Diagnostika EAV - elektroakupunktúra podľa Dr. Volla

rolak
4. mar 2013

Ahojte, absolvovali ste eav diagnostiku? Ja som v podstate privrzenec klasickej mediciny, neviem, nakolko je tato metoda iba modnou zalezitostou alebo sa pomocou nej da zistit problem v organizme.... Mama ju absolvovala a hned jej natrepali ich preparaty za 85 eur, to mi pride divne... Endokrynologicka odporuca mojej mame vybrat von stitnu zlazu a tato pani doktorka, o ktorej ani nevieme, aku ma specializaciu, tvrdi, ze ju vybrat netreba... Pride mi to dost nezodpovedne... Mozme jej verit?

maser
4. mar 2013

EAV - Je metóda merania zaciatkov a koncov akupunktúrnych dráh. Podľa toho akú má bod hodnotu , určuje sa zdravotný stav orgánu ku ktorému je dráha priradená. Tieto dráhy sú známe ako meridiány, alebo akupunktúrne dráhy. Ano je odpoved´. Týmto vyšetrením ide zistiť ako by sa mala poberať liečba vyšetrovaného. EAV sa však môže stať nástrojom ako získať od ludí peniaze. Vy si musíte zistiť referencie na odborníkov u ktorích ste boli. Ja Vám nemôžem radiť , nie som doktor, ale pokiaľ ešte nejde na operáciu skúste to stravou(dietou). Stravou sa dá vyriešiť strašne veľa no tiež nie všetko. EAV je dobrá metóda a v minulosti som sa jej chcel sám venovať. Tieto prístroje boli a sú pre mna cenovo nedostupné. Prajem všetko dobré. Jozef Urban

rolak
autor
5. mar 2013

@maser touto metodou mame zistili,ze ma v stitnej zlaze a v pankrease parazity,ktore mozu mat aj 20cm.... Je mozne ze by ich nebola odhalila aj endokrynologicka? Podla tohto merania mama nema v tele karcinomy.... Naco potom chodia ludia na biopsie a operacie,ked sa da tymto pristrojom zistit,ci je v tele karcinom? Prislo mi to take zvlastne....

maser
5. mar 2013

No je veľa podvodov...treba si dávať pozor. V každom prípade to netreba brať na ľahkú váhu, ale vyšetrenie západnou medicínou by malo byť smerodajné pre Vás. Alternatívna medicína je vhodná tam kde Vám západná nevie dostatočne alebo vôbec pomôcť. Musíte sa rozhodnúť komu a do akej miery budete veriť. Napr. ku mne prídu ludia ked im nepomôže lekár, ale ked im problém aj prvou návštevou vyriešim lekárov si vážim. Nie som však za zbytočné kŕmenie ludí liekmi od bolesti . Niekedy klient chodí na infuzky a konzumuje lieky mesiac bez nejakej zmeny...príde na masáž a výraznú úľavu cíti hned po prvej masáži. Dalším nemusím pomôcť zase ja.Ale to len okrajovo 🙂 . Treba si uvedomiť aj to že zodpovednosť za pacienta nesie jeho ošetrujúci lekár. Prajem všetko dobré.

xxyy
30. jan 2015

@rolak
neviem či je to ešte aktuálne, ale pokial to nie je nutné, snažila by som sa operácii vyhnúť, ja by som doporučila olej fortuna vitae
https://www.facebook.com/oazazdravia/photos/a.3...