Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

flakulka
12. okt 2016

@sahenka ja som zacinala vecer o 18tej a potom som si mala dat rano

flakulka
12. okt 2016

Baby pichali vam injekcie milgamu? Mne dnes obvodny predpisal.brala som magnezium do zily a teraz este tu milgamu

bernusha
12. okt 2016

@flakulka Ano,to je super volba!!!!!!! 👌✌🍀🍀🍀...aj ja si idem dat opat!!! ☺

flakulka
12. okt 2016

@bernusha super tesim sa lebo ten magnezium mi dost pomohol

bernusha
12. okt 2016

Baby...idem na rodicovske.....som uplne mimooo...😦😦😦...chveje ma ,trasie,strach ze sa mi tam cosi stanee,odpadnem.....😢😢😢....preco to??? Nemozem nato mysliet,lebo si to naozaj privolam....ale ked nemozem zatoo..😡..poradte,dakujem...☺

sandra2308
12. okt 2016

@bernusha urcite si daj benzak, ukludni ta to. Ja som tiez minule isla na rodicko a mala som hrozny den, tak som si dala neurol a bolo

bernusha
12. okt 2016

@sandra2308 ....ja som doma,pohoda,klidek,navarila som,mala buva,zacala som sa chystat a BUM...😈😈😈😈

sandra2308
12. okt 2016

@bernusha ako dlho sa liecis? A ake beries AD?

mm103
12. okt 2016

Kočky inak kukala som ten článok čo tu tá kočka hodila ale len tak zbežne....aký je rozdiel vlastne medzi panickou úzkosťou a tou obsedatno kompulzívnou poruchou? lebo napríklad aj tam sú nutkavé myšlienky a napríklad včera som bola na školení a fakt som v tom tichu mala chuť zakričať :D vnútri mi to pritom prišlo smiešne...začínam si myslieť že so blázon..no a ešte mi skúste poradiť ako ste sa tých myšlienok zbavovali vy?ja večer čítam lúštim krížovky ale keď sa ráno zobudím hneď mi zase prídu na um....v práci chvíľu v pohode chvíľu nie a stále ako na hojdačke..budúci tt idem k dr..tak som zvedavá...

bernusha
12. okt 2016

@mm103 idem teraz na rodicko....vecer tu budem,tak Ti napisem ako pracovat s myslienkami..je ich viac,tych myslienok(druhov)...dala mi ich psychoterapeutka..aj ja sa s nimi ucim pracovat...ok? 🍀🌷

bernusha
12. okt 2016

@sandra2308 dlho...😈...3 roky....rano mam Eliceu,Helex...vecer Helex,Esprital 1/2....hrozneeee

mm103
12. okt 2016

@bernusha dobre Ďakujem lebo ako som si prečítala ešte jeden článok o tejto poruche začínam mať obavu že tú poruchu mám aj ja hlavne čo sa týka myšlienok....tiež ma prepadajú zlé myšlienky čo sa týka dcérky napríklad....:(((

sandra2308
12. okt 2016

@bernusha ja uz stvrty rok😣 a tiez obcas na prd. Brala som uz eliceu, citalec a teraz uz druhy krat seroxat. Ale takto som si to nepredstavovala😩

bernusha
12. okt 2016

@mm103 jojjj,to nie zlatik....musime byt silnejsie,nez tie myslienky!!!! 👌👌🍀...mame krasne,zdrave babule,tak nemozeme im dovolit nam takto strpcovat zivot....👊👊👊..no teraz letim...pridem..☺✋✋

umabell
12. okt 2016

@sandra2308 a ja už 9 rok😜😜😜a to som si myslela ze le taky rocik a bude pokoj.. Co uz.. Mne akoby po troch rokoch sa to vracia ale mozno to je náhoda lebo sa aj udiali nie disz dobre veci... Baby budme radi ze aspon vymysleli adecka a je nam lepšie aj ked najradšej by som bola čistá 😒
@bernusha potom napis o tých myšlienkach aj ja som zvedava a drzim palce s gym rodickom

mm103
12. okt 2016

@umabell umka a tebe sa tie myšlienky vytratili úplne?

umabell
12. okt 2016

@mm103 vies co niekedy aj chce prist nejaka mrcha ale nevsimam si ju poslem ju het do čerta 😊😊ano prejde to ver mi... Ja som aj plakala pred lekárkou ze som blazon😄 ona sa len smiala.. Je to hnusny pocit normalne raz som si aj facku dala ako blázon vážne tera sa uz len smejem na tom...

mm103
12. okt 2016

@umabell verím ti ja už sa začínam báť že mám inú diagnózu ..

umabell
12. okt 2016

@mm103 to ja som si vazne myslela ze mam schizofréniu😄😜aj doktorke vravim ze mam schizofréniu sa smiala ako diva😊len tn kto nemal taketo myslienky nepochopí fuj ale prejde to neboj

sandra2308
12. okt 2016

@umabell takze po troch rokoch menis lieky? Mne bolo po seroxate uplne super, no otehotnela som a musela vysadit, potom hruza, zle lieky, teraz som zase na seroxate, no nieje to uz to co bolo😩 A ty ake beries?

mm103
12. okt 2016

@umabell ja si myslím že mám obsesivnu poruchu... napadajú ma hrozne veci najmä v súvislosti s mojou malou a cítim sa preto strašne....

umabell
12. okt 2016

@mm103 len dôležité je ze si tie myslienky uvedomujeme vieme ze je to len myslienka.. Neboj

junova
12. okt 2016

@umabell S aku máš diagnozu? Aj si skusala vysadit lieky keď ti bolo lepsie? Vdaka liekom normalne fungujes? Chodíš do práce?

mm103
12. okt 2016

@umabell len mám obavu že niekedy sa z tých myšlienok zblaznim.... Že čo ak a naozaj to urobím...

umabell
12. okt 2016

@sandra2308 ano vždy ked mi bolo blbo zmenila pridala😊teraz mam Prothiaden a Rivotril a každý druhy den beriem Sulpirid... Ja uz ako tehotná od 5 mesiava som musela brat Citalec a odvtedy to je so mnou 😝

umabell
12. okt 2016

@junova najprv mi bola diagnostikovana depresia. Chodila som k lekárke co ma len dopovala liekmi aj tri druhy som brala injekcie mi davala az zo mna urobila narkomanku presla som k tejto ta skoro odpadla aké lieky mam kombinovane a davky ako kon😊dava ma dokopy a dava mi minimálne davky a fungujem super... Verim ze pri tejto lekárke docielime možno aj vysadenie uvidim mam úzkostnu poruchu.... Vravela ze sme velmi vela toho spravili mam fakt minimálne davky.. Nechce ona nikdy zvyšo at aj ked mi bolo na figu musela som sama pracovat na sebe a ta predtým len lieky lieky lieky injekcie lieky krava...

umabell
12. okt 2016

@mm103 neurobíš ver mi...

junova
12. okt 2016

@umabell A aké máš teraz problémy? Máš ešte depresiu, uzkosti?

slnecnica333
12. okt 2016

@umabell a ako sa ti podarilo tych myslienok zbavit?sama ci lieky? ja mam teraz take blbdm myslienky k odbornikovi zatial nechodim.snazim sa ich zbavit sama.nemam ich vzdy len ked je manzel v praci a je toho na mna viac.vtedy sa objavuju.neviem ci to suvisi s tym ze som viac unavena alebo preto ze mam vacsiu zodpovednost.ako si sa ich zbavila?

sandra2308
12. okt 2016

Ja od stvrteho mesiaca tiez citalec, fuuuj, nasadenie hrozne, a potom o nic lepsie😕