Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mimok
6. máj 2014

@kk77 dakujem ti, uz aby bolo lepsie

anina63
6. máj 2014

@mimok Ahoj,jooooj tie pocity na zbláznenie sú hnusné,,,,,,,nezblázniš sa ani ti neprepne.Na začiatku liečby to bolo hrozné...postupne to ustupovalo,ale v strese sa mi to ešte objavý.Pre zmenu som začala dosť zabúdať... 😎 @mirulka147 drž sa.... tiež to nemáš ľahké.Ja Vás všetky obdivujem,ktoré máte malé deti.....fungovať s takýmito stavmi.....ja som sa nedokázala poriadne postarať o seba 😝

danielagabriela
6. máj 2014

@anina63 no tie zive sny teda mavam, odkedy uzivam lieky.... niekedy sa rano zobudim a neviem ci sa to stalo, alebo to bol sen...

anina63
6. máj 2014

@danielagabriela presnéééééé...... alebo sa mi stáva,že niečo robím,niekde som,alebo sa s niekym rozprávam a mám pocit,že už som to niekde zažila.Je to normálne?

danielagabriela
6. máj 2014

@anina63 ja si myslim, ze je...ja som mala tento stav, co sa tyka situacii, ktore som uz zazila aj predtym, je ti dejavu, alebo ako sa to pise.... mne sa yeda opakuju len tie dobre situacie, takze mi to az tak nevadi...

babetkomoje
6. máj 2014

@alexandraalexandrova ja ta sice chapem no zaroven nechapem. Prave som sa vratila z velmi zaujimaveho seminara a ano dieta je v podstate od 6.roku zivota uz vyformovane... Preto ak bude tvoje dieta uzkostne ci depresivne bohuzial ale bude to sposobene skor tym ako namho kricis a udries ho. Vies co mu tym sposobis v jeho malej hlavicke? Si jedina koho ma komu doveruje a koho bezhranicne miluje... A psychologovia tvrdia aj ze pre dieta je dolezity 1. Rok dojcenia a dalej na tom uz nebaziruje dieta pokial ho to mama nenauci/resp. Nezvykne ho na to matka. Takze radsej ukonci dojcenie a chod si po lieky nech ma maly na teba ako na matku aj pekne spomienky, lebo ak si myslis ze dieta ma pri tebe pocit istoty a bezpecia len koli tomu ze ho dojcis tak si na velkom omyle...

anina63
6. máj 2014

@babetkomoje Ahoj,chcem sa ťa spýtať,či si to ty bola na tom seminári,ktorý mal trvať týžden...niekde s cudzími ľudmi,bez mobilu....ked áno,daj vdieť ako bolo 🙂 Bola by som rada.

soniada
6. máj 2014

@alexandraalexandrova Ahojky, ako si dopadla u dr?

soniada
6. máj 2014

@danielagabriela to mavam aj ja... ble...

talulah27
6. máj 2014

@anina63 ahoj anka no tie živé sny mávam aj ja takže z liekov to nebude baby skôr je to nejaká hračka nášho mozgu dosť blbá hračka podotýkam.

anina63
6. máj 2014

@talulah27 Ahoj,ja už som rozmýšľala,že prestanem jesť večer,ale potom nemôžem zaspať 😀 celé doobeda nemusím jesť,lenže to mám od mlada,ráno mi nechutíííí. A ešte jeden blok...ked som dostala tie stavy,nemohla som vôbec jesť a preto jem,kedy si to žiada môj žalúdok 🙂 nechcela by som to znovu zažiť....

romanettka
7. máj 2014

Ja vám niečo ponúkam na prírodnej báze:
Čerstvý gél z aloe vera vrátane kúskov dužiny 91,09%. Obsahuje tie isté zdravé zložky, ktoré sa nachádzajú v našom čerstvom, stabilizovanom aloe vera géli. Forever Aloe Bits n´ Peaches chutí zo svojou prírodnou broskyňovou príchuťou vynikajúco hlavne deťom. Kúsky aloe obsiahnuté v nápoji mu dávajú vynikajúcu štruktúru, a v kombinácii s broskyňovým koncentrátom znamená osviežujúci prírastok do našej rady šťiav z aloe vera. Jeho denné užívanie predstavuje vynikajúce výživné zložky a ponúka všetky výhody stabilizovaného gélu z aloe vera s osviežujúcou rozdielnou chuťou. Je to jedna z najlepších prírodných potravinových zložiek na tejto planéte a prichádza k vám zo schvaľujúcou pečaťou Medzinárodnej vedeckej rady aloe, aby vám zaručila najvyššiu kvalitu. Nalejte túto špecialitu na kocky ľadu a potešte sa lahodnou chuťou prírodného daru v akomkoľvek dennom čase.
Je mimoriadne účinný na srdcovo cievne ochorenia, stres, depresie, nespavosť, poruchy koncentrácie, tiky, neurologické ťažkosti, migréna , epilepsia, parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, skleróza multiplex

