Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

umabell
23. okt 2016

@bernusha a tebe preco menili na Escitil? Ako ti je po nom?

mm103
23. okt 2016

@umabell protiaden je asi tiež paretin či...

timea179
23. okt 2016

@mm103 nie ty beries trittico?

umabell
23. okt 2016

Aj ja skúsim vysadit rivotril davam si len polku z 0,25 každý druhý deň... Ved uz ho mam od februára... Uvidíme... Dnes slniečko baby kazda povinne von nabrat energiu

mm103
23. okt 2016

@timea179 nie nemám...

umabell
23. okt 2016

@mm103 nie nie to nie ne Paretin to su tricyklické adecka ale spokojnosť obrovská. Oni patria medzi tie úplne prvé adecka maju asi 30 rokov😉😉mne zabrala stara klasika...

mm103
23. okt 2016

@umabell tak super,ja mám ten paretin neviem či je to staré či nové ad ale tiež mi zabralo.. akurát mi neupravili spánok...S tým stále bojujem...A chcela by som vysadiť ten neurol keď je návykový ale asi ešte skoro po mesiaci.. bože Som nedočkava...

timea179
23. okt 2016

ja mam chaos v tych ad-ckach 😀 co to vlastne su tricyklicke ad?Lebo trittico je s postupnym uvolnovanim latky
@umabell

umabell
23. okt 2016

@timea179 http://www.pharmanews.sk/vydani201112/clanek_sk... ak sa ti chce čítaj to je rozdelenie ad

domkaaaa
23. okt 2016

No uviidime lebo on mi tvrdi ze som pacient ktory nereaguje na farmakologicku liecbu tak ja neviem 😢 Ci mu mam verit alebo nie ... Len ja si budem musiet najst dotora v inom meste lebo tu v nr som obvoláa vsetkych a nikto ma nechce vziat 😢

umabell
23. okt 2016

@mm103 to je skoro a k tomu je jesen este vydrz pokým nebudes fit neboj neostanes závislá to by si musela brat velke dávky... Este si ho nechaj

mm103
23. okt 2016

@umabell oki pokúsim sa...

umabell
23. okt 2016

@domkaaaa no ok a ked nereaguje na liečbu co ti vlastne navrhol? Tak skús v inom meste..

timea179
23. okt 2016

@umabell no.....tricyklicke by som nemohla lebo mam nizky tlak 😒 som zvedava ake dalsie mi predpise kedze som ich uz brala za tie roky velke mnozstvo,kvoli tomu ze po roku alebo aj skor sa mi stav zhorsil

mm103
23. okt 2016

@timea179 a vždy ti zabralo Ad a potom sa ti zhoršil stav či?

umabell
23. okt 2016

@timea179 faakt? To si uz tolko vymenila? Co všetko si brala? Ja citalec, alventu, eliceu, escitil, Cipralex a teraz tieto...

timea179
23. okt 2016

@mm103 aj ja vazne rozmyslam nad zmenou lekara.Za pokus nic nedam iba to ze budem k nej chodit 60km

mm103
23. okt 2016

@umabell a dovtedy ti nič nepomohlo?

timea179
23. okt 2016

@mm103 vzdy mi krasne zabrali a po case sa to zhorsilo,akokeby prestali ucinkovat,zhorsenie bolo zhruba po 3/4roku

timea179
23. okt 2016

@mm103 pomohlo ale len docasu,vobec nie tak zeby som bola aspo 3 roky na jednych ad

mm103
23. okt 2016

@timea179 fuuha to som nevedela že je to možné....

umabell
23. okt 2016

@mm103 alvetu s eliceou som brala cca 4 roky mne bolo dobree len som hrozne z nej pribrala 14kg a bola som akoby naliata a straaasne som sa potila ale ze neskutočne tieklo zo mna stále... Ja som zmenila lekarku ja som chcela schudnúť dala mi Cipralex poom escitil ale stav sa mi rapídne zhorsil schudla som 17kg síce hnusnym spôsobom... Teraz mam tieto ad a mam sa super. Ta predtym lekarka kombinovala zle lieky.. Stale mi. Aj injekcie davala neviem naco... Tato ma davala dokopy vravela ze som bola akoby zavisla zla kombinácia plus injekcie 😠😠😠a vzdy ked som chcela znížiť lieky tak nie nie este nie je ten cas... Ona takto dopovalaaa pacientov a zbytočne... Ved nakoniec sama skonclla na psychiatrii...

mm103
23. okt 2016

@umabell ach to má mrzí,ja sa tiež toho bojím,ze ti lekári skúšajú na nás... a na liečení ťa nastavili na správnu liečbu?

umabell
23. okt 2016

@mm103 vlastne po pôrode som brala citalec plus xanax plus velaxin co je vlastne tiez alventa po 2,5roku sa mi to vratilo tak mi pridala eliceu plus lexaurin... Lexaurin som brala rok vysadila ho a brala alventu s eliceou... Tato doktorka prekrucala ocami ze alventa s eliceou sa nemali brať.. Plus ked som jej povedala lekarke ze mi je trochu horsie hned drb injekciu😠 nikdy mi neznížila dávky.... Kto vedel... Takze verim ze tato lekarka ma da do poriadku teda ma aj dala... A bude dobreee... Ona ma aj vyhresi co som aj potrebovala....inac ta lekarka predtým sa volala Mlynekova dúfam že k nej žiadna nechodite

umabell
23. okt 2016

@mm103 ja som nebola na liečení 😉😉ta moja lekarka tam skončila ta predtym

mm103
23. okt 2016

@umabell to je des čo by ťa mala dať dokopy tak ťa doriadila. .ale hlavné je že si už ok..😉 neboj určite vysadis...Ja sa najviac bojím toho,ze sa mi to už bude vracať a nezmizne to... jednoducho že je to už na doživotie ..ako popravde zase prežiť to čo pred mesiacom och...

umabell
23. okt 2016

@mm103 blázon bláznov vyšetroval😀😀😀😀😀srandujem my nie sme blázni...

mm103
23. okt 2016

@umabell no tak to aj o niečom svedčí..

mm103
23. okt 2016

@umabell 😀😀😀😀

umabell
23. okt 2016

@mm103 si prakticky na začiatku... Neboj sa odovzdaj tie strachy😘😘