Dostanem potvrdenie o prekonaní Covidu, keď som bola na antigénovom teste?

malulienka
22. nov 2021

Ahojte
Dostane potvrdenie o prekonaní covidu s qr kódom aj ten, kto bol pozitívny na antigénovom teste? Totiž známi mi tvrdia, že áno ale ja tvrdím, že nie.Podľa mňa iba ten kto mal pozitívny PCR.

rachel36a
22. nov 2021

@malulienka nie, iba po PCR

patka06
22. nov 2021

Más pravdu, s QR kódom iba po pozitívnom PCR

mata_2012
22. nov 2021

Teraz davali v spravach na markize ze ano, ale len ak si bola otestovana v nemocnicnej momke za tych 5€.
Osobnu skusenost vsak nemam.

nelazatopkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka06
22. nov 2021

@mata_2012 Aj s QR kódom?

mata_2012
22. nov 2021

@patka06 tak povedali, ze budes mat potvrdenie v covid pase, takze zrejme ano 🤷

malulienka
autor
22. nov 2021

@mata_2012 dnes to bolo v správach?

mata_2012
22. nov 2021

@malulienka ano, nazov reportaze antigenovy test staci (tak nejako).

lubik87
22. nov 2021

@malulienka nie nedostaneš musí byť potvrdený pcr máš to na korona gov napísané

malulienka
autor
22. nov 2021

@lubik87 ano to je pravda.Tiež som doteraz bola o tom presvedčená, ale dnes naozaj bolo v správach že aj AG pozitívny ( v nemocnočnej MOMke za 5€).Že vraj dostanú aj takí potvrdenie do covidpasu🤷‍♀️Teraz som si prehrávala reportáž. Teraz sa naozaj menia pravidlá závratnou rýchlosťou a čo bolo pravda ráno, večer už neplatí.

majamat
22. nov 2021

@malulienka veru som to aj ja videla.

lubik87
22. nov 2021

@malulienka asi to bude tak volala som na infolinku za toto o 14 tej tak do večera ešte pomenili...😁správy nepozerám tak toto info nemám odtiaľ ale omrknem si to vďaka ☺️

malulienka
autor
22. nov 2021

@mata_2012 ďakujem za info😉zase by som bola v omyle.Ale kto to má stíhať stále sledovať, keď sa to každú hodinu mení😁pozerala som len presné informácie cez korona.gov, no ale už ani tomu sa nedá veriť.

0martina0
22. nov 2021

dnes som to riešila po telefone zo štatnou políciou,tam sa mi kázali obráťiť ,dcéra ma tiež len antigénovy,chodi na anglický krúžok,tam mi povedali že určite sa môže preukázať potvrdenim z mom,budú to akceptovať,je to vlastne logicke,povedali mi že ešte nemajú presne usmernenia,tak je možne že to upravili,volala som okolo desiatej doobeda,

lacibo
22. nov 2021

@malulienka do 15.11.ked bol tak este hej