Peľ je oplodňujúci prach kvetín. Včely zbierajú peľ, ktorý prinášajú do svojích úľov ako potravu. Bez peľu by nemohly existovať rastliny, stromy a kvety, a dokonca aj my sme na ňom závislí. Forever Bee Pollen pochádza z kvetov pokrývajúcich odľahlé púštne oblasti, a je zbieraný do patentovaných zberačov z nehrdzavejúcej ocele. To zaručuje najčerstvejšiu a najpotentnejšiu prírodnú potravinu. Včelí peľ poskytuje široké spektrum esenciálnych živín - celkom 96. Každá z nich je potrebná k udržaniu perfektného zdravia. Patria sem napríklad vitamín C a všetky vitamíny B-komplexu, ktoré sú rozpustné vo vode, a preto by sa mali užívať denne. Včelí peľ ďalej obsahuje vitamíny D, E, K a betakarotén (provitamín A). Je to bohatý zdroj mnohých minerálov (vápnik a fosfor sú v takmer perfektnom pomere 1 : 1), enzýmov a koenzýmov, mastných kyselín rastlinného pôvodu, sacharidov, proteínov a 22 aminokyselín - vrátane všetkých ôsmych esenciálnych, ktoré si telo nemôže samo vyrobiť. Včelí peľ obsahuje viac výživných látok na kalóriu ako akékoľvek iné nutričné prípravky, preto niet divu, že je uvádzaný ako najkomplexnejšia potravina 20. storočia. Výživné látky vo včeľom peli sú ľahko stráviteľné a vstrebateľné ľudským organizmom. Mnoho ľudí vrátane športovcov používa prípravok pre získanie životnej sily a energie, a k udržaniu dobrého zdravia. Navyše má včelí peľ mnoho špecificky prospešných vlastností:
• Bohatá zmes živín vo včeľom peli môže napomáhať pri korekciách chemických procesov v organizme a tým paralyzovať škodlivý efekt potravinových prísad a konzervačných látok.
• Peľ je prirodzene vysokým zdrojom zinku a vitamínu B6, preto je neobyčajne účinný pri depresiách a predmenštruačnom syndróme.
• Môže desenzibilizovať organizmus, preto je dobrým prostriedkom proti alergiám.
• Peľ potlačuje bakteriálnu aktivitu (je "bakteriostatický") a efektívne zvyšuje elimináciu odpadových látok a jedov z tela.
Včelí peľ obsahuje aj lecitín, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo všetkých bunkách. Pomáha pri trávení a metabolizme tukov a zlepšuje efektívnosť imunitného a nervového systému. Forever Bee Pollen je prírodný a neobsahuje konzervačné látky, umelé príchute ani farbivá. Tento peľ obsahuje 34 % aminokyselín (proteínov). Toto vysoké percento ho zaraďuje medzi absolútnu špičku medzi včelími peľmi.
POMÁHA PRI: odstraňuje únavu, depresie, cukrovka, poruchy trávenia, reguluje činnosť čriev, nechutenstvo, alergia (každého druhu), zápal prostaty, pre osviežujúci spánok, reguluje krvný tlak, prevencia proti rakovine, astma, zlepšuje dýchanie, senná nádcha, sexuálne problémy, akné, podpora imunity, opuchy kĺbov

sissmiss
7. máj 2014

@romanettka a co tie ecka? Kamoska to potr.zohnat ciste pre deti, ale s tym co okrem aloe obsahuje flp gel veru spokojna nie je...

