Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mm103
4. nov 2016

@domkaaaa plakať neplačem skôr sa tak vnútorne roztrasiem a mám pocit že si musím ísť ľahnúť a na všetko zabudnúť zaspať a zobudiť sa zdravá...

domkaaaa
4. nov 2016

@mm103 ja mam toro iste bavim sa smejem baby ze aky je na mne iz pokrok a zrazu ma prepadnu tieto myslienky co ak to neprejde co ak mi nepomozu co ak si nebudem vediet pomoct a bla bla a hned lutost a plac ... Strasne sa lutujem 😂 Ked to prejde hned sa na sebe smejem

domkaaaa
4. nov 2016

a baby kby ste videli ako na mna dnes baby hučali na skuinovej terapii :/ ja som myslela že ich tam dobijem ... že som rozmaznana, že ako sa možem bať niekam isť že by ma teda mali zbaviť svojpravnosti ked mam taketo stavy :D ja som myslela že im nadrbem važne

umabell
4. nov 2016

@mm103 ale dobré je ze to nemas celý deň ja som to mala cely den a az k večeru som sa upokojila.. Neboj treba este trosku casu ale ak ti to bude trvat dlhsie chod k lekarke.
@domkaaaa ano vianočné 😊len v pondelok príde bicykel a neviem kde ho schovam😛😛😀 nemám pivnicu kurnava muism niečo vyspekulovat...

domkaaaa
4. nov 2016

@umabell juuuj to bude radosti 🙂

mm103
4. nov 2016

@umabell bojím sa umka že mi vymení dávku bojím sa toho...

umabell
4. nov 2016

@mm103 neboj ona vie co ti pomoze uviids sa ti polepsi... Toho sa nemusís báť aj keby ti zvysila budes sa lepsie cítiť co mas trpieť? 😛a mozno to je fakt teraz len kramami uviids sama... Hormony sarapatia.... Vidis dokazes všeličo aj porobit to som ja nemohla... Tieto vykyvy ach joo..

mm103
4. nov 2016

@umabell dúfam umi že je to tak a bude lepšie a lepšie... nutne to potrebujem 😀

domkaaaa
5. nov 2016

Ako dnes baby?

bernusha
5. nov 2016

@domkaaaa ...ahoj domkaaaa...😗..striedavo-oblacno...😦...ako Ty?

mm103
5. nov 2016

No ja mám za sebou desnu noc,normalne som mala pocit že to už nedám tak mi bolo na nič,rano tiež nič moc ale idem upratovať.Ja neviem kde sa to Zase láme,ved som bola na dobrej ceste ... uvidím či je to ešte tym menzesom alebo tým že príliš nad tým uvažujem... neviem....

domkaaaa
5. nov 2016

Nebojte aj mne je dnes na hovno 😊 Ale hadam to prejde a rozptyli sa to ked pridu nasi ... Tie uzkosti su hrozne fakt ten celodenny nepokoj 😢

domkaaaa
5. nov 2016

A nemam tu dnes ani ci robit hroza ... Tak idem posat zivotopis ltory musim v pondelok na skupine citat co vsetko sa mi stalo pocas mojho zivota

domkaaaa
5. nov 2016

@mm103 a mas len myslienky? Ja ten hrozny pocit ze zo vsetkeho mam strach

mm103
5. nov 2016

@domkaaaa myšlienky nemam len taký ten blbý pocit a vnútorný nepokoj že sa to vracia...

umabell
5. nov 2016

@domkaaaa jemine ze všetko čo sa ti stalo za život? To by som tam sedela minimálne do februára 😁😁😁

mm103
5. nov 2016

@umabell aspoň sa nenudia 😀 umi ti máš dnes aký deň?

umabell
5. nov 2016

Ja varim dnes už nie som smutná.. Sedím na balkone pijem kavu a pofajcievam😊prajem vám krásny deň.. Nádych výdych...
@mm103 nevracia sa nic... 💜

domkaaaa
5. nov 2016

@mm103 ja dnes to iste od rana ... No tomu ver uz ma ruka boli a zalieva ma pritom teplo lebo ked si spominas na detstvo a vselico pride ti tak luto 😊 Uz to mam na 4 A4 ky 😂

umabell
5. nov 2016

My by sme si mali dať všetky stretko to by bola terapia 😁😁😀😀

domkaaaa
5. nov 2016

Pridite vsetky za mnou 😂😂😂😂

umabell
5. nov 2016

@mm103 odkiaľ si? Ja z TO

domkaaaa
5. nov 2016

@umabell umka vidis ty zaluzie nemas az tak daleko 😂

mm103
5. nov 2016

@umabell hádam je to tými svojimi dňami, Svokra sa má dnes opýtala či tie tabletky ešte užívam,chlap hovorí že ešte určite rok bude a Svokra že ich mám skúsiť vysadiť...no je to ťažké niektorým jedincom vysvetliť že sa to proste nedá,ze mi je dnes tak ako mi je a mám strach co zase bude..ale verím že raz ich vysadim.... určite...

mm103
5. nov 2016

@umabell ja zo ZA...😉

mm103
5. nov 2016

@domkaaaa si dávaš na tom záležať 😂😂

mm103
5. nov 2016

@domkaaaa Inak domi ako hodnotis to zalúzie zatiaľ?😉

domkaaaa
5. nov 2016

@mm103 vies co dnes mi je uplne nahovno tak radsej to este nebudem hodnotit 😂😂😂 neviem ci to tak este moze byt ... Normalne ma palia ruky a ten vnutorny neepokoj a nervnost ... Ani sa mi nic nechce robit

domkaaaa
5. nov 2016

Vcera som zasa vravela ze mi tu viac pomohli ako za mesiac v nr 😊 Tak strieda sa to vselijak ... Neviem tu uzkost dnes predychat

domkaaaa
5. nov 2016

@domkaaaa ale pripisujem to tomu ze kamoska je v tatrach a ked mi vola ako ke stastna a viem ze je sobota vsetci su domka aj priatel a ja musim trcat tu s sni na vychadzku mimo areal ma nepustia je to trochu deprimujuce