie normálnu mieru... stale mam pocit ze mi niečo je, tým ze som stale doma s deťmi sa pozorujem a všetko hneď pripisujem závažnému ochoreniu... cítim akoby niečo v krku, na Orl vyšetrení bolo všetko ok, hrdlo len zapálene trochu.. proste su dni ked mi je fajn, vonku je pekne, pekne sa oblečiem a ideme niekam s mužom, je mi dobre. S deťmi sa moc nedostanem zatiaľ von lebo su obe malé - staršia ma 2,5 roka a malinká 2 mesiace, este sa mi tažko koordinujú samej, hádam to časom bude lepsie. Takze je to asi aj z tej izolácie doma a toto počasie ma ničí, ale to asi všetkých s podobnými problemami. Zatiaľ si dávam niekedy sedatif PC alebo si urobím medovkovy čaj, magnetium... neviem ci to pomáha.
Pred pól rokom - to som bola tehotná, mi neurológ povedal ze mam latentnu tetaniu, to som mala aj problémy s dýchaním a mravcenie v tvári a podobne. Toto sa zda ze prešlo ale akoby to prešlo do inej formy...

timea179
21. okt 2016

@domkaaaa riadne som si pospala a uvidim ako bude do vecera...Vypijem caj a musim nieco varit kedze som lenosila 😒

timea179
21. okt 2016

@bernusha a ty ako?polepsilo sa? 😉

sandra2308
21. okt 2016

Dnes ako pozeram je kazdemu zle. Ani pocasie nam nepomaha, dnes je bio 4😕

domkaaaa
21. okt 2016

Mate niekto aj depku? 😳 Ze sa vam nic nechce? Ja meviem identifikovat co mi je 😂 Aby toho nebolo malo dostala som kramy

fivulinka
21. okt 2016

Baby, mali ste niektora sebevrazedne myslienky po zacati uzivania AD?

ivka1302
21. okt 2016

Divcata j mi luto ze mate dnes zly den 🍀🍀🌺🌺🌺🌸🌸Chcem vas potesit a dat vam nadej. Aj ked to obcas vyzera tak ze uz dalej nevladzeme a nevidime zaciatok novej cesty nezufajme pretoze aj ked cesta pred nami este nieje osvetlena Boh tu cestu pre nas pripravil a bezpecnym sposobom nas na nu dovedie ci uz to bude za slnecneho dna alebo v burke s Nim nemozme zabludit❤️🌺🤗🌺🍀🌸😘Toto je v biblii:zalm 121/1 🤗🌺🌺🤗POZDVIHUJEM SVOJE OCI K VRCHOM ODKIAL PRICHADZA MOJA POMOC ,MOJA POMOC JE OD HOSPODINA KTORY UCINIL NEBESIA I ZEM NEDOPUSTI ABY SA POHLA TVOJA NOHA NEDRIEME TVOJ STRAZCA HLA NEDRIEME A NESPI TEN KTORY OSTRIHA IZRAEL HOSPODIN JE TVOJIM STRAZCOM HOSPODIN TVOJOU TONOU PO TVOJEJ PRAVEJ RUKE NEBUDE TA BIT VODNE SLNKO ANI MESIAC V NOCI HOSPODIN TA BUDE OSTRIHAT OD VSETKEHO ZLEHO BUDE OSTRIHAT TVOJU DUSU HOSPODIN TA BUDE OSTRIHAT KED BUDES VYCHADZAT I VCHADZAT ODTERAZ AZ NA VEKY😘❤️🌺🌺🌺🌸

ivka1302
21. okt 2016

@fivulinka Ano ja hej straaaasne😘❤️🌺🌺🤗🤗

fivulinka
21. okt 2016

@ivka1302 a po akom case ti to preslo?

timea179
21. okt 2016

baby nepozerate damsky klub?

ivka1302
21. okt 2016

@domkaaaa domkaa 🌺🌺🌺vsak je jedno ako kto pomenuje nase problemy podla mna ani lekar nevie urcit tu spravnu diagnozu ani mne nevedeli povedat co vlastne mam🍀🌺🌺🍀Podstatne je to ako sa ty sama spoznas v tvojich problemoch to ako to ty vsetko citis ale pokial sa budes iba porovnavat s ostatnymi tak samu seba nikdy nenajdes🤗🤗😘❤️Nepanikar a ukludni si mysel zacni modlitbou ktoru som tu napisala volaj si anjelov ako ti pisala bernusha aj ja som to takto riesila a ver ze to pomaha❤️🌺🌸🌸

ivka1302
21. okt 2016

@fivulinka ja som radsej vysadila lieky 🌺🌺🌺🌺

fivulinka
21. okt 2016

@ivka1302 a potom ti to preslo a ulavilo sa ti?

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka1302
21. okt 2016

@fivulinka 🌺🌺🌺🌸vies u mna to bolo take komplikovane ja som vyskusala viacero liekov ale hned pri minimalnej davke som bola mimo reality a ked som si nedala tak som zistila ze viem svoje pocity a uzkosti lepsie ovladat a mat ich pod kontrolou. S liekmi som to nedokazala😘🌺🍀🌺🌺❤️😘Mam 5htp a magnezium a to najhlavnejsie co mam je viera v Boha a Jeho slovo.Zvladnete to vsetky zienky strach nad nami nezvitazi❤️😘🌺🍀🌺🌸

bernusha
21. okt 2016

Zaspala som s malou...mam ist teraz do skolky...kokos,ja nevladzem..😢😢

bianus
21. okt 2016

@domkaaaa ja ked som zacala brat AD tiez mi bolo blbo.... az som isla na pohotovost psychiatr. Pichil mi nieco na ukludnutie... a pivedal mi, ze kym mi zaberu AD tam musim brat aj lieky na ukludnutie 3x denne. Raz denne nestaci. Ja som brala 3x frontin a 2x denne tiapridal,tie som brala rano a vecer. Jedine takto som vedela fungovat...

sardinka336
21. okt 2016

kočky nemate niektora skusenost ze po AD vam zmizli migreny? Niečo som o tom čitala...od kedy neberiem tak mam pocit ze mi častejšie nabehli, ale možno si to namyšlam ako ,,spravny neurotik,, 😀 😀 😀

sandra2308
21. okt 2016

@bernusha
@timea179 Uz vam je lepsie ako doobedu? A dali ste si bsnzak?

bernusha
21. okt 2016

@sandra2308 ahoooj...nedavala som si...je mi divne ale....ty akoo?

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ..haloooo..☺☺

fivulinka
21. okt 2016

@bianus a po akej dobe ti AD zabrali? Uz sa citis dobre?

sandra2308
21. okt 2016

@bernusha ja som si dala 0,25 neurol rano a iba na chvilku a nie uplne zabral😕

timea179
21. okt 2016

@sandra2308 mne je uz lepsie,dala som si benzak ale len malinko,lebo ho musim pomaly vysadit.Ale mam akusi nechut k jedlu.Som skoro nic nejedla

bernusha
21. okt 2016

@sandra2308 ..ja si idem dat teraz,nech som normalna aspon k veceru..tento den je hotovy des!! 👊👊👊

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ..ako dlho sa liecis??? ..ze ides uz vysadzat??