romanettka
7. máj 2014

@sissmiss nie tu niesu ziadne éčka cisto prírodné zlozenie posielam zlozenie:
stabilizovaný aloe vera gél s kúskami dužiny
(91,1%
hmotnostných)
, fruktóza, prírodná broskyňová
príchuť, kyselina citrónová, prírodný broskyňový
koncetrát, sorbitan draselný a benzoan sodný na
zachovanie chuti, kyselina askorbová (antioxidant),
tokoferol (vitamín E - antioxidant)

bee polen
Forever včelí peľ, pochádzajúci z kvetov, ktoré
pokrývajú odľahlé suché oblasti, je zberaný do
patentovaných zariadení z nehrdzavejúcej ocele.
To zaručuje najčerstvejší a najúčinnejší prírodný
produkt. Forever Bee Pollen je úplne prírodný
a neobsahuje konzervačné látky, umelé príchute
ani farbivá.
Včelí peľ poskytuje široké spektrum výživných
látok, ktoré sú nevyhnutné k udržaniu vyni
-
kajúceho zdravia. Patria sem všetky vitamíny
B-komplexu a vitamín C. Pretože sú rozpustné
vo vode, mali by byť užívané denne. Včelí peľ
obsahuje taktiež vitamíny D, E, K a betakarotén
(provitamín A). Je to bohatý zdroj množstva
minerálnych látok, enzýmov a koenzýmov, mast
-
ných kyselín rastlinného pôvodu, sacharidov,
proteínov a 22 aminokyselín - vrátane všetkých
ôsmich “esenciálnych” aminokyselín, ktoré si telo
nemôže samo vyrobiť. Včelí peľ obsahuje viac
výživných látok na kalóriu než všetky iné nutričné
prípravky, a preto niet divu, že ho uvádzajú ako
najkomplexnejšiu potravu.
Včelí peľ taktiež obsahuje aj lecitín, ktorý sa pri
-
rodzene vyskytuje vo všetkých bunkách. Pomáha
pri trávení a metabolizme tukov.
Výživné látky vo včeľom peli sú ľahko stráviteľné a
ľahko vstrebateľné ľudským organizmom. Forever
Bee Pollen môže pomôcť udržiavať zdravý obeho
-
vý, tráviaci, imunitný a nervový systém.
OSTATNÉ ZLOŽKY:
med, kyselina stearová, oxid kremičitý, včelia
materská kašička
OBSAH:
100 tabl

sissmiss
7. máj 2014

@romanettka Nezartujte. Vy neviete co su Ecka.... E alebo aditivum je benzoan sodny aj sorbitan draselny, aj kys.citronova aj ten pridany E-vit. Takze Ecka, aditiva, tam su. Dostudujte.

Sorbany, benzoany a p-hydroxybenzoany

....Práve E211 – benzoan sodný, je spájaný s najväčšími zdravotnými problémami. Táto látka má schopnosť zbaviť bunky kyslíka, oslabiť imunitný systém alebo spôsobiť rakovinu...

romanettka
7. máj 2014

@sissmiss hmm nie musim to prediskutovat s inými ludmi, dobre vediet, ale aj tak sa mi tomu nechce verit
ale povedzem si pravdu kde teraz nenajdes Ecka?

mirulka147
7. máj 2014

Ahojte tak dnes hneď od rána zle prišiel na mňa taký nával slabosti do nôh a rúk mávate to tiež aspoň že drobec sa pekne hrá sám dala som si neurol tak už to trochu prechadza

sissmiss
7. máj 2014

@romanettka su aj ciste potraviny, kde nie je nic pridane alebo ak pridane, tak napr.vitaminy, ale nie zvyraznovace chuti, ktore su povazovane za rakovinotvorne. Skoda ze toto nie je ciste, resp.bez takych nebezpecnych latok. Mne to pitie aloe od flp svojho casu velmi vyhovovalo, pila som berry

anina63
7. máj 2014

@mirulka147 Ahoj,no ja ráno dobre,potom akási slabosť a motáky.....oproti včerajšku,ked som robila ako včelička.Tie myšlienky-fuuuj 😝 Prvá pomoc xanax,len nech to prejde.Jeden den euforia a další ako by si vypýtal za to dan.No čo už,ale ti želám,aby si to zvládla a aj ja a všetky ktorým na na figu

gretyka
7. máj 2014

@esselte Blahozelam ku skuske! 🙂
Baby tie zive sny mavam aj ja, ja si myslim, ze je to z liekov, lebo predtym som to nemavala a aj sa to pise v neziaducich ucinkoch....

mirulka147
7. máj 2014

@anina63 ja som mala tiež včera super večer všetci doma pohodicka aj úzkosť som dako predychala bez tabletky a ráno som zase slabá ako mucha obvodna mi brala aj krv všetko mám v poriadku tak už len ta psychiatrička čo povie ked som sa liečila prvý krát tak si nepamätám takéto návali slabosti no musím vydržať a ja želám pekný dnik

lenka_21
7. máj 2014

@romanettka
@sissmiss prave som tieto veci riesila s mamou...ona tiez predava produkty tejto firmy a je pravda, ze v nich je vela nezdravych veci... Kupila som pre deti krem na telo a potom som zistila, obsahuje parabeny a kopec parabenov 😒 , mam od nich aj deodorant a ten ma v sebe zase triclosan, kt.je opat v top najnebezpecnejsich latkach v kozmetike ...mna to uprimne dost sklamalo, lebo som hladala prirodne produkty a tato firma sa tym hrdi ☹ Tuto je dokaz...

romanettka
7. máj 2014

@lenka_21 tak teraz som v nemom soku
neviem co ti mam na to povedat

sissmiss
7. máj 2014

@lenka_21 do kelu 😖

romanettka
7. máj 2014

@sissmiss Niektoré látky ako benzoan sodný sa daju vytazit aj prirodne aj chemicky tento je napr. zo psenice Firma je s 35r tradíciou majú pečate čistoty košér, vo firme pracuje tím lekárkou ktoré všetko podlieha najprísnejsim kritériám, takže o výrobky sa netreba bát tam ecka isto niesu
@lenka_21 Moja,práve som volala s jednou manažérkou vraj otom nemám mat strach určite to nic skodlivé neobsahuje!!!! vid vyššie

sissmiss
7. máj 2014

@romanettka mozno je problem ze si volala s menezerkou, ona bude zbehla skor v inych veciach, ak ti povie ze nieco obsahuje benzoan sodny a nie je to ecko, tak nevie o com hovori. Ale ta info o tej psenici a o ziskani benzoanu prirodnou cestou, to ma zaujalo, na to sa pozriem

lenka00
7. máj 2014

@mimok ano, je to priznak PP, me se to na zacatku lecby AD stavalo hodne, i pocit, ze najednou musim utect, nebo ze se neco hrozneho stane a rozbusilo se mi srdce...je to podle me na zacatku AD normalni a jake vlastne beres? dobre, ze ty nutkave myslenky jsou lepsi...uz leky asi zacly zabirat...

mimok
7. máj 2014

Ahojte dievcence. Potrebovala by som jednu radu. Bola som teraz vonku. Od rana mam take tlaky v hlave. Bola som v obchode a zrazu mi tam ostalo tak zle, sko keby na odpadnutie. Zozadu ma zacala boliet hlava a total tlaky v hlave. Ako necitila som nijaky strach ani nic. Myslite ze to bolo tlakom a hormonmi? Dakujem Vam
Ja uz fakt chcem byt ok

mimok
7. máj 2014

@lenka00 Beriem serlift

lenka_21
7. máj 2014

@romanettka
@sissmiss podla mna keby firma bola taka aka je, tak by mala uznavane certifikaty pre prirodnu kozmetiku. Firma nema ani jeden z nich!
A ked sa tvaria, ze parabeny nie su skodlive, preco teda uz v sprchovom gely deklaruju, ze tam nie su? Predtym v sprhacimcomsom mala parabeny este neboli. Vsetky produkty co mam doma - a ma ich vela, lebo som verila, ze su prirodne produkty obsahuju skodlive latky...skontrolovala som ich 😖 Cellkovo produkty tejtto firmy obsahuju mnozstvo chemikalii... a to prekvapilo aj mna. Koser certifikat nie je certifikat pre bio kozmetiku. 😒 . Neocakavam, ze manazerka sa niecomu prizna, lebo tato firma funguje pyramidovym a MLM stylom a ona zaraba peniaze ked sa produkty predavaju... Pre mna to bolo cele velke sklamanie ☹ Ak mate zaujem o bio kozmetiku, mozem napisat zoznam firiem, kt.maju certifikaty...

http://www.bocianiehniezdo.sk/content/30-najhor...